Kominki.org   >   Kominki  >   Kominy i wentylacja  >   Stożkowy system kominowy - MK Systemy Kominowe

Kominy i wentylacja

Stożkowy system kominowy - MK Systemy Kominowenowość

06-04-2017
drukuj
Podczas ISH MK Systemy Kominkowe pokazały premierę stożkowego systemu kominowego, który cieszył się dużym zainteresowaniem. 

 

Światowi liderzy zaprezentowali swoje najnowsze produkty na 260 tys. mkw powierzchni wystawienniczej. W trakcie 5 dni do centrum wystawienniczo-targowym we Frankfurcie przybyło ponad 200 tys. branżystów, o 4 tys. więcej niż w poprzedniej edycji. Największą grupę odwiedzających stanowili przedstawiciele branż instalacji sanitarnych,  grzewczych oraz klimatyzacji. - Targi ISH rozwijają się i stają się coraz bardziej międzynarodowe.  Wyniki odzwierciedlają doskonałą atmosferę, która panowała na targach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów wydarzenia – podsumował ISH Wolfgang Marzin, Prezes Messe Frankfurt. Również wystawcy nie kryli zadowolenia z dużej liczby nowych kontaktów biznesowych.

 

- Chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska, które w tym roku było większe niż w poprzedniej edycji targów-tym razem powiększyliśmy je o piętro, na którym prowadziliśmy rozmowy z naszymi partnerami. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z kontrahentami z całego świat, porozmawiać, omówić tematy biznesowe, a także nasze plany na kolejne lata – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu MK Systemy Kominowe. - Z punktu widzenia każdego przedsiębiorstwa możliwość wymiany opinii, wsłuchania się w potrzeby klientów i spojrzenia  na biznes ich oczami jest nie do przecenienia – dodaje.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem na targach cieszył się nowy system MKD POWER, który przedstawiony był w postaci ponad 4-metrowej instalacji kominowej wraz z 2-metrowym czopuchem.

MKD POWER to izolowany, dwuścienny system do agregatorów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin, również z wykorzystaniem tzw. „bypassa” oraz jednostek kogeneracyjnych BHKW (CHP).

 

- Jeden z sekretów systemu tkwi w specjalnej konstrukcji rdzenia elementów czopuchowych. Ich połączenie zapinane jest obejmą, które zapobiega ewentualnej utracie szczelności pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia - aż do 5000 Pa– mówi Anna Rotkis-Dziadul. - Instalatorzy, którzy już zainstalowali nasz system, chwalą go jako doskonale spasowany, a przez to łatwy w montażu - dodaje.

 

Taka budowa Systemu MKD Power gwarantuje szczelność nawet przy wystąpieniu drgań. System składa się z elementów kominowych i czopuchowych. Może pracować w ciśnieniu do 5000 Pa- Klasa H1, w trybie suchym oraz mokrym, a dzięki zastosowaniu stożkowych, szczelnych połączeń nie potrzebuje uszczelek na rdzeniu i może pracować w temperaturze do 600°C .

 

W serwisie  YouTube pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCFUrV2nq8Rxgam5oARXnORw dostępny jest film z instrukcją montażu systemu MKD POWER. 

 

informacja prasowa: MK Systemy Kominowe

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: