Kominki.org   >   Kominki  >   Inspiracje  >   Tradycyjna linia produktów na drewno i pelet marki La Nordica-Extraflame

Inspiracje

Tradycyjna linia produktów na drewno i pelet marki La Nordica-Extraflameartykuł reklamowy

13-10-2020
drukuj

Grupa La Nordica-Extraflame nieustannie pracuje, aby zapewnić swoim klientom coraz bardziej kompletną i nowoczesną gamę rozwiązań do ogrzewania domu drewnem i peletami, przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa i pełnym poszanowaniu środowiska. Dzięki tej ciągłej aktualizacji katalog marki zawiera obecnie ponad 200 certyfikowanych produktów, które z roku na rok są wzbogacane o nowe propozycje, nie tylko pod względem innowacji technologicznych, ale też pod względem badań i walorów estetycznych.

 

TRADYCYJNA LINIA - DREWNO

 

VERONA XXL, piec kuchenny opalany drewnem, również do zabudowy

7,0 kW znamionowych, ogrzewalnych 200 m³ 

 
 
Nowy piec kuchenny opalany drewnem wyróżnia się eleganckim wyglądem i jest niezwykle wszechstronnym produktem: dzięki dokładnej konstrukcji ten model można łatwo zainstalować w standardzie, nawet przy meblach kuchennych, dzięki czemu można go w pełni i skutecznie połączyć z wyposażeniem kuchennym. W rzeczywistości jego ścianki boczne są zaprojektowane tak, aby pozostawały zimne, nie rezygnując z wysokiej wydajności oczekiwanej od pieca kuchennego opalanego drewnem. Duży 68-litrowy podświetlany piekarnik i grube żeliwne płyty umożliwiają łatwe przygotowanie wszystkich potraw. Prawdziwa nowość tkwi jednak w palenisku: dzięki dużej szerokości można załadować klocki o długości do 50 cm i cieszyć się panoramicznym widokiem płomienia, wzbogaconym ogniotrwałym materiałem Nordiker. Oprócz możliwości zabudowy w kuchni, wszechstronność tego modelu można rozpoznać po innych interesujących szczegółach: możliwość wyboru położenia wylotu spalin (góra, tył, bok), wybór kierunku otwierania drzwiczek i możliwość pobierania powietrza z zewnątrz, wszystkie cechy, które sprawiają, że instalacja jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Obudowa zewnętrzna jest dostępna w wersji ze stali nierdzewnej lub czarnego antracytu.   
 
 
 
 
WKŁADY 70 WIDE – 70 PRS WIDE, wkłady na drewno
7,5 kW znamionowych, ogrzewalnych 215 m³ 
8,1 kW znamionowych, ogrzewalnych 232 m³ 
 
 
Linia wkładów na drewno Wide, wcześniej dostępna w wersjach o szerokości 100 i 80 centymetrów, została wzbogacona o dwa modele: od tego roku oferujemy nową wersję o szerokości 70 centymetrów. Ta dodatkowa opcja uzupełnia gamę rozwiązań, które przekształcają stare kominki w wydajny system grzewczy o wysokiej wydajności i niskiej emisji, nie rezygnując z piękna ognia. Dzięki prostej i niezbędnej konstrukcji modele z serii Wide zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać szerokość paleniska i w pełni cieszyć się widokiem płomienia. Wnętrze jest całkowicie pokryte specjalnym materiałem ogniotrwałym Nordiker, który poprawia wydajność i sprawia, że palenisko jest jasne, natomiast ruszt i drzwiczki (z zamiennym sposobem otwierania) są wykonane z żeliwa G20. Ponadto, dzięki wydajnemu i opcjonalnemu zestawowi Wind Air, te produkty można również wykorzystać do wentylacji lub połączenia rozprowadzającego, aby wytwarzane ciepło doprowadzić do innych pomieszczeń w domu. Nowy wkład 70 Wide jest również dostępny w wersji PRS z wydajnym systemem gromadzenia ciepła, co dodatkowo zwiększa już i tak wysoki poziom wydajności, a tym samym, we Włoszech, pozwala na skorzystanie z dofinansowania w zakresie „Conto Termico”.
 

 

 

TRADYCYJNA LINIA - PELET

 

DAHIANA-DAHIANA PLUS, piecyk opalany peletem, również w wersji z systemem rozprowadzającym

10 kW znamionowych, ogrzewalnych 287 m³ 
 
 
Dahiana to nowy piecyk opalany peletem ze stalową obudową i żeliwnym górnym blatem, który łączy niezbędny i liniowy design z wyjątkowymi praktycznymi funkcjami. Wyposażony w duży 30 kg pojemnik na pelet i wygodną komorę na popiół, które zapewniają łatwą obsługę tego produktu. Ten nowy model jest standardowo wyposażony w wiele funkcji, takich jak programowanie tygodniowe lub funkcja komfortu, aby zapewnić cichą pracę podwójnego silnika, specjalnie zaprojektowanego do wydajnej wentylacji pomieszczenia. Tymi funkcjami można łatwo zarządzać za pomocą nowego czarnego wyświetlacza LCD z odnowioną grafiką i o wyższej rozdzielczości napisów, a także za pomocą nowego pilota ze zdalnym sterowaniem na podczerwień. Wersja Plus jest również wyposażona w niezależny silnik, który jest odpowiedzialny za system rozprowadzający sterowany termostatem, który może osiągnąć nawet 8 m długości, dzięki czemu można wygodnie ogrzać inne pomieszczenia, nie tylko to, w którym zainstalowano piecyk. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: bordowej, kości słoniowej i czarnej.
 
 
 
 
TEOREMA, piecyk opalany peletem
10 kW znamionowych, ogrzewalnych 287 m³
 

Teorema, wentylowany piecyk opalany peletem z dużą panoramiczną szybą, zapewniający doskonały widok płomienia, wyróżnia się ciekawą wszechstronnością podczas instalacji. Piecyk jest dostosowany do górnego kierowania wylotu spalin jako alternatywne rozwiązanie do tylnego wylotu, co może się okazać bardzo korzystne w niektórych sytuacjach montażowych. Jego nowoczesny wygląd i różnorodne stalowe wykończenia kolorystyczne i majolikowe (bordowy, kość słoniowa i czarny) sprawiają, że nadaje się do każdego stylu i wyposażenia domu. Wyposażenie obejmuje również duży pojemnik na pelety o pojemności 30 kg, wygodną komorę na popiół, a także wentylację pomieszczenia przez górny wylot z odpowiednim podwójnym silnikiem i funkcją komfortu zapewniającą cichą pracę. Nowy czarny wyświetlacz LCD jest również dostępny w standardzie z odnowioną grafiką i o wyższej rozdzielczości napisów, a także nowy pilot ze zdalnym sterowaniem na podczerwień, za pomocą którego można sterować wszystkimi funkcjami. 

 

 

 

 

 

MARILENA PLUS AD, piecyk opalany peletem z systemem rozprowadzającym

8,0 kW znamionowych, ogrzewalnych 228 m³ 
 
Marilena Plus, wąski piecyk opalany peletem (tylko 35 cm głębokości), zaprojektowany w celu dostosowania do dowolnego pomieszczenia w domu o odświeżonym w 2020 roku wyglądzie. Przeprojektowana wersja AD (Advanced Design), będąca wynikiem szeroko zakrojonych prac związanych z projektem, zawiera nowe wykończenia i wyrafinowane detale. Na przykład drzwiczki do paleniska stały się większe i umożliwiają lepszy widok płomienia, a ich uchwyt nie jest już widoczny - jest umieszczony w drzwiczkach pojemnika i można go w razie potrzeby łatwo zdjąć. Nowa wersja AD jest również dostępna w trzech nowych wykończeniach: pierwsze całkowicie z kamienia naturalnego, pozostałe dwa z białym lub szarym szkłem kryształowym. Zalety techniczne pozostały takie same jak zawsze: trzy opcje wylotu dymu (kierowany do tyłu, góry i w lewą stronę), które zapewniają doskonałą wszechstronność podczas instalacji; specjalny silnik do systemu rozprowadzającego, aby wygodnie rozprowadzać ciepło do innych pomieszczeń w odległości do 8 metrów oraz funkcja „komfort” w celu efektywnego bezgłośnego działania to stałe elementy, wciąż cechujące ten funkcjonalny piecyk opalany peletem.
 
 
 
 
 
 
 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: