Kominki.org   >   Kominki  >   Kominy i wentylacja  >   Wentylator dachowy Vero-150 – cicha praca okapów kuchennych

Kominy i wentylacja

Wentylator dachowy Vero-150 – cicha praca okapów kuchennychartykuł reklamowy

17-12-2020
drukuj

Kuchnia jest szczególnym miejscem – to serce każdego domu. Wracając zmęczony zgiełkiem dnia codziennego, pragniesz ciszy. Teraz możesz przygotować posiłki, ugotować obiad bez zbędnego hałasu i przykrych zapachów ze źle pracującej wentylacji. Mamy rozwiązanie Twoich problemów, podaruj sobie i swoim bliskim ciszę. Wentylator dachowy Vero-150 to komfort, na który zasługujesz. Nasi projektanci stworzyli go dla Ciebie! Jesteśmy tam, gdzie inspiracja.

 

Dzisiejsze kuchnie są nowoczesne, wyposażone w najbardziej wyrafinowany technicznie sprzęt, dzięki temu ułatwiają życie korzystającym z nich domownikom. Mamy roboty kuchenne, miksery, wirówki, nowoczesne piece, kuchenki mikrofalowe czy parowe piekarniki. Wszystko „nafaszerowane” elektroniką z pomiarem czasu, urządzeniami utrzymującymi właściwą temperaturę itd. Pomieszczenie kuchni z jego częścią roboczą często jest otwarte na pozostałą część naszego domu – elegancki salon, w którym wypoczywamy, dyskutujemy lub przyjmujemy gości. W tym salonie ważne jest, by dźwięki dochodzące z „pomieszczenia produkcyjnego”, jakim jest kuchnia, jak najmniej zakłócały spokój, który tak bardzo lubimy podczas wypoczynku. Niestety gotując, często jesteśmy zmuszeni do intensywnej wentylacji pomieszczenia
kuchennego i włączamy wentylatory pracujące w kuchennych okapach. Zdarza się, że intensywność powstających zapachów jest tak duża, że wentylator włączony na najwyższe obroty emituje duży hałas, przez co niemożliwe staje się oglądanie meczu piłki nożnej czy ulubionego serialu na ekranie telewizora w salonie. Rozwiązaniem jest zamontowanie wentylatora na zewnątrz. W ten sposób hałas emitowany przez wirnik jest zminimalizowany przy niezmienionej efektywności pracy okapu kuchennego.
 
Wentylator Vero-150 to jednostka trzybiegowa – można w miarę potrzeby regulować ilość wywiewanego powietrza za pomocą zamontowanych przełączników. Mamy oczekiwany efekt, jeśli chodzi o eliminację zapachów przy gotowaniu, połączony z komfortem akustycznym – Pani i Pan domu teraz mogą po ciężkim dniu skupić się na lekturze przepisów kulinarnych tworzonych właśnie dań i wypoczywać w zaciszu domowego ogniska.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

 • Kominek

  Kominek

 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)
 • Kominek

  Kominek

  Projekt i wykonanie: Karnia Usługi Zduńskie (Kraków, woj. malopolskie)

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: