Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Kominek i Boże Narodzenie
inspiracje
18-12-2014
Dla wielu osób płomienie trzaskające w kominku to nieodłączny element Bożego Narodzenia. Warto zadbać o ciekawą aranżację otoczenia kominka albo pieca jaki mamy.
Styl romantyczny z kominkiem
artykuł
08-09-2014
Styl romantyczny obecny jest w architekturze wnętrz od ponad stu lat. Ciężko go jednoznacznie określić, ale jest kilka elementów, które są dla niego charakterystyczne. Wśród nich warto zwrócić uwagę na pastelową, delikatną kolorystykę, obecność sporej ilości tkanin: zasłony, poduszki, koniecznie meble z materiałowymi obiciami, mile widziane będą też tapety. Często materiały nie są jednobarwne, tylko posiadają np. kwiatowy deseń. W stylu romantycznym znajdzie się wiele drewnianych elementów, a ws
Kominek w łazience
artykuł
05-08-2014
Urządzając dom już na samym początku musimy przewidzieć miejsce na kominek, bo tradycyjne palenisko na drewno potrzebuje samodzielnego komina, a kominek gazowy przygotowania odpowiedniej instalacji. Zazwyczaj kominki zdobią przestrzeń dzienną, choć nic nie stoi na przeszkodzie by stały się ozdobą innych pomieszczeń, choćby przestronnych łazienek, czy wręcz coraz modniejszych salonów kąpielowych.
Stal, szkło, beton
artykuł
17-07-2014
Beton - bez wątpienia materiał ten jest niezwykle odważny, gdyż wprowadza do pomieszczenia element niedokończenia, jednak pomimo tego jest coraz chętniej wybierany jako charakterystyczny punkt salonów, kuchni czy łazienek. Jego obecność widoczna jest również podczas aranżacji bryły kominka, gdzie zimny odcień betonu pięknie kontrastuje z ciepłą barwą roztańczonych płomieni.
Szkło w aranżacji kominka
artykuł
17-06-2014
Szkło w aranżacji kominka nie ogranicza się jedynie do szyby kominkowej, czy też szklanego elementu umieszczonego na podłodze, który chroni posadzkę przed wypadającym z paleniska żarem.
Znamy zwycięzców konkursu "Zachwyć realizacją kominka", do którego zdjęcia swoich realizacji mogli zgłaszać partnerzy firmy Kratki.pl.
6 czerwca 2014 w Nałęczowie podczas FORUM "Ludzie, Domy, Kominki" poznaliśmy laureatów Płomieni Roku i Iskier Roku 2013.
Redakcja magazynu "Świat Kominków" od 2006 roku przyznaje niezależne nagrody dla firm, produktów i wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z listą nominowanych do Płomieni Roku 2013 i Iskier Roku 2013.
Kominki w kształcie litery U i C
artykuł
28-04-2014
Kominek stanowi dla nas źródło ciepła, ale jest także ozdobą każdego wnętrza, w jakim się znajduje. Jedną z jego największych zalet jest widok ognia, który pozytywnie wpływa na panującą atmosferę, warto więc odpowiednio wyeksponować płomienie.
Propozycje z targów Kominki
inspiracje
14-03-2014
W dniach 11-14 marca w Poznaniu odbywają się organizowane przez MTP Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI towarzyszące targom BUDMA. Wśród bogatej oferty firm dominowały wkłady kominkowe oraz paleniska w zabudowach. W fotorelacji znajdą Państwo najciekawsze propozycje.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    11

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: