Kominki.org   >   Katalog firm kominkowych  >   Kominki Zet- Jan Zapora

Katalog firm kominkowych

Kominki Zet- Jan Zapora

Firma wykonawcza Projektant Sklep
Tłuszcz
Standard Standard

Opis działalności

Nasza Firma specjalizuje się tylko budową kominków, dzięki czemu możemy zagwarantować profesjonalne, zgodne z zasadami Prawa Budowlanego oraz Norm Europejskich wykonanie.Dodatkowo nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz uczęszczanie w szkoleniach , zapoznawanie się z najnowszymi produktami potrzebnymi do budowy kominka daje nam możliwość podjęcia współpracy bardzo wymagającymi klientami. Wielokrotnie usatysfakcjonowani z naszej pracy klienci polecali nas innym , co jest wieloznacznym argumentem przemawiającym na korzyść Firmy.

 

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Zależy nam aby klient był zadowolony nie tylko z obudowy ale również z paleniska , które odgrywa bardzo istotną rolę.

 

Zajmujemy się również budową systemów kominowych oraz dystrybucją gorącego powietrza (z turbiną , grawitacyjnie), również instalacją z płaszczem wodnym. Wszystkie elementy wykonujemy własnoręcznie, za co ponosimy całkowitą odpowiedzialność. Przykłada się to na gwarancję udzielaną przez firmę.

 

Koszt kominka jest zawsze bardzo dokładnie wyliczany, dzięki czemu po podpisaniu umowy Państwo nie musi się martwić o to że w chwili budowy kominka koszt wzrośnie.

 

Zaufało nam już nam bardzo dużo klientów dzięki temu że każdego klienta traktujemy bardzo poważnie, trzymamy się zawsze terminów realizacji.

 

Sympatyczne podejście do każdego indywidualnie przynosi nam mila atmosferę podczas pracy.

Przedstawiciel
Arysto Cebud Darco
Hajduk Kratki.pl Parkanex
Poujoulat Romotop Schiedel
Spartherm Tatarek Varmsen
Galeria
Nowoczesne

Nowoczesne

Kominki   

Podziel się

Firmy w Twojej okolicy

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum