Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

13 stycznia 2019 to dzień, w którym w całej Polsce odbywa się 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem: Pomaganie jest dziecinnie proste. Pieniądze zbierane są także poprzez licytacje na allegro charytatywni. W tegorocznej edycji na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować między innymi: biokominek Echo przekazany przez firmę "Żar Kominka Dorota Kierzkowska" z Łodzi, paletę pelletu od firmy Pelletpol Koszalin.
Świat Kominków nr 4 (56)/2018
nowość
11-12-2018
W kolejnym już 56 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy obszerny materiał o różnych rodzajach kominków, ich plusach i minusach. W podobnej konwencji zostały przedstawione też piecyki. Poczytamy i dowiemy się jak wygląda współczesny, nowoczesny piec. Przybliżymy kuchnie, a także kuchennych pomocników - czyli naczyniach do gotowania. Polecamy materiał mówiący o ogrzewaniu zespołowym - tym razem przyjrzeliśmy się bliżej połączeniu kotłów gazowych z kominkami.
W Radomiu, w Domu Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy dzięki inicjatywie Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier" powstał kolejny już w Polsce "Kącik Babci i Dziadka" z kominkiem. Kominek na bioetanol ufundowany przez firmę Kratki.pl buduje rodzinną atmosferę i stanowi ważną część wystroju pomieszczenia, w którym większą część czasu spędzają pensjonariusze.
Lensfocus - Focus
nowość
23-10-2018
Do marki Focus dołączyła nowość, naścienny kominek - Lensfocus. Jest to kominek gazowy wyposażony w zamkniętą komorę spalania za przeszklonymi, szczelnymi drzwiami. Jego palenisko zdobią polana ceramiczne. Sterowany jest za pomocą pilota. Kominek zgodny z normą RT 2012 może być instalowany w domach pasywnych i o niskim zużyciu energii. Lensfocus dostępny jest w kolorze: czarny mat, szary i biały.
Firma Darco wprowadziła do swojej oferty nowość system gazowy spalinowo-powietrzny SGSP. System służy jako instalacja odprowadzająca spaliny z kominków gazowych z zamkniętą komorą spalania.
Świat Kominków nr 2-3 (55)/2018
nowość
03-08-2018
W kolejnym już 55 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy informacje na temat kominków plenerowych, poczytamy o luksusowych kominkach wiszących i dowiemy się więcej na temat połączenia mozaikowych kompozycji z kominkiem. Szczególnie warty polecenia jest obszerny materiał przygotowany przez redakcję z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - Ogień Niepodległej, w którym prezentowane są najpiękniejsze muzealne wnętrza z kominkami i piecami.
DF 33 - Brunner
nowość
27-07-2018
Firma Brunner wzbogaciła swoją ofertę o nowość, żeliwny wkład DF 33 opalany drewnem zamocowany obrotowo na stalowej ramie. Wkład można obracać w obie strony, w dowolnie wybranym kierunku. Aby oddawanie ciepła było bardziej równomierne DF 33 nie ma zbyt wielkiej powierzchni oszklonej. Szybę można ustawić pod wybranym kątem, poruszając sześcienny korpus wkładu ręcznie za pomocą wystającej dźwigni, albo zdalnie — za pomocą pilota współpracującego z napędem elektrycznym.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: