Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Konkurs Wygraj biokominek - Wybierz realizację

Nowości

Konkurs Wygraj biokominek - Wybierz realizacjęwyniki konkursu

17-05-2019
drukuj

Konkurs Wygraj biokominek -Wybierz Realizację zorganizowany przez magazyn "Świat Kominków" wygrała Pani Dorota Staińska.

 

Jeszcze raz gratulujemy Pani Dorocie i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Na zdjęciu Pani Dorota ze swoją nagrodą, biokominkiem November marki Kratki.pl.

 

Poniżej nagrodzony komentarz konkursowy. 

 

 

"Kominek łubniański chętnie wybieram tradycję i sentymentalność wspieram. Nudę w pomieszczeniach niweluje wspomnienie dawnej wsi maluje. Wielu wrażeń estetycznych dostarcza i uczucie zimna zwalcza.

Działanie uspokajające i antystresowe gwarantuje odpowiedni dla kogoś kto się kulinariami pasjonuje. Model kominka ma piec chlebowy wbudowany i jest naprawdę solidnie skonstruowany. Niech nie zdziwi nikogo stwierdzenie, że estetyka ma znaczenie Kolorami kafli mnie zaskakuje mój zachwyt nad nim potęguje. Kolor zielony symboliką zainteresuje, działanie uspokajające i regenerujące się mu przypisuje. Wzorem i budową kominek się szczyci, funkcjonalnością i wykończeniem zachwyci. Niepowtarzalność wnętrza widokiem wspiera aż nowa energia i chęć do życia się wzbiera. Kominek łubniański mnie zainteresował i do wielu wnętrz doskonale się by wpasował. Ogrom pracy zduna przedstawia precyzją i dokładnością zaciekawia. Można palić w nim śmiało nic nie będzie na pewno przydymiało. Żeliwne drzwiczki występują żadnej pracy nie komplikują. Proste w obsłudze,bezpieczne i wygodne w każdym domu kominki kaflowe-niezawodne. Łubniańskie kominki są niepowtarzalne,zapierają dech w piersiach.Precyzja wykonania pokazuje kunszt mistrza, w dzisiejszych czasach już mało spotykanych zdunów.Patrząc na ten kominek przypomina mi się mój dom na wsi,gdzie w każdym z pokoi stał piec kaflowy,który nie tylko dostarczał ciepła ale również stanowił element ozdobny.Myślę,że powinno wracać się do tradycji i do ekologicznych kafli.W końcu jest to powrót do natury i krok w ekologię.Popieram budowę takich pieców i kominków,które nie tylko przyciągają wzrok i są modnym wyposażeniem wnętrz ale przede wszystkim za "powrót do korzeni" i brak zmartwień,gdy zabraknie nam prądu". Dorota Staińska

 

 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: