Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

Wkłady kominkowe Heatro black
nowość
04-05-2021
Wkłady kominkowe Heatro to zaawansowane technologicznie urządzenia charakteryzujące się ekonomicznym użytkowaniem i ekologicznym spalaniem z niską emisją pyłu i tlenku węgla do środowiska. Aktualnie cała gama rozmiarowa wkładów Heatro dostępna jest również z ceramiką barwioną w masie oraz lakierowaną z zewnątrz w kolorze czarnym. Jest to doskonała propozycja na modny akcent w wystroju wnętrza.
4 maja obchodzimy dzień św. Floriana - patrona kominiarzy. Redakcja magazynu Świat Kominków życzy wszystkim kominiarzom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta.
Początek maja to dobra data, by zainaugurować sezon grillowy. Tym bardziej, że to właśnie dzisiaj wypada Dzień Grilla. Majówka w Polsce obchodzona jest w związku z obchodzonymi w naszym kraju świętami narodowymi takimi jak Święto Pracy i Święto Konstytucji 3 Maja. Stało się już tradycją, że Polacy długi weekend majowy chętnie spędzają przy grillu w gronie rodziny i przyjaciół.
Po raz szesnasty redakcja magazynu Świat Kominków przyzna w tym roku nagrody Płomień Roku dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej. Przedstawiamy nominowanych w każdej z siedmiu kategorii.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2020 w kategorii Zielony Płomień. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od szesnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej.
Prezydent Andrzej Duda w dniu 16 marca b.r. odwiedził firmę Defro w Rudzie Strawczyńskiej w woj. świętokrzyskim. Podczas swojej wizyty powiedział, że Defro: "To rodzinna firma, która dzisiaj jest ogromnym przedsiębiorstwem. Skupiona jest na produkcji ciepła, wchodząc w coraz to nowocześniejsze segmenty rynku. To niezwykle innowacyjne i nowoczesne miejsce, które sprzyja ochronie klimatu".
W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi komentarzami mieli wpływ na wybór laureata Realizacji - Wybór Internautów. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane w konkursie na poszczególne realizacje i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. Zdaniem internautów tytuł Realizacja - Wybór Internautów trafia do firmy Tetelewski Kominki.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2020 w kategorii Firma - Produkcja. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od szesnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej.
Przedstawiamy 10 nominowanych produktów do Płomienia Roku 2020 w kategorii Produkt - Wzornictwo, Styl, Estetyka. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od szesnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej.
Przedstawiamy 10 nominowanych firm do Płomienia Roku 2020 w kategorii Firma - Handel i Usługi. Nagrody PŁOMIEŃ ROKU od szesnastu lat przyznaje redakcja "Świata Kominków" dla najlepszych produktów, firm, wydarzeń i realizacji w branży kominkowej.
1  2  3    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: