Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2018 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Rozszerzenie serii VN - Kratki
nowość
27-02-2019
Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty kolejne modele z serii VN. Są to urządzenia w wersji z drzwiami unoszonymi do góry (gilotyna - system lift up) z bocznym przeszkleniem bez szprosa. Paleniska posiadają możliwość podłączenia dolotu powietrza z zewnątrz. Elegancji wkładu dodaje dekoracyjne przeszklenie typu Glass. Ponadto posiada on blokadę rodzicielską, chroniącą przed niepowołanym otwarciem drzwi. Modele z serii VN spełniają kryteria Ekoprojektu.
LEO 70 - Kratki
nowość
25-02-2019
Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty nowe modele kominków gazowych LEO 70. Natychmiastowy i dostępny w sposób ciągły płomień, prosta i czysta obsługa oraz niewymagające załadunku paliwo, to atuty tych urządzeń. Dyskretna ramka fasady i minimalna ilość elementów zewnętrznych sprawia, że po zabudowie na pierwszym planie jest ogień. Seria LEO przystosowana jest do palenia gazem ziemnym (NG) lub LPG (z butli).
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2018 w kategorii Firma Roku - Handel i Usługi. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2018 w kategorii Zielony Płomień. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2018 w kategorii Produkt Roku - Technika, Bezpieczeństwo. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2018 w kategorii Produkt Roku - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Przedstawiamy 10 nominowanych wydarzeń do Płomienia Roku 2018 w kategorii Wydarzenie Roku. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od czternastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy w czerwcu podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Nałęczowie.
Świat Kominków nr 4 (56)/2018
nowość
11-12-2018
W kolejnym już 56 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy obszerny materiał o różnych rodzajach kominków, ich plusach i minusach. W podobnej konwencji zostały przedstawione też piecyki. Poczytamy i dowiemy się jak wygląda współczesny, nowoczesny piec. Przybliżymy kuchnie, a także kuchennych pomocników - czyli naczyniach do gotowania. Polecamy materiał mówiący o ogrzewaniu zespołowym - tym razem przyjrzeliśmy się bliżej połączeniu kotłów gazowych z kominkami.
W Radomiu, w Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy dzięki inicjatywie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier" powstał kolejny już w Polsce "Kącik Babci i Dziadka" z kominkiem. Kominek na bioetanol ufundowany przez firmę Kratki.pl buduje rodzinną atmosferę i stanowi ważną część wystroju pomieszczenia, w którym większą część czasu spędzają pensjonariusze.
1  2    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: