Kominki.org   >   Kominki  >   Gazowe, elektryczne i biokominki  >   Przytulny gazowy MatriX

Gazowe, elektryczne i biokominki

Przytulny gazowy MatriXArtykuł reklamowy

15-04-2019
drukuj

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, podkreślane przez szczególny blask i ciepło. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba magazynować opał, usuwać popiół i wkładać dużo wysiłku w zachowanie czystości. Stąd coraz więcej wielbicieli przytulnych domowych płomieni docenia korzyści płynące z zastosowania kominków gazowych Faber.

W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, kominki gazowe Faber praktycznie nie brudzą i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnego kominka nie wchodzi w grę. Większość modeli posiada bezramową konstrukcję umożliwiającą zabudowę w dowolnym miejscu pomieszczenia. Nie ważne, czy będzie to efektowna ekspozycja w centralnej części salonu, czy interesująca integracja ze ścianą – można je dopasować do każdego wnętrza i stylu. Kominki gazowe Faber są również bardzo praktyczne, wnoszą przytulne ciepło i wydatnie grzeją: ich moc grzewcza może sięgać nawet 11 kW!

 

Komfort dzięki innowacyjnej technologii

Kominki gazowe Faber wykorzystują innowacyjne technologie, które sprawiają, że urządzenia są bardzo wygodne w obsłudze i oszczędne w eksploatacji. Wielbicieli domowego ognia na pewno zainteresują modele z linii MatriX. Są one dostępne w 3 odmianach: z szybą frontową (MatriX I), narożną (MatriX II) oraz trójstronną (MatriX III), co daje niespotykane możliwości aranżacji pomieszczenia.

MatriX wykorzystują palniki Log Burner 2.0, które praktycznie są nie do odróżnienia od tradycyjnego paleniska opalanego drewnem. Wrażenie dopełnia zintegrowany moduł kontroli światła Symbio z regulacją poziomu żarzenia polan. Kominkami gazowymi MatriX można wygodnie sterować pilotem lub przy pomocy aplikacji ITC dostępnej na smartfon lub tablet, która umożliwia łatwe zaprogramowanie urządzenia (kominek łączy się z siecią WiFi). W ten sposób można np. wykorzystać funkcję termostatu, która automatycznie dopasowuje temperaturę w pomieszczeniu, lub tryb energooszczędny EcoBoost, umożliwiający redukcję zużycia gazu (aż do 70%), przy jednoczesnym zachowaniu efektów płomieni.

 

Przy wszystkich zaletach, kominki gazowe MatriX są bardzo bezpieczne w codziennej eksploatacji. Innowacyjna technologia zachwyci zwolenników funkcjonalności, ogromne możliwości projektowe z kolei – estetów pragnących zaaranżować przestrzeń w niebanalny sposób. Polecamy!

 

 

Glen Dimplex Polska sp. z o.o.

60-479 Poznań

ul. Strzeszyńska 33

tel. 61 842 58 05

www.faber-fires.eu 

 

Podziel się

Skomentuj:
Komentarze (0)

Z galerii kominków

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: