Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Kominek dla rodzinnego domu dziecka

Nowości

Kominek dla rodzinnego domu dziecka

08-04-2020
drukuj

Dzielenie się pozytywną energią jest tym co motywuje, a pomaganie innym daje wiarę w ludzi i nadzieję na przyszłość. W obecnych trudnych czasach pragniemy przybliżyć wzruszającą historię akcji „Rodzinka”. Dzięki zaangażowaniu kilku polskich firm udało się zrealizować marzenie o kominku pani Krystyny i Roberta prowadzących rodzinny dom dziecka.
 

Krystyna i Robert to mieszkające w Wielkopolsce małżeństwo z ogromnym sercem i… za małym mieszkaniem. 15 lat temu, mając dwójkę małych dzieci, postanowili podzielić się miłością i domową atmosferą z jeszcze jedną potrzebującą istotą. W ten sposób zaczęła się ich przygoda z rodzinnym domem dziecka, w którym mieszka obecnie dziewięcioro dzieci w wieku od trzech do siedemnastu lat oraz kot. Niestety, gdy rodzina zaczęła się rozrastać, mieszkanie, w którym żyli okazało się za małe. Po długich przemyśleniach zapadła decyzja o wybudowaniu domu z prawdziwego zdarzenia. Miejsca, w którym każde z dzieci znalazłoby swój kąt, w którym każdy, w wygodnych warunkach, mógłby zaznać ciepła domowego ogniska. Centrum domu powinien być kominek, jednak sprawy finansowe związane z utrzymaniem rodziny i zasadniczą budową mocno odsunęły w czasie spełnienie tego marzenia.

 

Na szczęście życie w niewielkiej społeczności ma swoje plusy. Niecodzienna historia rodziny Krystyny i Roberta zainspirowała nas do twórczego działania. Kilkoro przedstawicieli branży kominkowej, bezinteresownie i z ogromnym zapałem, przystąpiło do realizacji naszego projektu pod kryptonimem „Rodzinka”. Celem akcji było spełnienie ich marzenia o posiadaniu własnego kominka. Efektem współpracy firm Unico (wkład kominkowy), Riwal (kafle), Prowent (materiały instalacyjne), Poujoulat (przyłącze kominowe), Darco (wentylator kominkowy), Eco-Pal (paleta opału) jest piękne i funkcjonalne serce domu, które, jak mamy nadzieję, wniesie w życie rodziny dodatkowe ciepło.

Wszystkim darczyńcom pragniemy gorąco podziękować za wsparcie akcji „Rodzinka”.

 

evkominki Ewa i Piotr Przewoźni

 

 


 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: