Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

W dniach 4-7.02.2020 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI. W 2020 roku targi KOMINKI już po raz czwarty wejdą w skład bloku targów BUDMA, najważniejszego spotkania branży budowlanej. Tradycyjnie będzie można zobaczyć na żywo urządzenia grzewcze „w akcji”, dzięki hali wyposażonej w instalację odprowadzania spalin.
W Domu Pomocy Społecznej w Legnicy dzięki inicjatywie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier” powstał kolejny już dziewiąty w Polsce „Kącik Babci i Dziadka” z kominkiem. Kominek na bioetanol ufundowany przez firmę Kratki.pl buduje rodzinną atmosferę i stanowi ważną część wystroju pomieszczenia, w którym większą część czasu spędzają pensjonariusze. Uroczyste otwarcie legnickiego Kącika Babci i Dziadka, który mieści się przy ul. Władysława Grabskiego 11, odbyło się 17 grudnia.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2019 w kategorii Firma Roku - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2019 w kategorii Firma Roku - Handel i Usługi. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
12 stycznia 2020 to dzień, w którym w całej Polsce odbywa się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: Wiatr w żagle. Pieniądze zbierane są także poprzez licytacje na allegro charytatywni. W tegorocznej edycji na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować między innymi:
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2019 w kategorii Zielony Płomień. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2019 w kategorii Produkt Roku - Technika, Bezpieczeństwo. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych wydarzeń do Płomienia Roku 2019 w kategorii Produkt Roku - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Przedstawiamy 10 nominowanych wydarzeń do Płomienia Roku 2019 w kategorii Wydarzenie Roku. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od piętnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznamy na 4 lutego 2020 r. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Poznaniu w trakcie trwania Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI.
Szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2020 życzy zespół magazynów Świat Kominków, Kominki PRO oraz portalu kominki.org
1  2  3  4    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

 • Varia 2Lh Linear 4S

  Varia 2Lh Linear 4S

  Varia 2Lh Linear 4S
 • Kominki Batura

  Kominki Batura

  Ciekawa aranżacja kominka z wkładem panoramicznym firmy Jide. Obudowa ustawiona skośnie do ściany...
 • MCZ Forma 75 - Mondrian

  MCZ Forma 75 - Mondrian

  Mondrian to elegancka obudowa która dzięki różnym liniom, wielkościom i grubością daje efekt...
 • Realizacja 2

  Realizacja 2

  Kominek z boczną szybą
 • Heat

  Heat

  Zabudowa trójstronna z wkładem trzy szybowym, drzwi podnoszone do góry
 • Varia Bh

  Varia Bh

  Varia Bh
 • Kominki Batura

  Kominki Batura

  Kominek narożny z wkładem Dovre 2400 GLA charakteryzują harmonijkowe drzwiczki opisane w łuk, po...
 • Obudowa nowoczesna

  Obudowa nowoczesna

  Obudowa nowoczesna, wykonana z trawertynu i kwarcu, zasuwane płyty. Wkład Supra + aranżacja ściany.
 • Wykonanie kompleksowe kominka

  Wykonanie kompleksowe kominka

  Kominek nowoczesny z wkładem kominkowym HAJDUK z zaokrągloną szybą. Wykończenie w kamieniu...

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: