Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Targi KOMINKI 2020, Poznań
ważne
13-02-2020
W dniach 4-7 lutego 2020 roku w Poznaniu odbyła się największa impreza targowa poświęcona branży kominkowej - Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. Na hali 5A oraz w łączniku przy hali można było podziwiać odpalone urządzenia kominkowe i zapoznać się z nowościami na rynku. Odbywająca się co dwa lata impreza jest okazją do spotkania branży i do prezentacji nie tylko polskich, ale również zagranicznych produktów. Jest okazją do obserwacji aktualnych trendów i propozycji firm.
Podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w Poznaniu 6 lutego 2020 roku poznaliśmy laureatów Polskich Premier Targowych. Spośród prezentowanych na targach i zgłoszonych do konkursu produktów jury konkursu przyznało trzy równoważne nagrody Złoty Piec.
Gala Płomień Roku 2019
ważne
07-02-2020
4 lutego w Poznaniu podczas trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI 2020 odbyła się uroczysta Gala, podczas której magazyn „Świat Kominków” już po raz piętnasty wręczył niezależne nagrody Płomień Roku dla najlepszych firm, produktów, wydarzeń oraz realizacji z branży kominkowej za rok 2019.
Płomień Roku 2019 - Laureaci
ważne
05-02-2020
Po raz piętnasty redakcja magazynu "Świat Kominków" przyznała w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej. Zwycięzców nagrody Płomień Roku za rok 2019 poznaliśmy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI. Poniżej przedstawiamy wszystkich laureatów.
Świat Kominków nr 1/2020
nowość
23-01-2020
W kolejnym numerze 1/2020 magazynu "Świat Kominków" znajdziemy materiał o kominkowych inspiracjach przywiezionych z podróży. Przyjrzymy się bliżej biokominkom i poznamy nominacje do Płomienia Roku 2019. Poczytamy też kominkach systemowych, grillach oraz rozwiązaniach na tzw. mały i duży głód. Polecamy również tekst naszego redaktora naczelnego "Czy są jeszcze tanie kominki?".
Przedstawiamy 10 nominowanych realizacji do Płomienia Roku 2019 w kategorii Realizacja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Zbliżają się najważniejsze targi kominkowe nie tylko w Polsce, ale i w Europie Wschodniej - Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI w Poznaniu. Warto wiedzieć co będzie się działo podczas targów. Przedstawiamy targowe kalendarium.
W dniach 4-7.02.2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. W 2020 roku targi KOMINKI już po raz czwarty wejdą w skład bloku targów BUDMA, najważniejszego spotkania branży budowlanej. Tradycyjnie będzie można zobaczyć na żywo urządzenia grzewcze „w akcji”, dzięki hali wyposażonej w instalację odprowadzania spalin.
W Domu Pomocy Społecznej w Legnicy dzięki inicjatywie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” powstał kolejny już dziewiąty w Polsce „Kącik Babci i Dziadka” z kominkiem. Kominek na bioetanol ufundowany przez firmę Kratki.pl buduje rodzinną atmosferę i stanowi ważną część wystroju pomieszczenia, w którym większą część czasu spędzają pensjonariusze. Uroczyste otwarcie legnickiego Kącika Babci i Dziadka, który mieści się przy ul. Władysława Grabskiego 11, odbyło się 17 grudnia.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2019 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
1  2  3  4    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: