Kominki.org   >   Kominki  >   Gazowe, elektryczne i biokominki  >   Kominki Faber MatriX – praktyczne oblicze designu

Gazowe, elektryczne i biokominki

Kominki Faber MatriX – praktyczne oblicze designuartykuł reklamowy

26-02-2021
drukuj
Wygoda
 
Kominki gazowe MatriX to idealny wybór zarówno dla miłośników dobrego designu, jak i zwolenników wygody użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań urządzenia te przede wszystkim nie wymagają czasochłonnego rozniecania ognia oraz dokładania opału. Za pomocą jednego przycisku kominki natychmiast rozpoczynają pracę, a ustawieniem temperatury można łatwo sterować zdalnie. Modele te są również niekłopotliwe w utrzymaniu – nie ma konieczności usuwania pyłu, noszenia opału oraz wygospodarowania miejsca na jego przechowywanie. Co więcej, pomieszczenie nigdy nie wypełnia się duszącym dymem.
 
Komfort użytkowania
 
Seria MatriX to przede wszystkim ogromny komfort użytkowania. Wszystko dzięki łatwej w obsłudze, bezpłatnej aplikacji ITC na smartfona lub tablet. Umożliwia ona m.in. regulowanie wysokości i intensywności efektu płomienia. Dodatkowym udogodnieniem są też fabrycznie ustawione wzory obrazu ognia: Ognisko, Impreza, Relaks, ECO, które różnią się dynamiką ruchu i wielkością płomieni, a także barwą efektu żarzenia. Kolejną przydatną opcją jest możliwość nastawienia stałej temperatury grzania lub skorzystania z funkcji termostatu zegarowego. Posiada on program dzienny i tygodniowy, który dostosowuje godziny oddawanego przez kominek ciepła do indywidualnych potrzeb. Ponadto aplikacja ITC zachowuje w pamięci dane dotyczące historii usterek, informacje o potrzebach serwisowych oraz zaplanowanych przeglądach technicznych. 
 
Kreatywny design
 
Kominki gazowe MatriX posiadają wiele formatów i opcji zabudowy, co daje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Ich ponadczasowe wzornictwo pozwala na wkomponowanie urządzenia w każdy styl, wystrój oraz układ wnętrza. Co więcej, linia ta doskonale sprawdza się z przeróżnymi dodatkami zdobiącymi zarówno płytę paleniska, jak i samą obudowę kominków. Obok klasycznych materiałów wykończeniowych wkłady te rewelacyjnie współgrają z marmurem, drewnem, cegłą, betonem czy też dekoracyjną blachą imitującą płótno lub skórę naturalną. Jedynym ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przeglądaj "Świat Kominków " na issuu - kliknij tutaj.

  

                          

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: