Kominki.org   >   Katalog firm kominkowych  >   Kratki.pl Marek Bal

Katalog firm kominkowych

Kratki.pl Marek Bal

Firma wykonawcza Producent Hurtownia Projektant Sklep
Jedlińsk
Artykuły o firmie

Gala Grupy MTPz życia branży


Podczas uroczystej Gali Grupy MTP, która odbyła się 12 kwietnia w Poznaniu przyznane zostały nagrody Złoty Medal - Wybór Konsumentów 2019 produktom eksponowanym podczas wydarzeń targowych w roku 2018. Nagrodzonych zostało trzydzieści produktów, które zyskały uznanie najpierw grona ekspertów Sądu Konkursowego, a następnie konsumentów głosujących na ulubione oferty danej branży. Z branży kominkowej Złotym Medalem nagrodzono linię wkładów NB marki Kratki.pl.

Nowa hala produkcyjna Kratki.plz życia branży


Nowa hala produkcyjna firmy Kratki.pl o powierzchni 2200 m2 jest już gotowa. Najnowsza inwestycja marki będzie docelowo wyposażona w innowacyjny park maszynowy, w którym znajdą się m.in. roboty spawalnicze z obrotnikiem, zrobotyzowane linie lakiernicze, lasery oraz nowoczesne prasy krawędziowe.

Firma Kratki.pl zaprasza na targizapowiedź


Marzec, pod względem imprez targowych, w firmie Kratki.pl zapowiada się pracowicie. W tym samym czasie przedstawiciele firmy będą obecni na dwóch dużych międzynarodowych wydarzeniach. Firma zaprasza na swoje stoisko na Międzynarodowych Targach ISH 2019, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 11-15 marca 2019 roku. Dodatkowo po raz pierwszy polska firma będzie wystawiać się na amerykańskich targach HPBExpo.

LEO 70 - Kratkinowość


Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty nowe modele kominków gazowych LEO 70. Natychmiastowy i dostępny w sposób ciągły płomień, prosta i czysta obsługa oraz niewymagające załadunku paliwo, to atuty tych urządzeń. Dyskretna ramka fasady i minimalna ilość elementów zewnętrznych sprawia, że po zabudowie na pierwszym planie jest ogień. Seria LEO przystosowana jest do palenia gazem ziemnym (NG) lub LPG (z butli).

Rozszerzenie serii VN - Kratkinowość


Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty kolejne modele z serii VN. Są to urządzenia w wersji z drzwiami unoszonymi do góry (gilotyna - system lift up) z bocznym przeszkleniem bez szprosa. Paleniska posiadają możliwość podłączenia dolotu powietrza z zewnątrz. Elegancji wkładu dodaje dekoracyjne przeszklenie typu Glass. Ponadto posiada on blokadę rodzicielską, chroniącą przed niepowołanym otwarciem drzwi. Modele z serii VN spełniają kryteria Ekoprojektu.

Szkolenia Kratki.plz życia branży


W firmie Kratki.pl we Wsoli na przełomie stycznia i lutego odbyło się kolejne szkolenie z cyklu Akademia Sprzedaży dla polskich i białoruskich partnerów handlowych marki oraz szkolenie dotyczące instalacji gazowych.

Kącik Babci i Dziadka z kominkiem - otwarcie w Lublinienowość


11 maja odbyło się otwarcie Kącika Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty przy ulicy Głowackiego 26 w Lublinie. Organizatorem inicjatywy zmiany świetlicy w przyjazną dla mieszkańców przestrzeń, w której będą mogli się spotykać, przyjmować gości i poczuć się jak w domu jest Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej - Porozumienie Bez Barier. Jednym ze sponsorów inicjatywy, dzięki której w przestrzeni tej zjawił się kominek na bioetanol jest firma Kratki.pl

Szkolenie Kratki.plz życia branży


W dniach 18-19 stycznia odbyło się dwudniowe szkolenie dla polskich partnerów handlowych firmy Kratki.pl podczas którego poruszane były kwestie związane z właściwą eksploatacją, serwisowaniem i sterowaniem pracą wkładów kominkowych. Szkolenie miało charakter techniczny, z dużym naciskiem na zagadnienia związane z prawidłową instalacją wkładów kominkowych oraz kulturą palenia ekologicznego i efektywnego.

Kratki.pl posiadają certyfikat ISO 9001:2015z życia branży


Po przeprowadzeniu dwuetapowego, zewnętrznego audytu certyfikacyjnego przez niezależnych audytorów jednostki TUV, firma Kratki.pl uzyskała renomowany certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Kratki.pl na targach budowlanych Supernamai 2017z życia branży


W dniach 22-24 września bieżącego roku w Wilnie na Litwie odbyły się targi budowlane Supernamai 2017. Firma Kratki.pl razem ze swoim litewskim partnerem handlowym firmą Indeko LT miała okazję zaprezentować swoją aktualną ofertę podczas trzech dni targowych.

Szkolenie Kratki.plz życia branży


W dniach 14-15 września bieżącego roku we Wsoli odbyło się szkolenie firmy Kratki.pl dla polskich partnerów handlowych.

KOZA AB S na gaz - nowość marki Kratkinowość


Marka Kratki wzbogaciła swoją ofertę o pierwszy polskiej produkcji piecyk wolno stojący na gaz KOZA AB S. Zaletą piecyka jest specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik, który zapewnia realistyczną wizję ognia.

Jawar i Kratki.pl na XXVII Forum Ekonomicznym w Krynicyz życia branży


W dniu 6 sierpnia podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy firma Jawar i Kratki.pl wzięły udział w specjalnym panelu dyskusyjnym z udziałem premier Beaty Szydło, prezesów PZU i Pekao oraz przedstawicieli firm z sektora MŚP.

Ogień w mieścieŚwiat Kominków poleca


Kominek tworzy przytulną atmosferę nie tylko w domowym zaciszu, ale także we wnętrzach użyteczności publicznej, takich jak hotele restauracje czy siedziby firm. W zasadzie jest to wdzięczny temat dla projektantów, jednak tylko nieliczna grupka jest w stanie sprostać specyficznym wymaganiom instytucjonalnych inwestorów.

Przedstawiciel branży kominkowej na XXVII Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdrójzapowiedź


W dniu 5 września bieżącego roku rozpoczęło się XXVII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdrój. Podczas forum wystąpi właściciel firmy Kratki.pl - Marek Bal, który wypowie się na temat: „Jak przekształcić rodzinną firmę w giganta? Instytucjonalne i rynkowe uwarunkowania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”.

Nowość od Kratki.pl! Piec VIKING opalany pelletem drzewnyArtykuł reklamowy


Intuicyjny w obsłudze, bezpieczny i ekologiczny - miejscowy ogrzewacz pomieszczeń VIKING wyprodukowany przez polskiego lidera branży kominkowej, firmę Kratki.pl. VIKING przeznaczony jest do pomieszczeń mieszkalnych. Jego niezwykle prosty design i niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w każdej, aranżacji.

Nowość! Eleganckie, ekonomiczne i ponadczasowe – nowe piece wolnostojące od Kratki.plnowość


Piece wolnostojące Thor oraz Thor View to nowość w ofercie lidera branży kominkowej w Polsce – firmy Kratki.pl. Nowe modele wyróżnia ponadczasowy design i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne piece wolnostojące marki Kratki to gotowe produkty, które sprawdzą się w domach z rekuperacją, dostarczającą świeże zewnętrzne filtrowane powietrze wymieniając to zużyte. Do takiej wymiany dochodzi przez cały rok i we wszystkich pomieszczeniach.

Ogień w 3D – wkład kominkowy NBC marki Kratki


W aranżacji nowoczesnych wnętrz z kominkiem ważną kwestią staje się sposób ekspozycji ognia. Zależy on przede wszystkim od specyfiki wkładu - wykończenia jego wnętrza oraz wielkości szyby. Te cechy wzięli pod uwagę projektanci firmy Kratki.pl, którzy stworzyli luksusowy wkład kominkowy z potrójnym przeszkleniem, efektownym wykończeniem oraz drzwiami otwieranymi do góry.

Nowość od Kratki.pl. Ogrzewacz gazowy PATIOArtykuł reklamowy


Najnowszy produkt polskiego producenta wkładów kominkowych i biokominków to propozycja dla miłośników spędzania długich wieczorów na świeżym powietrzu. Ogrzewacz gazowy PATIO to jednak nie tylko gwarancja ciepła w chłodne letnie noce. To także spektakularna wizja ognia widoczna z czterech stron urządzenia. Dzięki funkcji grzewczej i wyjątkowemu designowi, PATIO sprawdzi się w każdym miejscu

Kratki kominkowe – przegląd najnowszych trendówArtykuł reklamowy


Kratki wentylacyjne to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania kominka. Podczas ich doboru zwraca się uwagę nie tylko na funkcjonalność, sposób montażu i obsługi, ale też wygląd. Nawet, jeśli kratka nie będzie wyróżniać się na tle obudowy lub będzie wręcz ukryta – warto dopasować ją tak, by harmonijnie wpisywała się w styl kominka oraz całego wnętrza. Najbogatszą ofertę w tym zakresie posiada firma Kratki.pl – lider w produkcji kominków, biokominków i akcesoriów do tego typu urządzeń.

Falcon i Falcon View - nowe piece wolnostojące firmy Kratki.plArtykuł reklamowy


Zaawansowane technologicznie i niezwykle silne, a przy tym zgrabne i eleganckie. Nowe piece wolnostojące polskiego producenta Kratki.pl zachwycają nietypowym kształtem. Falcon i Falcon View mają charakterystyczny owalny design i duże, przykuwające uwagę komory spalania.

Przedłuż gwarancję do 10 lat na wkłady marki Kratkinowość


Standardowa gwarancja na paleniska marki Kratki to 5 lat. Obecnie firma daje możliwość przedłużenia tego okresu do 10 lat. Jak uzyskać dodatkową gwarancję?

Gala Kratki.plz życia branży


Ponad 450 gości z Polski i zagranicy wzięło udział w uroczystej Gali firmy Kratki.pl, która odbyła się 26 maja w Dworku Saskim w Radomiu. Podczas Gali ogłoszone zostały wyniki piątej edycji konkursu dla instalatorów „Zachwyć realizacją kominka”, który zgromadził setki oryginalnych aranżacji.

Wkład NBU firmy Kratki.plnowość


Miłośnicy spędzania czasu przy kominku pokochają nowość firmy Kratki.pl. Wkład NBU zapewni im bowiem spektakularną wizję ognia, dzięki trójstronnemu przeszkleniu.

Kolejne modele wkładów LUCYnowość


Popularna seria wkładów kominkowych LUCY powiększyła się o cztery nowe modele. Niezwykle funkcjonalne i estetyczne urządzenia będą teraz cieszyć także miłośników oryginalnego designu oraz mieszkańców domów energooszczędnych. Linia LUCY polskiego producenta wkładów kominkowych Kratki.pl to stalowe wkłady, zaprojektowane w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne.

„Laur Konsumenta 2017” dla firmy Kratki.plz życia branży


Pierwsze miejsce w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe” w konkursie „Laur Konsumenta” zdobyła firma Kratki.pl.

Nowość od Kratki.pl


Piec wolnostojący JUNO to nowość w ofercie polskiego producenta wkładów kominkowych Kratki.pl. Oprócz ponadczasowego, urokliwego wyglądu posiada on również doskonałe parametry cieplne. Sprawdzi się zarówno w dużych, jak i niewielkich pomieszczeniach.

Konferencja „Razem osiągniemy więcej”22 lutego 2017, Warszawa


Pod takim hasłem Kratki.pl zorganizowały 22 lutego konferencję z okazji 10–lecia budowania sieci partnerskiej. Spotkanie na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, w którym udział wzięło blisko 300 osób było doskonałą okazją do zapoznania się z sukcesami osiągniętymi w ubiegłym roku i celami, jakie stawia sobie firma na rok bieżący.

