Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Elementem każdego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są aukcje internetowe. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem: „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”. W tym roku do aukcji dołączyła firma Bizmet, która zaoferowała kompletny projekt wymiany lub przebudowy starego kominka na ekologiczny razem z aranżacją w pomieszczeniu.
Kupuj z Ekoprojektem
ważne
26-01-2021
W zasadzie dopiero od 1 stycznia 2022 powinny w całej Unii Europejskiej, a więc również w Polsce, obowiązywać postanowienia dyrektywy unijnej Ekoprojekt, ale niektóre województwa, korzystając z możliwości ustawowych tzw. „ uchwał antysmogowych” mogą wcześniej wprowadzić ograniczenia sprzyjające ochronie jakości powietrza. Ograniczenia wprowadzane w stosunku do urządzeń obowiązujące już w kilku województwach opierają się na regulacjach zawartych w dyrektywie Ekoprojekt.
Ekologiczna podpałka ECOSTARTER® XXL oraz ekologiczny opał kominkowy ECOMAX® Premium dostępne teraz w nowych opakowaniach. ECOSTARTER® XXL to w 100% ekologiczna podpałka z wełny drzewnej, nasączonej stearyną pochodzenia roślinnego – teraz dostępna w nowym, ekonomicznym opakowaniu. Dzięki specjalnej szufladce korzystanie z podpałki staje się czyste i komfortowe. W nowym opakowaniu dostępny jest ekologiczny opał kominkowy ECOMAX® Premium. Na opakowaniu znajdują się porady i instrukcja obrazkowa.
Dni Budownictwa i Architektury
1-4 lutego 2021 (wydarzenie online)
20-01-2021
W dniach 1-4 lutego b.r. odbędą się Dni Budownictwa i Architektury. Termin wydarzenia został wybrany nieprzypadkowo: dokładnie w tym samym tygodniu w Poznaniu, miały odbyć się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Z oczywistych powodów ich termin przesunięto na jesień 2021 roku (23-26 listopada), tak więc czterodniowe konferencje z udziałem bezpośrednich uczestników rynku budowlanego wypełnią nieco lukę po przełożonych targach.
W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi polubieniami i udostępnieniami mieli wpływ na wybór Realizacji Miesiąca. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane na poszczególne realizacje zarówno na naszym facebooku, instagramie jak i w konkursie "Wybieramy Realizację Grudnia" i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. W grudniu tytuł Realizacji Miesiąca trafił do firmy Soul of Fire.
Firma Iwona Pellets przygotowała niespodziankę dla swoich klientów, którą jest dopłata do przyciemnianej szyby Night View marki Schott Robax przy zakupie kominka Iwona Pellets. Szyba Night View jest całkowicie ciemna w momencie, gdy w kominku nie ma płomienia, natomiast gdy płomień jest obecny szyba rozjaśnia się i widać lekko przyciemniony ogień.
Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2021 życzy zespół magazynów Świat Kominków, Kominki PRO oraz portalu kominki.org
W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi polubieniami i udostępnieniami mieli wpływ na wybór Realizacji Miesiąca. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane na poszczególne realizacje zarówno na naszym facebooku, instagramie jak i w konkursie "Wybieramy Realizację Listopada" i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. W listopadzie tytuł Realizacji Miesiąca trafił do firmy Soul of Fire.
Pellet z paczkomatu? Teraz to możliwe. W Opolu na ul. Wspólnej 1 powstał pierwszy automat samoobsługowy firmy Propellet 24. To bardzo ciekawy projekt, który mamy nadzieję na dobre zagości na naszym rynku a takich automatów powstanie więcej. Pellet marki Barlinek w 15 kilogramowych workach można kupić w firmie Propellet i odebrać w automacie. Automat czynny całą dobę.
UWAGA KOMINKOWA „OKAZJA”!
14 listopad - Dzień Czystego Powietrza
13-11-2020
„Piecyk używany sprzedam” to w tej lub zbliżonej formie dość częste ogłoszenia na portalach aukcyjnych Allegro czy OLX. Do naszej redakcji trafiają pytania czy warto skorzystać z okazji? Nie będę wypowiadał się o używanej odzieży i autach, ale kilka uwag chcę skierować do amatorów okazyjnych zakupów używanych, zwykle pochodzących z prywatnego importu piecyków i wkładów kominkowych.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: