Kominki.org   >   Kominki  >   Gazowe, elektryczne i biokominki

Gazowe, elektryczne i biokominki

Umbrella przedłuży lato
artykuł reklamowy
17-10-2019
Choć temperatury coraz niższe, a powietrze coraz bardziej wilgotne, dzięki nowemu ogrzewaczowi ogrodowemu UMBRELLA firmy Kratki.pl nie trzeba żegnać się z latem. Jego imponujący płomień zapewnia komfortową temperaturę i rozświetla otoczenie. Dzięki temu tworzy na tarasie i w ogrodzie niepowtarzalny nastrój, który dodatkowo wzmacnia wyjątkowy design urządzenia.
Piękne i inteligentne - kominki liniowe Faber
artykuł reklamowy
11-09-2019
Obraz płomieni mieniących się w kominku tworzy atmosferę relaksu, wycisza, przywraca wewnętrzny spokój. Ich blask wnosi szczególe ciepło oraz daje uczucie przytulności, które w naturalny sposób zbliża ludzi do siebie. Aby móc spędzać więcej czasu delektując się widokiem płonącego ognia, bez potrzeby usuwania popiołu i zabrudzeń z paleniska lub magazynowania opału, doskonałym rozwiązaniem jest kominek gazowy. Ten marki Faber oczaruje również zagorzałych zwolenników tradycyjnych rozwiązań.
Urok gazowych kominków
Świat Kominków poleca
15-05-2019
Po raz kolejny proszę, aby nie patrzeć na gazowe kominki z perspektywy minionej epoki, kiedy wybór był ograniczony, niczym możliwość wyboru koloru w pierwszych autach Forda! Kominek gazowy może dzisiaj przyjąć każdą znaną z kominków „na drewno” postać, taka jest różnorodność gazowych palenisk. Kominek rustykalny czy klasyczny oraz wszelkie pośrednie formy i każdy styl wchodzą w grę.
Przytulny gazowy MatriX
Artykuł reklamowy
15-04-2019
Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, podkreślane przez szczególny blask i ciepło. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu – trzeba magazynować opał, usuwać popiół i wkładać dużo wysiłku w zachowanie czystości. Stąd coraz więcej wielbicieli przytulnych domowych płomieni docenia korzyści płynące z zastosowania kominków gazowych Faber.
ROBAX® TrueView, szyba kominkowa z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach dedykowana paleniskom gazowym, pozwala zapomnieć o odblaskach pochodzących od obiektów w otoczeniu kominka. W ten sposób obserwator ma zagwarantowany możliwie najlepszy widok płomieni, niemal jak przy otwartym kominku, ale z zachowaniem bezpieczeństwa dzięki szybie kominkowej.
Biokominek – sposób na ogień
Świat Kominków poleca
28-02-2018
Biokominek nie zastąpi instalacji grzewczej, ale z powodzeniem może ją uzupełnić i w chłodne dni czy wieczory poprawić komfort termiczny i mikroklimat w domu bądź mieszkaniu. Designerskie kształty i formy tych urządzeń czynią je fantastyczną ozdobą, a wykończenie w dowolnym stylu pozwala dopasować je do każdego wnętrza.
Gaz w formacie XL/XXL
Świat Kominków poleca
11-11-2017
Wielkość ma znaczenie również w kominkach. W przestrzeniach, w których dysponujemy odpowiednio dużą kubaturą, możemy pozwolić sobie także na sporych rozmiarów kominek. Rozwiązań spełniających takie oczekiwania jest wiele, ale szczególnie dużą reprezentację palenisk ekstremalnie szerokich, wysokich lub przeszklonych narożnie czy trójstronnie w rozmiarze XL/XXL znajdziemy wśród wkładów opalanych gazem.
Kominek na gaz
artykuł
04-08-2017
Jeszcze kilka lat temu kominki gazowe były w Polsce egzotyką. Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Na rynku dostępne są produkty gazowe wielu producentów i cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących. A więc dlaczego gaz?
Nowość od Kratki.pl. Ogrzewacz gazowy PATIO
Artykuł reklamowy
03-08-2017
Najnowszy produkt polskiego producenta wkładów kominkowych i biokominków to propozycja dla miłośników spędzania długich wieczorów na świeżym powietrzu. Ogrzewacz gazowy PATIO to jednak nie tylko gwarancja ciepła w chłodne letnie noce. To także spektakularna wizja ognia widoczna z czterech stron urządzenia. Dzięki funkcji grzewczej i wyjątkowemu designowi, PATIO sprawdzi się w każdym miejscu
Mieszkasz w bloku, chcesz mieć kominek, ale nie masz dedykowanego dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem komina. Nie oznacza to wcale, że musisz zapomnieć o kominku. Obecnie dostępna jest na rynku szeroka gama urządzeń opalanych bioetanolem - biokominków, które mogą spełnić Twoje marzenie o żywym ogniu w Twoim "M".
1  2  3  4    

Z galerii kominków

Świat Kominków

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Fire Tube TV

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Płomień Roku 2016 – zgłoszenia Mała Firma - Realizacja Roku

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: