Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje

Inspiracje

Inspiracje kominkowe prosto z Wels
inspiracje
07-02-2017
Targi branży kominkowej to miejsce, gdzie można zobaczyć wiele nowości i ciekawych inspiracji, a także podpatrzeć jakie trendy będą obowiązywać w najbliższym czasie. Podczas tegorocznych targów w Wels dominowały propozycje kominków, w tym opalanych drewnem, ale również pojawiło się sporo biokominków. Jakie trendy będą obowiązywały w tym roku przekonajcie się sami.
Uniwersalny portal kominkowy
artykuł
17-01-2017
Portal kominkowy to niewątpliwie rozwiązanie ponadczasowe. Kojarzy nam się głównie z bogatymi wnętrzami pałacowymi oraz eleganckimi dworami szlacheckimi. Obecnie może ozdabiać różne wnętrza. Salony naszych domów, sale bankietowe czy konferencyjne, hotele czy restauracje. Jedno jest pewne klasyczny, prosty portal kominkowy wpasuje się idealnie nawet w nowoczesne wnętrze.
Święta przy kominku!
inspiracje
12-12-2016
Święta to niezwykły czas, w którym możemy spędzać chwile w domowej, ciepłej atmosferze w gronie najbliższych nam osób. Pięknie ozdobiona choinka, pyszne potrawy na stole, a w tle oczywiście otulająca nas magia żywego ognia pochodzącego prosto z naszego kominka.
Kominek i sztuka
artykuł
18-10-2016
Podczas aranżacji przestrzeni wokół kominka warto swój wzrok zwrócić w stronę obrazów. Są one niezwykle, ponieważ odzwierciedlają nie tylko estetyczne zainteresowania właścicieli, ale dopełniają wnętrze nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
Kominki w stylu fluo
artykuł
14-09-2016
Kolory są wszechobecne. Występują w przyrodzie, modzie i architekturze. Tworzą wnętrze i są jego kwintesencją. Jednak w Polsce traktowane są nieco po macoszemu. Szczególnie jeśli chodzi o kolory rażące, mocne, NEONOWE.
Metalowe kominki
artykuł
19-04-2016
Decyzja o posiadaniu ognistego przyjaciela w domu jest dopiero pierwszą z szeregu decyzji, które dotyczą kominka. Obok kwestii technicznych, równie ważne są elementy wizualne. Materiał, na bazie którego zostanie wykonana obudowa kominka, w największym stopniu decyduje o jego atrakcyjności i wrażeniu, jakie wywoła.
Szarość w kominkach
artykuł
13-04-2016
Od jakiegoś czasu coraz częściej w wystroju wnętrz dominują szarości. Odcienie czerni i bieli okazują się często zbyt oczywiste. Jednak pomiędzy nimi znajduje się cała paleta szarości, która przedstawia ogromny wachlarz możliwości zabawy nie tylko kolorem, ale i naturalną fakturą materiałów dostępnych w tego typu odcieniach. Tłumaczy to popularność surowego, na pierwszy rzut oka i wydawałoby się nieatrakcyjnego betonu czy steatytu. Ta moda przeniosła się też na kominki.
Kochamy Kominki -warto mieć kominek w domu
KOCHAMY KOMINKI
15-03-2016
KOCHAMY KOMINKI - zapraszamy do wspólnych działań. Kominki i piece opalane drewnem są nie tylko źródłem wielu przyjemnych chwil ale popularnym w Polsce źródłem ogrzewania i dogrzewania. W sytuacjach awaryjnych (brak prądu) mogą swoim ciepłem wręcz ratować zdrowie i życie!. Jeśli będą to urządzenia spełniające normy, prawidłowo zbudowane czy zainstalowane, oraz poprawnie eksploatowane nie widzimy powodów by ich użytkownicy aktualni i potencjalni mieli obawy zdrowotne.
Powiecie Państwo, że cuda się nie zdarzają. W zasadzie tak, ale... są wyjątki. Do nich należy z pewnością STEATYT.
Kamienne cuda
artykuł
22-01-2016
Beskidy, malownicze okolice Dukli – tu mieszka Janusz Wrzecionko, nazywany przez wszystkich Jasiem. To wyjątkowy artysta zajmujący się rzeźbą, robieniem drewnianych mebli, przede wszystkim jednak budowaniem niezwykłych kamiennych pieców i kominków.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    11

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: