Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości  >   Płomień Roku 2017 - nominacje w kategorii Firma Roku - Produkcja

Nowości

Płomień Roku 2017 - nominacje w kategorii Firma Roku - Produkcjaważne

24-01-2018
drukuj

Przedstawiamy 12 nominowanych firm do Płomienia Roku 2017 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od trzynastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 30-tego stycznia 2018 roku podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI. 

 

 

Nominacje do nagrody Płomień Roku 2017 w kategorii

            Firma Roku – Produkcja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Spartherm Feuerungstechnik GmbH

Posiada w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń do wnętrz i na zewnątrz, na drewno, pelety, gaz i bioetanol. Wśród nich znajdują się urządzenia kreujące nowe kierunki rozwoju branży. Pokazuje to duży potencjał jednej z największych kominkowych firm w Europie.

 

 

 • Kratki.pl Marek Bal 

Doskonale zorganizowana firma z dużym gronem dystrybutorów nie tylko w Polsce. Nie tylko dynamicznie poszerza ofertę o nowe modele i produkty z nowych dla siebie segmentów rynku kominkowego, ale również i daje duże wsparcie dla swoich dystrybutorów.

 

 

 • Hitze sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stosunkowo młoda firma potrafiła zdobyć zaufanie dużego grona dystrybutorów. Obecna nie tylko w kraju, ale i za granicą ze stale poszerzaną ofertą, w tym również w segmencie ogrodowym.

 

 

 • Thorma Výroba, k.s

Słowacka firma z wyraźnie poszerzonym w ostatnim czasie asortymentem i zwiększoną aktywnością handlową (obecność na targach, dystrybucja). Z dobrą korelacją jakości do ceny.

 

 

 • Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy sp. z o.o., sp.k.

Znany polski producent, który kładzie nacisk na spełnianie norm Ekoprojektu i tworzy nowoczesne laboratorium kominkowe nie tylko na własne potrzeby. Jego palenisko zostało zauważone nawet przez amerykańskie ministerstwo środowiska (EPA).

 

 

 • Hoxter a.s.

Cały czas na fali wznoszącej. Notowania czeskiego producenta w Europie stale rosną. Oferta na wysokim kominkowym poziomie.

 

 

 • Kaflarnia "Kafel-Kar" rafał Karny

Prężnie działająca kaflarnia, z ciekawą ofertą kafli dostosowaną do upodobań Polaków. Nic dodać, nic ująć.

 

 

 • Kaflarnia Grochowski

Widać dużą pracę, jaką wykonali właściciele kaflarni z Radomska. Był to rok wytężonej pracy, co zaowocowało dużym gronem współpracujących firm, a co za tym idzie – ciekawymi realizacjami. 

 

 

 • Romotop spol. s r.o.

Czeska firma, która niedawno świętowała 25-lecie, jest standardem kominkowym w wielu krajach Europy. W Polsce, obok piecyków, coraz szersza oferta obejmuje również nowoczesne wkłady kominkowe.

 

 

 • Planika sp. z o.o.

 

Polska firma na międzynarodowym poziomie. Z powodzeniem sięga po indywidualnych i instytucjonalnych klientów grupy premium na całym świecie. 

 

 

 • Ulrich Brunner GmbH

 

Firma kominkowa idąca swoją drogą od lat. Charyzmatyczny właściciel po raz kolejny pokazał, że bacznie obserwuje rynek i reaguje na jego potrzeby. 

 

 

 • Austroflamm GmbH

Ogromną pracę w 2017 roku wykonał ten austriacki producent, co zaowocowało wysypem ciekawych propozycji produktowych, w tym rozwinięciem segmentu urządzeń na pelet.

 

 

Poznaj nominowanych w pozostałych kategoriach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planika

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: