Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Kominki w Weronie
inspiracje
25-02-2014
Targi Progetto Fuoco w Weronie były okazją do zobaczenia interesujących kominków wielu firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją!
Kominek w mieszkaniu
artykuł
27-01-2014
Kominek w apartamencie wydaje się obecnie być luksusem. A przecież tradycyjnie do ogrzewania wielopokojowych mieszkań jeszcze do lat powojennych używano pieców kaflowych. Kominki, najczęściej o portalowej obudowie, czasami sytuowane były w salonach.
Podczas targów KOK Austria można było zobaczyć wiele ciekawych inspiracji wśród kominków.
Kominek z piekarnikiem
artykuł
09-01-2014
Piekarnik oraz atmosfera kominka w jednym to doskonale połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warto przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu, które w krajach skandynawskich jest bardzo powszechne.
Biznes z kominkiem w tle
artykuł
28-10-2013
Czy warto wzbogacić wnętrze lokalu usługowego, biura czy urzędu o kominek? Na pewno tak. Słowa oryginalny, atrakcyjny, nietypowy i zapadający w pamięć przewijać się będą w tym tekście często, ponieważ najlepiej opisują wrażenia, jakie wywołuje wnętrze użyteczności publicznej z kominkiem w tle.
Okiem architekta
artykuł
21-10-2013
Rozmowa z Moniką Skóbel, właścicielką krakowskiej pracowni projektowej Art MOKO
Kominek w stylu romantycznym
artykuł
08-10-2013
Styl romantyczny jest ponadczasowy. Wnętrza utrzymane w takim tonie w połączeniu z kobiecymi dodatkami i jasnymi kolorami inspirują, nie nudzą się i sprzyjają relaksowi.
Kamienne panele to łatwy i atrakcyjny sposób na stworzenie obudowy kominka oraz innych elementów we wnętrzu. Różne rodzaje i kolory kamienia zostały uformowane w cienkie płytki, które jak klocki łatwo można ułożyć i przykleić do dużych powierzchni. Szybkość montażu jest tutaj dużą zaletą.
Długość podobno ma znaczenie, dlatego także w kominkach wśród wielu propozycji można znaleźć paleniska, które szczycą się swoją długością. Co trzeba wiedzieć o kominkowych panoramach?
Kominek z… drewna
artykuł
05-08-2013
Wydaje się, że nie można zbudować kominka z drewna, nic bardziej mylnego. Faktem jest, że nie wolno używać, go w miejscach gdzie wymagane są materiały niepalne. Natomiast elementy drewniane w kominku to żadna nowość. Drewniane, często dębowe, belki królowały w rustykalnych formach kominków, znane są też drewniane portale kominkowe, a ostatnio coraz więcej pojawia się drewnianych obudów kominków w nowoczesnej formie.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    11

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: