Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Prezydent odwiedził firmę Defro

Nowości

Prezydent odwiedził firmę Defro

17-03-2021
drukuj

Prezydent Andrzej Duda w dniu 16 marca b.r. odwiedził firmę Defro w Rudzie Strawczyńskiej w woj. świętokrzyskim. Podczas swojej wizyty powiedział, że Defro: "To rodzinna firma, która dzisiaj jest ogromnym przedsiębiorstwem. Skupiona jest na produkcji ciepła, wchodząc w coraz to nowocześniejsze segmenty rynku. To niezwykle innowacyjne i nowoczesne miejsce, które sprzyja ochronie klimatu". Zaznaczył też, że firma ma swoje laboratorium badawczo-rozwojowe i cały czas pracuje nad nowymi rozwiązaniami tak, aby w jak największym stopniu sprzyjać ochronie klimatu. 

 

Jak powiedział Prezydent: "Firma Defro należy do Stowarzyszenia Polskich Producentów wykorzystujących energię ze źródeł odnawialnych i to jest bardzo przyszłościowe w aspekcie ochrony klimatu. Gratuluję wielkich sukcesów i cieszę się, że Państwo największe nastawienie poza względami o charakterze estetycznym, cieplnym oraz budowania atmosfery, bo temu służy przecież w każdym domu kominek, produkujecie urządzenia wytwarzające ciepło w sposób bardziej ekologiczny, chroniący klimat z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań". 

 

Prezes firmy Defro - Robert Dziubeła podziękował Prezydentowi za wizytę i miłe słowa. Zaznaczył także, że on ze swojej strony chciałby mocno podkreślić, że branża producentów OZE będzie robić wszystko by się rozwijać, jednak liczy też na wsparcie rządzącyh, gdyż jak zaznaczył branża kominkowa jest traktowana w Polsce trochę po macoszemu. 

 

"Będziemy pracowali nad taką legislacją, aby klimat w Polsce był jak najbardziej chroniony, a powietrze coraz czystsze. Chciałbym, żeby te wszystkie rozwiązania były mądre i w jak największytm stopniu z jednej strony nas zabezpieczały, a z drugiej umożliwiały rozwój naszego rodzimego biznesu"– zapewniał na koniec Prezydent Andrzej Duda. 

 

Fot. Eliza Radzikowska - Białobrzewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

 • Kominek

  Kominek

 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: