Kominki.org   >   Kuchnie, grille ...  >   Grille, kuchnie, wędzarki  >   Domowa wędzarnia. Sam decydujesz, co jesz

Grille, kuchnie, wędzarki

Domowa wędzarnia. Sam decydujesz, co jeszArtykuł reklamowy

24-11-2016
drukuj

Domowa wędzarnia. Sam decydujesz, co jesz

Ryby, wędliny czy sery uwędzone według tradycyjnych metod to rarytas. Podziwiamy ich głęboki smak, napawamy się aromatem… I żałujemy, że tak rzadko mamy do nich dostęp. Tymczasem wystarczy kawałek ogródka albo działki, by rozpocząć swoją przygodę z prawdziwym wędzeniem. Przygodę dostępną dla każdego: nie wymagającą poświęceń, a jakże pasjonującą!

Domowa wędzarnia oznacza absolutnie najlepsze wyroby. To zupełnie nowe możliwości kulinarne, a także okazja do tworzenia własnych receptur. To także wyraźny zwrot ku zdrowiu – mając wędzarnię, masz dostęp do produktów w 100% naturalnych, bez konserwantów, bez alergenów i jakiejkolwiek chemii.

Firma Borniak niezmiennie trzyma się obranego kursu. Od zawsze twierdzimy, że w kwestii smaku i zdrowia tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne. Jeżeli chodzi o technologię, jesteśmy od tego, by dostarczyć najlepsze rozwiązania – trwałe, efektywne i proste w użytkowaniu. Słowem: tradycja i nowoczesność.

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości urządzeń wędzarniczych. Stoi za nami doświadczenie, wiedza i pasja. Przemawia zadowolenie Klientów.

Wędzarnia Borniak została zaprojektowana z myślą o automatyzacji wędzenia. Jest urządzeniem dla każdego: uruchamiasz je i zaczynasz używać. Cały proces wytwarzania dymu sprowadza się do przyciśnięcia guzika – a wszystko to za sprawą generatora dymu naszej produkcji. Generator pracuje tak, by zrębki tliły się wytwarzając dym. Jak wiadomo, odpowiednie spalanie drewna jest tym, co stanowi o powodzeniu wędzenia. I w tym względzie udało nam się dokonać pełnej automatyzacji. Co należy podkreślić, brak płomienia i odpowiednia temperatura spalania drewna sprawiają, że wyroby wędzone w takich warunkach będą zawsze udane.

Generator dymu ma decydujący wpływ na sukces wędzenia. Co najważniejsze, zapewnia on równomierną pracę przejawiającą się w jednostajnym spalaniu podawanych zrębek. Takie warunki gwarantują uzyskanie najlepszych wyrobów – aromatycznych, o bogatym smaku i cieszącym oko kolorze. Zasobnik generatora jest na tyle pojemny, by po zasypaniu go zrębkami, urządzenie wytwarzało czysty, wolny od niepożądanych substancji dym, nawet przez 7–8 godzin bez dokładania trocin.

 

 

Borniak

78-449 Borne Sulinowo

ul. Bolesława Chrobrego 31E

tel. 94 373 00 02

www.borniak.pl

info@borniak.pl

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii architektura ogrodu

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.