V Edycja Konkursu Kratki dla instalatorów "Zachwyć realizacją kominka"


To już V edycja konkursu dla instalatorów "Zachwyć realizacją kominka". Jak co roku kierowany jest do wszystkich firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy wkładów kominkowych produkcji Kratki.

Nowe logo firmy Kratki.pl


W związku z dynamicznym rozwojem firma Kratki.pl wprowadza zmianę w swoim logo – nazwa „Kratki.pl” zostaje w nim skrócona do „Kratki”. Taka modyfikacja przyniesie wymierne korzyści zarówno dla firmy, jak i dla dystrybutorów.

Wręczono nagrody w konkursie dla instalatorów firmy Kratki.pl


Podczas Gali firmy Kratki.pl 20 maja 2016 roku poznaliśmy zwycięzców czwartej edycji w konkursie dla instalatorów „Zachwyć realizacją kominka”. Nagrodami były bony na zakup produktów firmy Kratki.pl o wartości kolejno 7, 5 i 3 tysięcy złotych netto.

Gala Kratki.pl 2016


20 maja już po raz ósmy firma Kratki.pl zorganizowała uroczystą Galę dla swoich krajowych i zagranicznych partnerów handlowych. Gala była nie tylko okazją do spotkania i poznania się bliżej, ale także uwieńczenie kolejnej, VIII już edycji loterii promocyjnej.

Konkurs dla Instalatorów Edycja IV


Konkurs dla Instalatorów Edycja IV

Koza AB obrotowanowość


Koza AB kratki to pierwsza polska seria piecyków stalowych.

Kratki.pl: Szkolenie dla polskich partnerów handlowych firmy18-19 lutego 2016


W dniach 18-19 lutego 2016 roku firma Kratki.pl zorganizowała szkolenie dla polskich Partnerów Handlowych, podczas którego została zaprezentowana aktualna oferta produktów oraz nowości wprowadzonych na rynek w ostatnim czasie. Dodatkowo poruszane były kwestie związane z właściwą instalacją, eksploatacją, serwisowaniem i sterowaniem pracą wkładów kominkowych. Goście zapoznali się również z licznymi akcjami marketingowymi prowadzonymi przez firmę oraz planami rozwoju na kolejne miesiące.

Konkurs Kratki.pl „Zachwyć realizacją kominka”


grudnia 2015 r. rozpoczął się konkurs skierowany do firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl. Celem akcji jest zaprezentowanie oryginalnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań, które obrazują ujarzmiony ogień w różnych formach.

Szkolenie w Kratki.pl


W dniach 13-14 i 27-28 sierpnia oraz 3-4 września 2015 Kratki.pl organizowały dla polskich Partnerów Handlowych 3 dwudniowe szkolenia, których część teoretyczną prowadził wyspecjalizowany pracownik Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Nowa linia produktów z kryształami SwarovskiegoArtykuł reklamowy


'Kratki.pl Marek Bal: Nowa linia produktów z kryształami Swarovskiego

Linia produktów MB firmy Kratki.pl


Linia MB sygnowana jest inicjałami założyciela firmy – Marka Bala – a hasłem, które przyświecało przy tworzeniu tego projektu było „zamiłowanie do perfekcji” www.kratki.pl

VII edycja uroczystej Gali Kratki.pl


W dniu 29 maja 2015 roku w Dworku Saskim w Radomiu odbyła się uroczysta Gala i losowanie nagród VII edycji Loterii firmy Kratki.pl Marek Bal. Wzięło w niej udział blisko 500 gości z Polski i zagranicy. Podczas gali przyznano szereg nagród. Fundatorem jednej z nich, w konkursie fotograficznym, był magazyn Świat Kominków. W imieniu redakcji nagrodę zwycięzcy wręczył wydawca Dariusz Marciniak.

Konkurs kratki.pl #projektbiokominek


Firma Kratki.pl ogłosiła 7 kwietnia 2015 roku konkurs skierowany do studentów Wydziałów Architektury pięciu renomowanych Politechnik w Polsce. Konkurs nosi nazwę #projektbiokominek, a jego zadaniem jest zaprojektowanie obudowy nowego modelu biokominka: wolno stojącego, wiszącego lub do zabudowy - w dowolnej formie: szkicu, projektu w programie graficznym bądź modelu 3D.

Nowości firmy Kratki.pl na targach Flam’Expo (Lyon) i ISH (Frankfurt)


Marzec to wyjątkowo gorący okres dla branży ogrzewniczej, ze względu na odbywające się w nim dwie ważne zagraniczne imprezy targowe - Flam’Expo w Lyonie oraz ISH we Frankfurcie nad Menem. Tegoroczne targi we Frankfurcie są szczególne z uwagi na fakt, że po raz pierwszy w ich 55 letniej historii wprowadzono koncept kraju partnerskiego i Polska została wybrana na pierwszego oficjalnego partnera imprezy.

Kratki.pl na targach w WelsArtykuł reklamowy


Austriackie targi KOK Wels to wydarzenie dobrze znane wszystkim miłośnikom kominkowego i piecowego ciepła. Ze względu na lokalizację, przewagę na targach stanowiły firmy niemieckie i austriackie, jednak nie mogło na nich zabraknąć i polskich producentów. Szczególną uwagę przyciągało stoisko firmy Kratki.pl, na którym zaprezentowali szeroką gamę tegorocznych nowości.

Kratki.pl partnerem akcji "Podziel się ciepłem"


Podziel się ciepłem to nazwa akcji organizowanej przez Fundację Radia Zet wraz z firmą Kratki.pl, dzięki której dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka otrzymają ciepłe ubrania na zimę. Aby pomóc wystarczy kliknąć w aplikacji.

Konkurs fotograficzny "Zachwyć realizacją kominka. Edycja III"


Firma Kratki.pl Marek Bal oraz magazyn "Świat Kominków” zapraszają do uczestnictwa w III edycji konkursu "Zachwyć realizacją kominka". Konkursu skierowany jest do firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl.

Szkolenia Kratki.plSZKOLENIE


W marcu b.r. Kratki.pl zapoczątkowały długofalowy cykl szkoleń dla swoich klientów. Ten rok poświęcony był przede wszystkim na zapoznanie z produkcją i nowościami marki oraz akcjami marketingowymi prowadzonymi przez Kratki.pl.

Kot Kratkowy pomaga dzieciom. Edycja II


Od 2011 roku firma Kratki.pl wraz ze Światem Kominków w roli patrona medialnego prowadzi akcję „Kot Kratkowy pomaga dzieciom”, polegającą na przeznaczaniu części pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży swoich produktów na wspieranie wielorodzinnych domów dziecka oraz fundacji działających na rzecz dzieci.

Nowy salon partnerski Kratki.pl


15 września w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 7 został otwarty nowy Salon Partnerski firmy Kratki.pl. Właścicielem salonu jest krakowska firma Kominki GP.

Zuzia Kratki.pl po zmianachNowość


Firma Kratki.pl postanowiła odświeżyć linię swoich wkładów z płaszczem wodnym, nadając im przez zmianę frontu nowoczesny wygląd.

Koza AB Kratki.plNowość


Koza AB Kratki.pl o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to rozwiązanie dla osób, które pragną prawdziwego ciepła domowego ogniska, ale nie dysponują dużą przestrzenią. Kompaktowe rozwiązanie, łączy ze sobą walory grzewcze z estetyką i nie wymaga pracochłonnej i kosztownej obudowy.

Zwycięzcy konkursu "Zachwyć realizacją kominka"inspiracje


Znamy zwycięzców konkursu "Zachwyć realizacją kominka", do którego zdjęcia swoich realizacji mogli zgłaszać partnerzy firmy Kratki.pl.

Loteria Kratki.pl


Firma Kratki.pl po raz szósty zorganizowała loterię dla swoich partnerów handlowych. Uroczysta gala oraz losowanie nagród odbyło się 25 maja 2014 w Dworku Saskim w Radomiu.

Wkład Nadia Kratki.plNowość


Po stalowej linii wkładów kominkowych Blanka przyszedł czas na nową kobietę wśród kominków produkowanych przez firmę Kratki.pl - Nadię.

Konkurs "Zachwyć realizacją kominka"


Ponad 280 zdjęć z wkładami firmy Kratki.pl zostało zgłoszonych do drugiej edycji konkursu dla instalatorów „Zachwyć realizacją kominka”. O zwycięzcy zadecyduje jury, swoje typy mogą wybierać także internauci. Zdjęcia zamieszczone w galerii można oceniać od 8 kwietnia do 11 maja 2014.

Kozy Kratki.pl z płaszczem wodnymNowość


Dwa popularne modele piecyków koza K6 oraz koza K9 firmy Kratki.pl zostały wzbogacone o płaszcze wodne.

Konkurs fotograficzny "Zachwyć realizacją kominka. Edycja II"


W związku z tym, że pierwsza edycja konkursu cieszyła się wielką popularnością, firma Kratki.pl zdecydowała się na jej kontynuację.

Kratki.pl z nagrodą Złote Ville


Linia wkładów kominkowych typu BS gilotyna firmy Kratki.pl została odznaczoną nagrodą Złote Wille 2014, przyznawaną przez miesięcznik Villa.

Blanka Kratki.pl w wersji kaflowejNowość


Wkład kominkowy Blanka, tym razem w odsłonie bardziej retro, czyli w kaflach to pierwszy z linii pieców w obudowie ceramicznej, który wprowadziła na rynek firma Kratki.pl.

Znak Dobry Design 2014 dla Kratki.plNowość


Linia biokominków Papa firmy Kratki.pl została odznaczona znakiem Dobry Design 2014. W ramach konkursu zorganizowanego po raz trzeci przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj ponad 100-osobowe jury złożone z architektów i projektantów zdecydowało, które z dostępnych na polskim rynku rozwiązań związanych z wnętrzami zasługują na uwagę konsumenta.

Tytuł Dobry Design dla Kratki.pl


10 grudnia 2013 ogłoszono zwycięzców trzeciej już edycji konkursu Dobry Design 2014, organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. W kategorii kominki i biokominki jury nagrodziło firmę Kratki.pl za linię biokominków Papa.

Wkłady DECO Kratki.plNowość


Wkłady DECO to rozszerzenie dotychczasowej linii żeliwnych wkładów kominkowych firmy Kratki.pl. Producent zastosował tu połączenie dwóch rodzajów materiału.

Linia wkładów BS Kratki.plNowość


Firma Kratki.pl uzupełniła swoją ofertę wkładów powietrznych Maja, Zuzia, Oliwia, Amelia o linię BS w opcji gilotyna (szyby łączone bez szprosa podnoszone do góry).

Wkład Zibi Kratki.plNowość


Stalowy wkład kominkowy Zibi o mocy 12 kW to nowość w linii stalowych wkładów kominkowych Kratki.pl. Rozmiar wkładu i jego moc sprawiają, że jest to idealne urządzenie do ogrzania domu jednorodzinnego o powierzchni do 120 m kw.

Nowy salon Kratki.pl we Wsoli


Przy okazji szkolenia OSKP wielu przedstawicieli branży mogło podziwiać nowo otwarty salon otworzony przez Kratki.pl. Na sporej powierzchni zaaranżowanych zostało w atrakcyjny sposób kilkanaście kominków. Nowoczesny i przestronny budynek z antresolą dopełnia całości pozytywnego wrażenia. Gustownie dobrane dodatki podkreślają atrakcyjność kominków, które w tym miejscu na pewno nie są zbieraniną przypadkowych urządzeń tylko przemyślaną układanką kominkowych możliwości.

Znamy zwycięzców konkursu "Zachwyć realizacją kominka"inspiracje


Znamy już wyniki konkursu dla instalatorów „Zachwyć realizacją kominka” organizowanego przez Kratki.pl. "Świat Kominków" sprawował patronat medialny nad wydarzeniem.

Zmiany w designie wkładów Kratki.plNowość


Firma Kratki.pl zmieniła design kominków z przeszkleniem bocznym typu bezszpros. Obecnie zarówno wkłady powietrzne, jak i wodne wyposażone są w poręczną klamkę, która stanowi połączenie nowoczesności i funkcjonalności.

Blanka 910 Kratki.plNowość


BLANKA 910 to nowy wkład kominkowy w ofercie firmy Kratki.pl o palenisku z horyzontalną komorą spalania. Korpus paleniska wykonany jest ze stali kotłowej, a jego komora wyłożona została formatkami typu Thermotte.

Koza K10 od Kratki.pl


Kolejną nowością w kolekcji pieców wolnostojących, którą wprowadza na rynek firma Kratki.pl, jest koza K10, o prostym kształcie i delikatnych zdobieniach w postaci poprzecznych pasków...

Koza k8 - nowość w ofercie Kratki.pl


Koza k8 to nowość w ofercie firmy Kratki.pl. Jest to żeliwny piec wolno stojący o owalnej formie, którego korpus zdobi prążkowany wzór.

Seria wkładów Mila gilotyna w ofercie Kratki.pl


Seria wkładów Mila gilotyna to nowa linia stalowych wkładów kominkowych. Na rynku dostęne są wersje: powietrzna standardowa (jednostronnie przeszklona), tunel (dwustronnie przeszklona) oraz standardowa z płaszczem wodnym (jednostronnie przeszklona).

Wkład ANTEK w ofercie Kratki.pl


Wkład kominkowy Antek to nowy produkt dostępny w ofercie firmy Kratki.pl.Jest to żeliwny wkład kominkowy, o niewielkich gabarytach, nadający się do zabudowy prostej i narożnej.

Piec wolno stojący Koza k6 w ofercie Kratki.pl


Nowym produktem w ofercie firmy Kratki.pl Marek Bal jest piec wolno stojący Koza k6.

Nowość kratki.pl


Wkład kominkowy Mila to nowość w ofercie firmy kratki.pl Marek Bal.

Nowość kratki.pl - wkład kominkowy Maja wieża


Wkład kominkowy Maja wieża to jedna z nowości w ofercie firmy Kratki.pl.

Panoramiczny kominek Zuzia z kratek.pl


Firma Kratki.pl wprowadziła na rynek panoramiczny kominek Zuzia o mocy 16kW. Wszystkie elementy kominka wykonane są z żeliwa.
Galeria
Rafael - Kratki  nowość

Rafael - Kratki nowość

Nowości   

Rafael - Kratki Firma Kratki.pl wprowadziła do swojej oferty nowość, piec na...
JUNO 12

JUNO 12

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

JUNO to idealne rozwiązanie dla miłośników pieców wolnostojących...
Producent: Kratki.pl
Kominek gazowy LEO 100

Kominek gazowy LEO 100

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: dwu lub wielostronna   

Leo z panoramiczną wizją ognia, dyskretną ramką fasady i minimalną ilością...
Producent: Kratki.pl
Kominek gazowy LEO 200

Kominek gazowy LEO 200

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Leo z panoramiczną wizją ognia, dyskretną ramką fasady i minimalną ilością...
Producent: Kratki.pl
Ogrzewacz gazowy PATIO

Ogrzewacz gazowy PATIO

Architektura ogrodowa   

PATIO to stylowy ogrzewacz gazowy, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam...
Producent: Kratki.pl
Piec gazowy KOZA AB

Piec gazowy KOZA AB

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna   

Nowoczesny i ekologiczny piec wolnostojący, wyróżniający się ciekawym...
Producent: Kratki.pl
Piec na pellet VIKING

Piec na pellet VIKING

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna    Rodzaj paliwa pieca: pelet   

Piec na pellet VIKING to wydajne i ekonomiczne urządzenie grzewcze, wykonane...
Producent: Kratki.pl
Piec wolnostojący THOR

Piec wolnostojący THOR

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

THOR to stalowy piec wolnostojący o ciekawym geometrycznym kształcie...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy LUCY 14

Stalowy wkład kominkowy LUCY 14

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Propozycja dla wszystkich, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu ciepła z...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy MB 120 gilotyna

Stalowy wkład kominkowy MB 120 gilotyna

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Wyjątkowa dbałość o detale, doskonałe parametry techniczne oraz precyzja...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy ZIBI

Stalowy wkład kominkowy ZIBI

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Stalowy wkład o nowoczesny panoramicznym froncie, który sprawia, że wydaje się...
Producent: Kratki.pl
Trójstronnie przeszklony wkład kominkowy NBC

Trójstronnie przeszklony wkład...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: dwu lub wielostronna   

Trójstronne przeszklenie, doskonałe parametry techniczne oraz precyzja...
Producent: Kratki.pl
Trójstronny wkład kominkowy NBU

Trójstronny wkład kominkowy NBU

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: dwu lub wielostronna   

Trójstronnie przeszklony wkład NBU łączy w sobie unikalną estetykę i wyjątkowe...
Producent: Kratki.pl
Koza AB

Koza AB

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

Koza AB o cylindrycznym, nowoczesnym kształcie to świetne rozwiązanie dla osób,...
Producent: Kratki.pl
KOZA K5

KOZA K5

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: nowoczesna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

Koza K5 to tradycja w nowej odsłonie. Mimo swoich niewielkich rozmiarów...
Producent: Kratki.pl
KOZA K8

KOZA K8

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: tradycyjna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

K8 to koza o unikalnym kształcie i modnych zdobieniach. Jej owalna forma i...
Producent: Kratki.pl
KOZA K9

KOZA K9

Piecyki wolno stojące    Forma piecyka: tradycyjna    Rodzaj paliwa pieca: drewno   

Koza idealnie wpisuje się w konwencję stylowych pomieszczeń, stanowi doskonałe...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy BLANKA 8 w betonowej zabudowie

Stalowy wkład kominkowy BLANKA 8 w...

Kominki    Typ szyby kominka: płaska    Forma kominka: nowoczesny   

Stalowy wkład kominkowy BLANKA 8 w ciepłej obudowie ciepła z betonu.
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy MBO 15

Stalowy wkład kominkowy MBO 15

Kominki    Typ szyby kominka: dwu lub wielostronna    Forma kominka: nowoczesny   

Wyjątkowa dbałość o detale, doskonałe parametry techniczne oraz precyzja...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy NADIA 13

Stalowy wkład kominkowy NADIA 13

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na łatwej obsłudze...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy NADIA 14

Stalowy wkład kominkowy NADIA 14

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na łatwej obsłudze...
Producent: Kratki.pl
Stalowy wkład kominkowy NADIA 8

Stalowy wkład kominkowy NADIA 8

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: płaska   

Nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na łatwej obsłudze...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy OLIWIA 18 z bocznym przeszkleniem bez szprosa i drzwiami podnoszonymi do góry

Wkład kominkowy OLIWIA 18 z bocznym...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: powietrzny    Typ szyby wkładu: dwu lub wielostronna   

Kominek o ponadczasowym wzornictwie, to pierwszy wybór wśród osób poszukujących...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym AQUARIO

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: z płaszczem wodnym    Typ szyby wkładu: płaska   

Wkład AQUARIO to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie z zespołem wodnym, które...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym LUCY 20

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym LUCY...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: z płaszczem wodnym    Typ szyby wkładu: płaska   

Propozycja dla wszystkich, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu ciepła z...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MAJA lewy BS DECO

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MAJA...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: z płaszczem wodnym    Typ szyby wkładu: dwu lub wielostronna   

Kominek z zespołem wodnym przystosowany do intensywnego palenia, w którym...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MBZ

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MBZ

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: z płaszczem wodnym    Typ szyby wkładu: płaska   

Kominek z zespołem wodnym przystosowany do intensywnego palenia. Wyjątkowa...
Producent: Kratki.pl
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MILA 24

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym MILA...

Wkłady kominkowe    Rodzaj wkładu: z płaszczem wodnym    Typ szyby wkładu: płaska   

Wkład o nowoczesny panoramicznym froncie i dużej wizji ognia.
Producent: Kratki.pl
Żeliwny wkład kominkowy FRANEK

Żeliwny wkład kominkowy FRANEK

Kominki    Typ szyby kominka: płaska    Forma kominka: nowoczesny   

Wkład o wysokiej wydajności grzewczej z charakterystycznym rozmieszczeniem...
Producent: Kratki.pl
Podziel się

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: