Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Targi Warsaw Home 2019

Nowości

Targi Warsaw Home 2019zapowiedź

27-08-2019
drukuj

W dniach 3-6 października bieżącego roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się  już IV edycja targów Warsaw Home 2019. Pospiesz się i kup bilet wcześniej, gdyż najniższe ceny biletów dostępne są jeszcze tylko do 31 sierpnia. 

 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów będzie hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – ich idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania.

 

Wśród zaproszonych gości znajdą się wielkie nazwiska ze świata designu, m.in. Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich. Nie zabraknie też projektantów stawiających swoje pierwsze kroki w branży, którzy będą mieli okazję zaprezentować zarówno swoje prototypy, jak i produkty w zupełnie nowej przestrzeni – IDEAS.  

 
W tym roku liczba wystawców szacowana jest na około 800, a łączna powierzchnia targów zajmie aż 120 tys. metrów kwadratowych. Kominki będą prezentowane w hali B o nazwie Interior Finish. 
 
Z branży kominkowej na targach będzie można odwiedzić stoiska firm: Defro Home, Dorako Kominki&SPA, Infire, Jøtul, Kominki Kozłowski, Kratki.pl, MCJ, Ofyr Poland i Big Green Egg, Plejady Mix.
 
Jednym z wystawców będzie magazyn "Świat Kominków" . Zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska, na którym powstanie Centrum Informacji Kominkowej promujące rozwiązania kominkowe.
 
Kup bilet TUTAJ. 
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: