Kominki.org   >   Kratki blok  >   Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Wybieram biokominek / kominek elektryczny

Wybieram biokominek/kominek elektryczny
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
21-08-2018
Biokominki i kominki elektryczne to urządzenia nowoczesne, a zarazem klasyczne. Będą świetnym rozwiązaniem dla amatorów ognia, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie żywego ognia w domu. Bezpieczne i łatwe w użytkowaniu, nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej, nie wydzielają dymu i sadzy.
MS Fires
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
21-08-2018
Na naszym rynku pojawiła się nowa marka biokominków automatycznych klasy premium MS Fires. Paleniska na bioetanol wykonane są z niezwykłą dbałością o detale. W ofercie mamy do wyboru kilkanaście rozmiarów, ale także możliwość wykonania modelu według indywidualnego zamówienia. To, co wyróżnia produkty MS Fires, to nieprzerwana linia ognia nawet przy palenisku o szerokości 180 cm. Paleniska automatyczne są sterowane za pomocą pilota, włączników na urządzeniu lub za pomocą aplikacji Wi-Fi.
Uniflam
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
21-08-2018
Biokominki Uniflam to świetne rozwiązanie do niewielkich domów oraz mieszkań, w których możliwości umieszczenia tradycyjnego kominka są ograniczone. Paleniska biokominów są zdecydowanie mniejsze, dzięki czemu doskonale wpisują się w możliwości aranżacyjne wnętrz. Zaletę tę docenią zarówno użytkownicy, jak i projektanci. Salon z biokominkiem jest przytulny, a wyjątkowy nastrój i ciepło ognia w biokominku powoduje uczucie komfortu.
Glen Dimplex
przegląd biokominków/kominków elektrycznych
21-08-2018
Kominek elektryczny ARCH LED to nowoczesny i stylowy kominek z efektem płomienia Optiflame LED, który sprawdzi się w eleganckim salonie. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania, koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h! Obudowa fornirowana drewnem w kolorze ciemnego orzecha na podstawie imitującej beton. Kominek elektryczny NISSUM L to z kolei stylowy kominek ścienny z czarną ramą na wysoki połysk i efektem płomienia Opti-myst.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: