Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To czas, w którym warto przypomnieć sobie postacie ważne dla naszej historii i miejsca z nimi związane. My proponujemy krótką podróż do miejsc związanych z twórcami polskiej literatury: Henrykiem Sienkiewiczem oraz Marią Konopnicką.
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał we wtorek 5 listopada nowelizację Prawa ochrony środowiska, która wprowadza zakaz importu pozaklasowych, nieekologicznych kotłów grzewczych. Ponadto nowe prawo wprowadza kary za sprzedaż takich urządzeń.
Nowości od Kratki.pl
artykuł reklamowy
06-11-2019
Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty nowe modele kratek wentylacyjnych do kominka z linii LUFT oraz nowe wyłożenie palenisk w kominkach TERMOTEC stworzone ze specjalnej mieszanki szamotowo-betonowej o dużej pojemności cieplnej.
Sterownik RT-18 VETRO Tatarek
nowość
29-10-2019
Optymalizator procesu spalania z ekranem dotykowym Tatarek przeznaczony jest do obsługi pieców zduńskich, wkładów kominkowych z akumulacją ciepła jak i tradycyjnych wkładów kominkowych wyposażonych w bezpośredni dopływ powietrza do komory spalania. Poprawia bezpieczeństwo obsługi kominka, sprzyja poprawie czystości spalin i daje wymierne oszczędności, ograniczając nawet do 30% zużycie drewna w sezonie.
W dniach 3-6 października bieżącego roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbyła się już IV edycja targów Warsaw Home 2019. Motywem przewodnim tegorocznej edycji targów było hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – ich idea bierze się z łączenia ludzi, dawania im tego, czego potrzebują. To oni znajdują się w centrum zainteresowania.
Miło jest nam poinformować, że magazyn "Świat Kominków" został polskim medialnym partnerem kolejnej edycji Progetto Fuoco w Weronie - największych międzynarodowych targów w Europie poświęconych urządzeniom opalanym drewnem lub peletem. Targi odbędą się w dniach 19-22 luty 2020.
Sterowniki do kominków Tatarek
nowość
19-09-2019
Wystrój w stylu glamour, innym razem techniczny loft albo klasyczna czysta biel w pomieszczeniu. Czerń i biel ma w sobie i coś z retro, i coś z nowoczesności. Te dwie barwy pojawiają się często, nie tylko w wystroju wnętrz i projektach kominków, ale również w akcesoriach czy dodatkach. Wychodząc na przeciw trendom, firma Tatarek wprowadziła do swojej oferty sterowniki z wyświetlaczem graficznym do kominków, dostępne w wersjach Black Design oraz White Design.
Zgłoś swój projekt do nagrody Płomień Roku 2019
konkurs dla projektantów
04-09-2019
Zachęcamy wszystkich projektantów, architektów i studentów do zgłaszania świeżych i oryginalnych projektów z „ogniem” w każdej formie (zarówno do wnętrz, na tarasy jak i do ogrodu) do nagrody Płomień Roku 2019 w kategorii Projekt. Możliwe są też projekty wzorów użytkowych urządzeń kominkowych do zastosowania w produkcji (piecyk, biokominek itp.). Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do 31 grudnia 2019 roku na adres e-mail: [email protected] .
Nowości od Kratki.pl
artykuł reklamowy
03-09-2019
Kratki.pl wprowadziły do swojej oferty szereg nowych urządzeń grzewczych. Wkrótce w sprzedaży dostępne będą nowe modele wkładów gazowych serii LEO: LEO 45 i LEO 76, przystosowanych do palenia gazem LPG (z butli) oraz NG (z sieci).
Nowość w serii Premium marki Spartherm
artykuł reklamowy
02-09-2019
Przedstawiamy Premium Edition A-U-50h firmy Spartherm. Trójstronna gięta szyba, ukryta klamka oraz jeszcze bardziej dopracowany dolot powietrza do spalania sprawiają, że wizja ognia jest jeszcze piękniejsza.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

 • Kominek nr 1

  Kominek nr 1

  Kominek kaflowy akumulacyjny z wkładem Hajduk Smart 1V. Dzięki zastosowaniu kafli szamotowych oraz...
 • Kominek

  Kominek

 • Kominek z wkładem DOVRE 2175

  Kominek z wkładem DOVRE 2175

  Cegła jako materiał naturalny idealnie wpasowała się w architekturę domu drewnianego. Wykonaliśmy...
 • Chabrowe ryfle

  Chabrowe ryfle

  Pieco-kominek kaflowy we współczesnej oprawie.Kafle - Ceramika KornakProjekt - Forest-Natura...
 • kominek 1

  kominek 1

  kominek 1
 • Varia Bh

  Varia Bh

  Wkład podnoszony do góry, obudowa wykonana na płytach izolacyjnych, kamień granit.
 • kominek kaflowy otwarty

  kominek kaflowy otwarty

  Przepiękny otwarty kominek kaflowy
 • Kominek nowoczesny

  Kominek nowoczesny

  Konstrukcja oparta na wkładzie Spartherm Varia, obudowa z elementami podświetlanego onyxu. Projekt...

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: