Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Świat Kominków nr 2 (58)/2019
nowość
19-07-2019
W kolejnym już 58 numerze magazynu Świat Kominków znajdziemy materiał o kuchniach na drewno, tych fabrycznych i budowanych przez zduna. Przyjrzymy się bliżej nowoczesnym kominkom w stylu high-tech. Poczytamy o piecach tworzonych z pasją w różnych miejscach na świecie przez mieszkającą w Kanadzie zdunkę i artystę ceramik Jessicę Steinhäuser oraz poznamy laureatów nagrody Płomień Roku 2018 dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Polecamy również materiał o targach ISH 2019.
29 czerwca obchodzimy Dzień św. Piotra, który opiekuje się zdunami, garncarzami, kamieniarzami oraz sztuką budowlaną. Co ciekawe św. Piotr jest również patronem Frankfurtu i Poznania, czyli miast związanych z ważnymi dla branży kominkowej biznesowymi wydarzeniami.
Co prawda pogoda obecnie nas rozpieszcza i sprzyja wyjazdom nad wodę, piknikom, grillom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jednak oprócz odpoczynku warto pomyśleć na zaś i przygotować drewno kominkowe na sezon grzewczy, gdyż teraz jest na to idealny czas.
Pomorski Piknik Energetyczny w Gdyni
zapowiedź
06-06-2019
W dniach 15-16 czerwca w Gdyni odbędzie się Pomorski Piknik Energetyczny. Nad Bulwarem Nad Bulwarem Nadmorskim specjaliści z branży energetycznej będą dzielić się z mieszkańcami wiedzą z zakresu ograniczania emisji pyłów do atmosfery. Eksperci odpowiedzą m.in. na pytania skąd pozyskać energię, jak wykorzystać jej odnawialne źródła czy jak prawidłowo palić w domowych kotłach z korzyścią dla środowiska i domowych finansów.
Podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Płomień Roku 2018, która odbyła się 31 maja w Nałęczowie magazyn "Świat Kominków" został nagrodzony przez Stowarzyszenie "European Chimneys Association" medalem i certyfikatem uznania za promowanie wiedzy na temat technologii kominowej. Medal został wręczony wydawcy Dariuszowi Marciniakowi i redaktorowi naczelnemu Witoldowi Hawajskiemu przez pełnomocnika European Chmneys Association - Rudolfa Kanię.
Płomień Roku 2018 - Laureaci
ważne
03-06-2019
Po raz czternasty redakcja magazynu "Świat Kominków" przyznała w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm i wydarzeń w branży kominkowej. Zwycięzców poznaliśmy 31 maja podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Nałęczowie. Poniżej przedstawiamy wszystkich laureatów.
1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z okazji dnia pociech tych mniejszych i większych przygotowaliśmy materiał z rysunkami z kominkiem w tle wykonanymi przez najmłodszych w organizowanym jakiś czas temu przez magazyn Świat Kominków konkursie plastycznym.
Gala Płomień Roku 2018
ważne
30-05-2019
Już jutro, 31 maja w Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowym Energetyk w Nałęczowie podczas Uroczystej Gali poznamy laureatów nagrody Płomień Roku 2018.
Nowości i promocje Hajduk
reklama
21-05-2019
W ofercie firmy Hajduk dostępny jest nowy model Volcano DTh-FD z drzwiczkami bezramowymi vis-à-vis o wymiarach 100 x 50 cm z mechanizmem otwierania CLING (drzwi tylne otwierane serwisowo na bok). Jak wszystkie wkłady Hajduk spełnia on wymogi Ekoprojektu i może być montowany w województwach z przyjętymi uchwałami mającymi na celu poprawę jakości powietrza.
Noc Muzeów 2019
18-05-2019
Noc Muzeów to wyjątkowy czas, kiedy muzea w całej Polsce udostępniają zwiedzającym swoje wnętrza całkowicie za darmo lub za drobną opłatą. W tym roku przypada ona w dniu 18 maja. Z tej okazji prezentujemy program Nocy Muzeów w wybranych przez nas obiektach, które posiadają w swoich wnętrzach zabytkowe kominki i piece. Obiekty te prezentowaliśmy w 55 numerze "Świata Kominków" w materiale "Ogień Niepodległej" przygotowanym z okazji 100 -lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

 • MCZ Forma 95 - Gauguin

  MCZ Forma 95 - Gauguin

  Głęboki odcień i ciekawa struktura łupka; nowoczesna jasność stali nierdzewnej: Gaugin pokazuje swe...
 • Agorafocus

  Agorafocus

  Agorafocus, subtelny i kunsztowny, dostępny w wersjach podwieszanej i obrotowej oraz opartej na...
 • Obudowa Kominkowa Nowoczesna

  Obudowa Kominkowa Nowoczesna

  Obudowa wykonana jest z Marmuru Brecia Sardo, wkład Warm FL- Firma SPARKE, Szyba narożna
 • Kominki Batura

  Kominki Batura

  Wkład kominkowy Spartherm Varia 2R 100 h obudowany kaflami wielkogabarytowymi Sommerhuber z cokołem...
 • Kominek nowoczesny z szybą prostą

  Kominek nowoczesny z szybą...

  Obudowa kominkowa z wkładem Wiktor firmy kratki.pl, wykończona marmurem Dayno Reale, podświetlenia...
 • Kominki Batura

  Kominki Batura

  Kominek narożny z wkładem Dovre 2400 GLA charakteryzują harmonijkowe drzwiczki opisane w łuk, po...
 • Arte 1Vh-4S

  Arte 1Vh-4S

  Arte 1Vh-4S

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: