Kominki.org   >   Kontakt

Kontakt

 

Od 2008 roku tworzymy dla Państwa portal dedykowany nie tylko kominkom, ale i innym urządzeniom ogniowym jak piece kaflowe, piecyki, kuchnie, piece chlebowe, grille oraz wędzarnie. Prezentujemy trendy wzornicze i inspirujemy bogactwem możliwości kominkowych. Na naszym portalu znajdziesz ciekawe teksty nie tylko o urządzeniach kominkowych, ale i o paliwie czy kominach; bogatą galerię zdjęć oraz video - Fire Tube Tv. Jeśli masz problem, pytanie skorzystaj z porady naszych ekspertów. W Strefie dla Profesjonalistów dostarczamy najświeższych informacji z życia branży.

Czekamy na Państwa uwagi, sugestie i pytania - chcemy by nasz serwis jak najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom.   to najlepszy kominkowy adres w Internecie.

 

Polecam

Aldona Mazurkiewicz - prowadząca portal 

 

[email protected]

[email protected]

 

 

Zasady korzystania z materiałów

Materiały zamieszczone na portalu kominki.org, w szczególności artykuły autorskie, filmy zdjęcia stanowią własność redakcji serwisu lub współpracujących z serwisem podmiotów i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w częściach bez zgody redakcji stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.06.90.631, z późniejszymi zmianami).

Publikowane na stronie komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal kominki.org nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 

 

  

 

Możecie Państwo także skorzystać z formularza poniżej:

* - pola wymagane

Świat Kominków

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: