Kominki.org   >   Kominki  >   Nowości

Nowości

W mediach społecznościowych "Świata Kominków" internauci swoimi polubieniami i udostępnieniami mieli wpływ na wybór Realizacji Miesiąca. Zliczyliśmy wszystkie głosy oddane na poszczególne realizacje zarówno na naszym facebooku, instagramie jak i w konkursie "Wybieramy Realizację Czerwca" i tak wyłoniliśmy zwycięzcę. W czerwcu Tytuł 𝐑𝐄𝐀𝐋𝐈𝐙𝐀𝐂𝐉𝐈 𝐌𝐈𝐄𝐒𝐈Ą𝐂𝐀 trafia do firmy Zdunera.
Nowy portal zielonecieplo.pl to think-tank zajmujący się tematyką energii i ekologii, opisujący dokładnie ich powiązanie.Prezentowane są artykuły opisujące głównie zagadnienia Odnawialnych Źródeł Energii, ze szczególnym uwzględnieniem biomasy. Autorami są specjaliści polskich i europejskich instytucji pozarządowych, rządowych i naukowych z zakresu ekologii i transformacji energetycznej.
#Gaszyn Challenge to akcja charytatywna, która ma pomóc w zbiórce pieniędzy na pomoc dzieciom z chorobą SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. W ramach akcji wystarczy zrobić 10 pompek lub przysiadów i wpłacić minimum 5 zł na zbiórkę prowadzoną przez platformę SiePomaga.pl. Do akcji przyłączają się policjanci, strażacy, żołnierze, firmy prywatne, przedstawiciele różnych instytucji, a także branża kominkowa.
Czytaj "Świat Kominków" - Już teraz udostępniamy bezpłatnie najnowsze e-wydanie magazynu "Świat Kominków". Życzymy miłej lektury. Dla miłośników wersji klasycznej... wydanie już wkrótce.
Świat Kominków nr 2/2020
nowość
21-06-2020
W kolejnym numerze 2/2020 magazynu "Świat Kominków" znajdziemy materiał o coraz popularniejszych kominkach gazowych. Dostrzeżemy różnorodność kominkowego ognia i poznamy laureatów nagrody Płomienia Roku 2019. Poczytamy też o rozwiązaniach, które idealnie sprawdzą się na tarasie i w ogrodzie. Szczególnie polecamy relację naszego redaktora naczelnego z targów Progetto Fuoco w Weronie i zbiór artykułów na temat współpracy kominka z innymi systemami.
Pismo w obronie drewna i kominków do Premiera RP
droga do czystego powietrza
04-06-2020
Przedstawiamy list Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Kominki i Piece" do Premiera Mateusza Morawieckiego w obronie drewna i kominków.
Pandemia COVID-19 wciąż trwa i nie odpuszcza, a firma Barlinek zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami nie ustaje w pomocy dla szpitali. W ostatnich dniach przekazała kolejną partię maseczek ochronnych, tj. aż 57 tysięcy sztuk, zarówno jednorazowych jak i specjalistycznych typu FFP3. Maseczki chronią lekarzy i pielęgniarki, którzy walczą z tym niewidzialnym wrogiem o zdrowie i życie nas wszystkich.
Programy Ochrony Powietrza (POP)
droga do czystego powietrza
09-05-2020
Programy Ochrony Powietrza mają na celu poprawę jakości powietrza w Polsce, a co za tym idzie poprawę życia mieszkańców i ochronę ich zdrowia z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska. Ich realizacja ma pozwolić na osiągnięcie w możliwie krótkim czasie dopuszczalnych poziomów pyłu zawieszonego i innych szkodliwych substancji w powietrzu, wynikających z obowiązujących przepisów prawa, a w perspektywie do 2030 r. – poziomów wskazywanych przez Światową Organizację Zdrowia.
9 maja Państwa będące członkiem Unii Europejskiej świętują Dzień Europy. 9 maja przypada rocznica podpisania "deklaracji Schumana". Plan Schumana uważa się za zalążek Unii Europejskiej. W związku z tym świętem, chcemy przypomnieć o nagrodzie Superpłomień dla Parlamentu Unii Europejskiej jaką wydawnictwo "Świat Kominków" przyznało w 2012 roku ze względu na fakt, że członkostwo Polski w Unii Europejskiej w pozytywny sposób wpłynęło na rozwój polskiego rynku kominkowego.
4 maja obchodzimy dzień św. Floriana - patrona kominiarzy. Redakcja magazynu Świat Kominków życzy wszystkim kominiarzom wszystkiego najlepszego w dniu ich święta.
1  2  3  4    
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: