Kominki.org   >   Kominki  >   Gazowe, elektryczne i biokominki

Gazowe, elektryczne i biokominki

Moda na biokominki
Świat Kominków poleca
11-05-2020
Moda na biokominki, czyli paleniska opalane bioetanolem, dotarła do Polski już parę ładnych lat temu. Biokominki stale zyskują na popularności, dzięki wygodzie i łatwości w użytkowaniu. Są w pewnym stopniu alternatywą dla tradycyjnych palenisk opalanych drewnem i umożliwiają posiadanie magicznego ognia w miejscach, gdzie z różnych przyczyn było to wcześniej niemożliwe.
Kominek gazowy LEO – komfort i bezpieczeństwo
artykuł reklamowy
27-04-2020
Nowoczesne technologie przyzwyczaiły nas do tego, że wnętrza mają być jednocześnie piękne i funkcjonalne. Niebanalne wzornictwo powinno iść w parze z praktycznością, a także łatwością montażu i eksploatacji. O tym, jakie przedmioty wybieramy do domu, decydują wygoda ich użytkowania i bezpieczeństwo. Kominki gazowe to genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą się cieszyć blaskiem i ciepłem ognia „natychmiast”.
MatriX 1050/650 II marki Faber to kominek gazowy z szybą narożną, który wyróżnia się minimalistyczną formą, a jego design doskonale wpisuje się w najnowsze trendy wystroju wnętrz. Model ten gwarantuje doskonały widok na palenisko za sprawą dużych szyb przylegających bezpośrednio do krawędzi zabudowy. Dzięki opatentowanemu palnikowi Log Burner 2.0, usytuowany na środku paleniska ogień wraz z polanami spektakularnie wypełnia wnętrze kominka.
Umbrella przedłuży lato
artykuł reklamowy
17-10-2019
Choć temperatury coraz niższe, a powietrze coraz bardziej wilgotne, dzięki nowemu ogrzewaczowi ogrodowemu UMBRELLA firmy Kratki.pl nie trzeba żegnać się z latem. Jego imponujący płomień zapewnia komfortową temperaturę i rozświetla otoczenie. Dzięki temu tworzy na tarasie i w ogrodzie niepowtarzalny nastrój, który dodatkowo wzmacnia wyjątkowy design urządzenia.
Piękne i inteligentne - kominki liniowe Faber
artykuł reklamowy
11-09-2019
Obraz płomieni mieniących się w kominku tworzy atmosferę relaksu, wycisza, przywraca wewnętrzny spokój. Ich blask wnosi szczególe ciepło oraz daje uczucie przytulności, które w naturalny sposób zbliża ludzi do siebie. Aby móc spędzać więcej czasu delektując się widokiem płonącego ognia, bez potrzeby usuwania popiołu i zabrudzeń z paleniska lub magazynowania opału, doskonałym rozwiązaniem jest kominek gazowy. Ten marki Faber oczaruje również zagorzałych zwolenników tradycyjnych rozwiązań.
Urok gazowych kominków
Świat Kominków poleca
15-05-2019
Po raz kolejny proszę, aby nie patrzeć na gazowe kominki z perspektywy minionej epoki, kiedy wybór był ograniczony, niczym możliwość wyboru koloru w pierwszych autach Forda! Kominek gazowy może dzisiaj przyjąć każdą znaną z kominków „na drewno” postać, taka jest różnorodność gazowych palenisk. Kominek rustykalny czy klasyczny oraz wszelkie pośrednie formy i każdy styl wchodzą w grę.
Przytulny gazowy MatriX
Artykuł reklamowy
15-04-2019
Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, podkreślane przez szczególny blask i ciepło. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba magazynować opał, usuwać popiół i wkładać dużo wysiłku w zachowanie czystości. Stąd coraz więcej wielbicieli przytulnych domowych płomieni docenia korzyści płynące z zastosowania kominków gazowych Faber.
ROBAX® TrueView, szyba kominkowa z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach dedykowana paleniskom gazowym, pozwala zapomnieć o odblaskach pochodzących od obiektów w otoczeniu kominka. W ten sposób obserwator ma zagwarantowany możliwie najlepszy widok płomieni, niemal jak przy otwartym kominku, ale z zachowaniem bezpieczeństwa dzięki szybie kominkowej.
Biokominek – sposób na ogień
Świat Kominków poleca
28-02-2018
Biokominek nie zastąpi instalacji grzewczej, ale z powodzeniem może ją uzupełnić i w chłodne dni czy wieczory poprawić komfort termiczny i mikroklimat w domu bądź mieszkaniu. Designerskie kształty i formy tych urządzeń czynią je fantastyczną ozdobą, a wykończenie w dowolnym stylu pozwala dopasować je do każdego wnętrza.
Gaz w formacie XL/XXL
Świat Kominków poleca
11-11-2017
Wielkość ma znaczenie również w kominkach. W przestrzeniach, w których dysponujemy odpowiednio dużą kubaturą, możemy pozwolić sobie także na sporych rozmiarów kominek. Rozwiązań spełniających takie oczekiwania jest wiele, ale szczególnie dużą reprezentację palenisk ekstremalnie szerokich, wysokich lub przeszklonych narożnie czy trójstronnie w rozmiarze XL/XXL znajdziemy wśród wkładów opalanych gazem.
1  2  3  4    

Z galerii kominków

 • Unico Dragon 8B

  Unico Dragon 8B

  Bryła stworzona z wykorzystaniem płyt izolacyjnych z paleniskiem Uncio Dragon 8B
 • kominek kaflowy biały

  kominek kaflowy biały

  Kominek kaflowy wykonany na wkłądzie kobok, zabudowa kominka białe kafle Kafel kar . Projekt...
 • Spartherm Varia Sh

  Spartherm Varia Sh

  Portal marmurowy Carrara z paleniskiem Spartherm Varia-Sh
 • Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Spartherm Varia 2L 100h-4S

  Obudowa wykonana przy użyciu Kafli Kafel-Kar w kolorze Arktyczna Biel z paleniskiem Spartherm...
 • Kominek kaflowy

  Kominek kaflowy

  Obudowa wykonana przy użyciu kafli Kafel-Kar kolor Ecru z paleniskiem Unico Dragon 2

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: