Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Warsaw Home - podsumowanie

Nowości

Warsaw Home - podsumowanie

09-10-2019
drukuj

W dniach 3-6 października bieżącego roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbyła się  już IV edycja targów Warsaw Home 2019.  Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów było hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – ich idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania.

 

Wśród zaproszonych gości znalazły się wielkie nazwiska ze świata designu, m.in. Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich. Nie zabrakło też projektantów stawiających swoje pierwsze kroki w branży, którzy mieli okazję zaprezentować zarówno swoje prototypy, jak i produkty w zupełnie nowej przestrzeni – IDEAS.  

 

W tym roku na targach swoją ofertę prezentowało prawie 700 wystawców (z czego 30% stanowiły firmy zagraniczne), którzy prezentowali swoją ofertę w 5 halach o łącznej powierzchni 120 tys. metrów kwadratowych. Przez cztery dni targowe imprezę odwiedziło 74 489 osób, z czego 64 % stanowili goście biznesowi nie tylko z Polski, ale też z Niemiec, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Wielkiej Brytanii i Francji. Kominki były prezentowane głównie w hali B o nazwie Interior Finish. Z branży kominkowej na targach można było odwiedzić stoiska firm: Defro Home, Dorako Kominki&SPA, Infire, Jøtul, Kominki Kozłowski, Kratki.pl, Aflamo, Ofyr Poland i Big Green Egg oraz Plejady Mix z marką Planika.

 

Jednym z wystawców był magazyn "Świat Kominków", na którego stoisku powstało Centrum Informacji Kominkowej promujące rozwiązania kominkowe. Na stoisku wydawnictwa prezentowane były produkty współpracujących firm: Nordica, Ravelli, Hajduk, Spartherm, Rocal, MS Fires, Eco-pal oraz Kaflarnii Kafel-Kar i Manufaktury Pałac Nakomiady.

 

Na targach można było zobaczyć mnóstwo materiałów wykończeniowych: tapet, płytek, paneli ściennych, kamienia, cegły, które także z powodzeniem można wykorzystać w aranżacji kominka oraz innych elementów dekoracyjnych i oświetleniowych, które sprawdzą się w aranżacji przestrzeni kominkowej.

Aldona Mazurkiewicz

 

Kominki Kozłowski

Świat Kominków i Centrum Informacji Kominkowej

Kratki

Defro Home

Infire

MSM & Furmańczyk

Dorako

Aflamo

Jotul

presjadesign

Świat Kominków i Centrum Informacji Kominkowej

Ofyr

Defro Home

Kominki Kozłowski

Świat Kominków i Centrum Informacji Kominkowej

Big Green Egg

Kratki

Aflamo

Plejady Mix

Kominki Kozłowski

Infire

Dorako

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: