Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

W dniach 23-25 lipca 2021 w Pieckach odbył się 3 Festiwal Ceramiki. Podczas festiwalu odbyły się warsztaty, wypały, pokaz wystawy, pokazy oraz kiermasz. Było to także doskonałe miejsce do spotkań dla pasjonatów ceramiki, garncarzy i zdunów. Organizatorem wydarzenia było Muzeum Regionalne im. Walentyny Dermackiej z Sapiehów w Pieckach. Partnerem medialnym festiwalu był magazyn "Świat Kominków".
Nowa gama pasywnych wkładów kominkowych zarówno w wersji klasycznej, jak i narożnej. Jest to seria przeznaczona dla domów pasywnych i energooszczędnych, w których przeprowadzany jest Blower Door test. Wkłady kominkowe charakteryzują się bardzo niską mocą, wysoką wydajnością i maksymalną szczelnością paleniska, które jest wyłożone masywnym, akumulacyjnym materiałem carcon.
HAKA 80/50Sh - nowość Hoxter
nowość
19-07-2021
Producent wkładów kominkowych klasy Premium, firma HOXTER, rozszerza swoją udaną serię S o kolejny model o niewielkiej głębokości zabudowy, przeznaczony do mniejszych pomieszczeń i domów niskoenergetycznych. Nowy model HAKA 80/50S charakteryzuje się przede wszystkim dużym przeszkleniem i idealnym formatem, które gwarantują maksymalną radość z ognia. Model dostępny z otwieraniem drzwi do boku lub podnoszonymi do góry.
Miło jest nam poinformować, że magazyn "Świat Kominków" został polskim medialnym partnerem kolejnej edycji targów Progetto Fuoco w Weronie - największych międzynarodowych targów w Europie poświęconych urządzeniom opalanym drewnem i pelletem. Targi odbędą się w dniach 23-26 lutego 2022 w centrum wystawienniczym Veronafiere.
W dniach 23-25 lipca 2021 w Pieckach odbędzie się 3 Festiwal Ceramiki. W programie warsztaty, wypały, pokaz wystawy, pokazy oraz kiermasz. To będzie także doskonałe miejsce do spotkań dla pasjonatów ceramiki, garncarzy i zdunów. Organizatorem jest Muzeum Regionalne im. Walentyny Dermackiej z Sapiehów w Pieckach. Wstęp wolny.
13 lipca 2021 roku podczas spotkania w formie online poznaliśmy zdobywców nagród producenckich przyznanych przez firmy: Hitze, Defro, Kratki, Hajduk, Spartherm, Wentor oraz kaflarnia Kafel-Kar dla najlepszych realizacji z ich produktami spośród zgłoszonych do Płomienia Roku 2020 w kategorii Realizacja. Nagrody producentów były przyznane niezależnie od nagrody głównej - Płomień Roku 2020. Laureatów i uzasadnienie firm producenckich znajdą Państwo poniżej.
Wernisaż wystawy "Kafle Supraskie " zorganizowanej przez Muzeum Podlaskie w Białymstoku odbył się 18 czerwca w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu. Ekspozycja niezwykłego zbioru kafli będzie dostępna dla zwiedzających do 31 października 2022 roku. Patronat nad wystawą objął magazyn "Świat Kominków" i portal kominki.org.
W najbliższą niedzielę 4 lipca, w Łeknie koło Wągrowca w ramach Jarmarku Cysterskiego Piotr Batura, starszy Cechu Zdunów Polskich i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Kominki Polskie" pokaże rękodzieło zduńskie i możliwości pieczenia chleba dawnymi sposobami. Podczas jarmarku odbędzie się też pokaz, a dla chętnych - warsztaty budowy pieca na glinie. Zobaczyć będzie można też piec chlebowy spalający drewno czysto, bez robienia smogu.
Po raz szesnasty magazyn Świat Kominków przyznał prestiżowe i niezależne nagrody Płomień Roku. Prezentujemy zdobywców nagrody za rok 2020 w siedmiu kategoriach. Poznajcie najlepsze firmy z branży kominkowej oraz najciekawsze produkty pod względem technicznym, estetycznym i rozwiązania kominkowe skupiające się na ekologii.
Wkłady kominkowe Heatro black
nowość
04-05-2021
Wkłady kominkowe Heatro to zaawansowane technologicznie urządzenia charakteryzujące się ekonomicznym użytkowaniem i ekologicznym spalaniem z niską emisją pyłu i tlenku węgla do środowiska. Aktualnie cała gama rozmiarowa wkładów Heatro dostępna jest również z ceramiką barwioną w masie oraz lakierowaną z zewnątrz w kolorze czarnym. Jest to doskonała propozycja na modny akcent w wystroju wnętrza.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: