Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

UWAGA KOMINKOWA „OKAZJA”!
14 listopad - Dzień Czystego Powietrza
13-11-2020
„Piecyk używany sprzedam” to w tej lub zbliżonej formie dość częste ogłoszenia na portalach aukcyjnych Allegro czy OLX. Do naszej redakcji trafiają pytania czy warto skorzystać z okazji? Nie będę wypowiadał się o używanej odzieży i autach, ale kilka uwag chcę skierować do amatorów okazyjnych zakupów używanych, zwykle pochodzących z prywatnego importu piecyków i wkładów kominkowych.
Pałac Lubostroń - pomnik polskości
11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
10-11-2020
11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To czas, w którym warto przypomnieć sobie postacie ważne dla naszej historii i miejsca z nimi związane. My proponujemy wspomnieć Pałac Lubostroń. Lubostronia, obiekt prezentowany w projekcie OGIEŃ NIEPODLEGŁEJ przygotowanym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przez magazyn "Świat Kominków".
Jury konkursu "ICONIC AWARDS 2020: Innovative Architecture - Selection” wybrało piecyk wolno stojący Senso L fashion marki Spartherm jako zwycięzcę w kategorii PRODUKT. Inicjatorem międzynarodowego konkursu ICONIC AWARDS jest German Design Council. To jedna z najważniejszych na świecie instytucji działających w zakresie ekspertyzy designu i architektury. Nagrody przyznawane są wizjonerskim budynkom, innowacyjnym produktom we wszystkich gałęziach architektury, konstrukcji oraz nieruchomości.
W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi polubieniami i udostępnieniami mieli wpływ na wybór Realizacji Miesiąca. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane na poszczególne realizacje zarówno na naszym facebooku, instagramie jak i w konkursie "Wybieramy Realizację Października" i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. W październiku tytuł Realizacji Miesiąca trafił do firmy Grillo wędzarnie Tomasz Kiszka.
4 listopada Premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie galerii handlowych. Nie dotyczy to sklepów, marketów budowlanych oraz salonów kominkowych. Branża budowlana zarówno jeśli chodzi o sklepy jak i usługi pracuje normalnie. Zatem każdy kto buduje, remontuje lub planuje budowę lub remont będzie miał dostęp do wszelkich potrzebnych usług i produktów.
3 listopada obchodzimy dzień św. Huberta. Swoje święto w tym dniu obchodzą myśliwi, jeźdźcy, a także leśnicy. Dzień Leśnika to święto ruchome, które obchodzone jest kilka razy w roku. Liczne źródła informują o 5 kwietnia, 5 maja, 1 niedzieli czerwca, 4 października oraz 3 listopada. Dzień Leśnika to okazja, by zwrócić baczniejszą uwagę na rosnące w naszym kraju lasy oraz na pracę ludzi, którzy na co dzień w tych lasach gospodarują.
Targi potrzebują wsparcia, by przetrwać
Popieramy Komitet Obrony Branży Targowej
28-10-2020
Popieramy i solidaryzujemy się z Komitetem Obrony Branży Targowej. O umorzenie całości otrzymanych kwot pomocy z PFR dla firm, a także o rekompensaty w wysokości połowy ubiegłorocznego przychodu dla firm – zwracają się do premiera Mateusza Morawieckiego przedsiębiorcy zrzeszeni w Komitecie Obrony Branży Targowej. Do tej spontanicznej, oddolnej inicjatywy, swój akces zgłosili m.in. przedsiębiorcy „okołotargowi”, którzy od początku pandemii skazani są na faktyczny niebyt.
Świat Kominków nr 3/2020
zapowiedź
15-10-2020
W kolejnym numerze 3/2020 magazynu "Świat Kominków" dostrzeżemy różnorodność kominkowego ognia w artykule "Kominek. Ale jaki?". Znajdziemy materiał na temat tendencji w wizji ognia oraz materiałów do wykończenia kominka. Poczytamy też o ogniu w luksusowych rezydencjach gwiazd. Szczególnie polecamy felieton naszego redaktora naczelnego "Ciepłe myśli o kominku".
W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi polubieniami i udostępnieniami mieli wpływ na wybór Realizacji Miesiąca. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane na poszczególne realizacje zarówno na naszym facebooku, instagramie jak i w konkursie "Wybieramy Realizację Września" i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. We wrześniu tytuł Realizacji Miesiąca trafił do firmy Zdunera.
Linia kominków MatriX marki Faber otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie. Tym razem, seria gazowych wkładów kominkowych została uhonorowana Plus X Award – jedną z najbardziej renomowanych na świecie nagród, wręczaną innowacyjnym produktom w dziedzinach technologii, sportu oraz stylu życia. Plus X Award przyznawana jest w Niemczech przez liczne grono uznanych, neutralnych jurorów z kilkudziesięciu krajów, co niewątpliwie podkreśla jej rangę.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: