Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Zgłoś swój projekt do nagrody Płomień Roku 2019

Nowości

Zgłoś swój projekt do nagrody Płomień Roku 2019konkurs dla projektantów

04-09-2019
drukuj
Pierwszy taki konkurs dla projektantów
 
Atrakcyjny, oryginalny pomysł na kominek to początek do ciekawej realizacji. Idąc tym tropem ogłaszamy nową kategorię nagrody Płomień Roku  - Projekt. Zachęcamy wszystkich projektantów, architektów i studentów do zgłaszania świeżych i oryginalnych projektów z „ogniem” w każdej formie (zarówno do wnętrz, na tarasy jak i do ogrodu). Możliwe są też projekty wzorów użytkowych urządzeń kominkowych do zastosowania w produkcji (piecyk, biokominek itp.)
 
Jak zgłosić projekt?
 
• Wyślij wizualizację lub rysunki, szkice z opisem wizji / projektu z informacją o sugerowanych materiałach
• Każda osoba / pracownia może zgłosić maksymalnie trzy projekty
• Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do 31 grudnia 2019 roku na adres e-mail: [email protected]. Wzór zgłoszenia dostępny na stronie plomienroku.ihz.pl
 
 
Nagroda Płomień Roku 2019 w kategorii Projekt  organizowana jest przez magazyn „Świat Kominków” we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, których Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI stanowią największą w Polsce promocję urządzeń kominkowych. 
 
Laureatów nagrody Płomień Roku 2019 w kategorii Projekt wybierze komisja złożona z członków zespołu magazynu „Świat Kominków” oraz przedstawiciela MTP. Zwycięzcy otrzymają nagrodę Płomień Roku 2019. Nagrodzone projekty będą prezentowane na łamach magazynu „Świat Kominków” w cyklu Portfolio.
 

Nagroda specjalna program PaletteCAD – Wnętrza – PREMIUM

Program przygotowany dla architektów wnętrz. Posiada możliwości modelowania wielu zaawansowanych brył i form  przestrzennych, uzupełniając biblioteki producentów obiektów, tekstur oraz akcesoriów, przydatnych przy projektowaniu szeroko pojętych wnętrz. Projekt można wyrenderować w postaci zdjęcia lub panoramy, w pełnej fotorealistyce, akwareli czy jako szkic. Program pozwala przygotować dokumentację techniczną oraz wiele list materiałowych.

Program ufundowany przez dystrybutora marki Palette Cad w Polsce firmę Damaro

 

Wszystkie zgłoszone do nagrody projekty będą prezentowane w galerii na stronie www.plomienroku.ihz.pl oraz wybrana grupa projektów w wydzielonej strefie podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w Poznaniu w dniach 4-7 lutego 2020.
 
Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom nagrody Płomień Roku 2019 w kategorii Projekt odbędzie się podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Płomień Roku za rok 2019 na początku lutego podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w Poznaniu.
 
 
 
 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: