Kominki.org   >   Kominki  >   Gazowe, elektryczne i biokominki

Gazowe, elektryczne i biokominki

Dodajemy gazu - kominki gazowe
Świat Kominków poleca
12-11-2020
Nowoczesny, wygodny, atrakcyjny – mowa o gazowym kominku, który od kilku lat zyskuje na popularności. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. Z pewnością zainteresowanie gazem rośnie w lokalizacjach, gdzie wprowadzane są ograniczenia czy zakazy używania drewna jako paliwa, np. w Krakowie. Na popularność wpływa też coraz szerszy cenowo i bardziej dostępny dla polskiego klienta asortyment palenisk gazowych oraz większa świadomość odnośnie specyfiki tego produktu i jego ewidentnych zalet.
Zoom na biokominek
Świat Kominków poleca
26-10-2021
Mody stale się zmieniają, a technologie rozwijają. Coś, co kiedyś wydawało się nam niemożliwe i egzotyczne, dziś uchodzi za normę. Tak samo dzieje się w przypadku kominków. Niegdyś kominek utożsamiany jedynie z tradycyjnym paleniskiem opalanym drewnem, dziś przyjmuje różne formy. Nikogo już nie dziwią kominki opalane gazem, które z roku na rok stawały się coraz bardziej popularne, a dziś znajdują się już w ofercie wielu polskich firm. A jak wygląda sytuacja w przypadku biokominków.
Defro z impetem weszło na rynek kominkowy i jako Defro Home stało się ważnym producentem urządzeń kominkowych na drewno i pellet.
Nowoczesne technologie przyzwyczaiły nas do tego, że wnętrza mają być jednocześnie piękne i funkcjonalne. Niebanalne wzornictwo powinno iść w parze z doskonałą praktycznością, łatwością montażu i eksploatacji. O tym, jakie przedmioty wybieramy do domu, decydują wygoda ich użytkowania i bezpieczeństwo. Kominki gazowe to genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się blaskiem i ciepłem ognia „natychmiast”.
Nowe wkłady gazowe
artykuł reklamowy
26-02-2021
Rok 2021 firma Camina & Schmid rozpoczyna od wprowadzenia na rynek nowych wkładów gazowych m.in. trzyszybowych Ekko G U 45(67) i Ekko G U 45(90). Do obu wkładów zalecamy obudowy kominkowe E30 G i E31 G. Wkłady te pochodzą z ekskluzywnej linii – charakteryzują się wysoką jakością. Nowoczesna obudowa kominka wykonana ze stali, betonu i kamienia naturalnego tworzy ekskluzywny projekt. Ponadto zabudowa jest bardzo łatwa i szybka w montażu.
Cztery wyjątkowe kominki gazowe
artykuł reklamowy
26-02-2021
Przedstawiamy cztery wyjątkowe kominki gazowe: Helex Syrius, Element 4 Sky T, Helex Trimline 170, Element 4 Summum 140.
Kominki gazowe MatriX to idealny wybór zarówno dla miłośników dobrego designu, jak i zwolenników wygody użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań urządzenia te przede wszystkim nie wymagają czasochłonnego rozniecania ognia oraz dokładania opału. Za pomocą jednego przycisku kominki natychmiast rozpoczynają pracę, a ustawieniem temperatury można łatwo sterować zdalnie.
Projektowanie ognia
artykuł reklamowy
26-02-2021
Od ponad 30 lat firma ORTAL jest światowej sławy projektantem i konstruktorem wysokiej jakości współczesnych bezramowych kominków gazowych. Wyróżniamy się niezwykłą dbałością o estetykę i opracowujemy ekskluzywne technologie kominkowe. Nasze kominki są projektowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami architektów, projektantów, budowniczych, właścicieli domów i firm.
Gorące nowości – biokominki i kominki elektryczne
Świat Kominków poleca
24-02-2021
Świat wokół nas się zmienia. Zmieniają się też kominki. Jeszcze dziesięć lat temu biokominki i kominki elektryczne były rzadko spotykaną egzotyką, traktowaną wręcz przez niektórych jako kominkowa zabawka, niepełnowartościowy substytut. Dziś to już ważny segment rynku, a propozycje opalanych bioetanolem czy zasilanych prądem kominków są coraz doskonalsze, ciekawsze i jest ich coraz więcej.
Moda na biokominki
Świat Kominków poleca
17-10-2020
Moda na biokominki, czyli paleniska opalane bioetanolem, dotarła do Polski już parę ładnych lat temu. Biokominki stale zyskują na popularności, dzięki wygodzie i łatwości w użytkowaniu. Są w pewnym stopniu alternatywą dla tradycyjnych palenisk opalanych drewnem i umożliwiają posiadanie magicznego ognia w miejscach, gdzie z różnych przyczyn było to wcześniej niemożliwe.
1  2  3  4  5    

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: