Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Znamy zwycięzców konkursu "Zachwyć realizacją kominka", do którego zdjęcia swoich realizacji mogli zgłaszać partnerzy firmy Kratki.pl.
6 czerwca 2014 w Nałęczowie podczas FORUM "Ludzie, Domy, Kominki" poznaliśmy laureatów Płomieni Roku i Iskier Roku 2013.
Redakcja magazynu "Świat Kominków" od 2006 roku przyznaje niezależne nagrody dla firm, produktów i wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z listą nominowanych do Płomieni Roku 2013 i Iskier Roku 2013.
Kominki w kształcie litery U i C
artykuł
28-04-2014
Kominek stanowi dla nas źródło ciepła, ale jest także ozdobą każdego wnętrza, w jakim się znajduje. Jedną z jego największych zalet jest widok ognia, który pozytywnie wpływa na panującą atmosferę, warto więc odpowiednio wyeksponować płomienie.
Propozycje z targów Kominki
inspiracje
14-03-2014
W dniach 11-14 marca w Poznaniu odbywają się organizowane przez MTP Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI towarzyszące targom BUDMA. Wśród bogatej oferty firm dominowały wkłady kominkowe oraz paleniska w zabudowach. W fotorelacji znajdą Państwo najciekawsze propozycje.
Kominki w Weronie
inspiracje
25-02-2014
Targi Progetto Fuoco w Weronie były okazją do zobaczenia interesujących kominków wielu firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją!
Kominek w mieszkaniu
artykuł
27-01-2014
Kominek w apartamencie wydaje się obecnie być luksusem. A przecież tradycyjnie do ogrzewania wielopokojowych mieszkań jeszcze do lat powojennych używano pieców kaflowych. Kominki, najczęściej o portalowej obudowie, czasami sytuowane były w salonach.
Podczas targów KOK Austria można było zobaczyć wiele ciekawych inspiracji wśród kominków.
Kominek z piekarnikiem
artykuł
09-01-2014
Piekarnik oraz atmosfera kominka w jednym to doskonale połączenie przyjemnego z pożytecznym. Warto przyjrzeć się bliżej rozwiązaniu, które w krajach skandynawskich jest bardzo powszechne.
Biznes z kominkiem w tle
artykuł
28-10-2013
Czy warto wzbogacić wnętrze lokalu usługowego, biura czy urzędu o kominek? Na pewno tak. Słowa oryginalny, atrakcyjny, nietypowy i zapadający w pamięć przewijać się będą w tym tekście często, ponieważ najlepiej opisują wrażenia, jakie wywołuje wnętrze użyteczności publicznej z kominkiem w tle.
1    4  5  6  7  8  9  10  11  12    12

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: