Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Płomień Roku 2020 - nominacje w kategorii Produkt - Wzornictwo, Styl, Estetyka

Nowości

Płomień Roku 2020 - nominacje w kategorii Produkt - Wzornictwo, Styl, Estetykaważne

12-03-2021
drukuj

Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2020 w kategorii Produkt - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od szesnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej. 

 

  

Nominacje do nagrody Płomień Roku 2020 w kategorii

            Produkt - Wzornictwo, Styl, Estetyka:

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Piec na pellet Graft, Kalon
Piec na pellet Graft to urządzenie uzupełnione dodatkowymi akcesoriami, które pozwalają dostosować piec i użytkować go nawet w miesiącach letnich. Bryła może być wzbogacona o lampę, półki, a także namagnesowaną „tarczę” do zasłonięcia paleniska w okresie letnim.
 
2. Piece na drewno Modular Collection, Unico
Kolekcja pieców na drewno Modular to urządzenia o ciekawym dizajnie pozwalające na indywidualizację urządzenia według preferencji i potrzeb inwestora.
 
3. Piece na drewno Casa i Casa Duo, Wodtke GmbH
Marka Wodtke to wiodący niemiecki producent pieców kominkowych na drewno oraz na pellet. Ascetyczna forma pieców na drewno  Casa (wersja wisząca) i Casa Duo (wersja stojąca) sprawdzi się w wielu wnętrzach. Całość uzupełnia szklany front.
 
4. Piec na pellet Groove, MCZ Group SPA
Zaprojektowany przez Andrea Lazzari piecyk na pellet dzięki rewolucyjnej technologii Core oferuje niezwykle naturalny płomień zbliżony do drewna, a jednocześnie jest cichy i ma bardzo niską emisję. Jego dizajn ma podkreślić innowacyjną osobowość urządzenia.

 

 

 

5. Piec na drewno Enyo, Kratki.pl Marek Bal

Doskonałe proporcje w połączeniu z wyjątkową wizją ognia to atuty piecyka dostępnego w dwóch wersjach – z prostym frontem i zaokrągloną panoramiczną szybą. Zastosowany bezklamkowy system otwierania drzwi nie tylko wpływa na bezpieczne użytkowanie, ale też sprawia, że nic nie zakłóca wizji ognia. 
 
6. Palenisko ogrodowe Bubble, Focus – Atelier Dominique Imbert
Focus to od ponad 50 lat marka kojarząca się z oryginalnym dizajnem. Bardzo inspirujące, świeże wzornictwo dotyczy już nie tylko palenisk na drewno i gaz. Ogrodowe palenisko na drewno Bubble wyróżnia oryginalne wzornictwo o które zadbał projektant Christophe Ployé.
 
 
 
 
 
7. Piec na pellet Maria Constanza, Sergio Leoni
Maria Constanza to esencja tradycji zinterpretowana na nowo w minimalistycznym ujęciu. Projekt ten zrodził się z potrzeby przeprojektowania przez firmę pieca, który mistrz Sergio Leoni zrealizował, zainspirowany nordyckim piecem „stube”, jednym z najbardziej kultowych produktów tej marki. 
 
8. Kominek gazowy Leo Home Box, Kratki.pl Marek Bal
Kompaktowy kominek gazowy dostępny w zestawie na który składa się palenisko gazowe Leo i gotowa zabudowa ze stali w kolorze czarnym lub białym. Prosta, minimalistyczna linia eksponuje płomień i sprawia, że tego typu kominek odnajdzie się w każdym wnętrzu. 
 
9. Seria grilli Artiss, Galeria Kominków
Ogrodowy grill /palenisko o ciekawej dizajnerskiej formie stanie się funkcjonalną ozdobą każdego ogrodu. Grille dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: cortenowym lub grafitowym i w kilku kształtach. Serię grilli uzupełniają ławki, stoliki i dodatkowe akcesoria przydatne podczas grillowania.
 
10. Piec na pellet Airpell Defro Home, Defro Sp. z.o.o. Sp.k.
Korytarzowy piecyk Airpell to polski piecyk na pellet o ciekawym dizajnie. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych w tym w nawiązującym do obecnie popularnych trendów wykończeniu z elementami drewnianymi. 

 

 

 

Zobacz wszystkie nominacje TUTAJ. 

 

 
 

 

Przeglądaj "Świat Kominków " na issuu - kliknij tutaj.

  

                          

 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

 • Kominek

  Kominek

 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: