Kominki.org   >   Gorące podróże

Gorące podróże

Koci kominek w Domu Bez Barier
Pomagamy budować dom w Zduńskiej Woli
27-08-2015
Piotr Dolny, niepełnosprawny aktywista, wolontariusz, poeta z Sosnowca, w 2005 roku razem z przyjaciółmi rozpoczął w ramach akcji „Samodzielność” Budowę Domu - Bez Barier w Zduńskiej Woli. Ma to być szczególne miejsce: fundament-baza, które pozwolą panu Piotrowi nie tylko żyć, ale też pracować samodzielnie, bez konieczności pomocy osób trzecich.
Dolina Charlotty zaprasza na niesamowite wydarzenie jakim są Mistrzostwa BBQ Związku Miast Bałtyckich i Mistrzostwa Polski BBQ, które odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku.
Kominki w Zakopanem
12-12-2014
Zakopane godzi skrajności i mimo bliskości Tatr ma wiele z wielkomiejskiego ducha. Niezależnie od pory dnia, nawet gdy górską panoramę przykrywa wieczorny mrok, a wielu mniej doświadczonych miłośników wędrówek regeneruje już obolałe kończyny w zacisznych pensjonatach lub wystawnych hotelach, zawsze znajdą się tacy, którzy chętnie zabawią się w centrum biesiady, muzyki i tańca na Krupówkach lub spędzą romantyczne chwile w oddalonych od miejskich hałasów restauracyjkach.
W Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich można oglądać wystawę "Nie święci garnki lepią".
Pałac w Rogalinie
18-11-2014
Wkrótce zakończy się remont pałacu w Rogalinie. Planowane jest huczne (2015) otwarcie w obecności Pana Prezydenta RP. Dołożyliśmy cegiełkę stawiając ciekawy piec. Pieców będzie bardzo dużo!
16 października 2014 roku w Galerii CPK w Warszawie z okazji „Czwartku Ceramicznego” organizowanego przez Związek Ceramików Polskich odbyło się interesujące spotkanie poświęcone najstarszej, czynnej kaflarni w Polsce. Temat prelekcji brzmiał „Kaflarnia Zduny A.D. 1858 – wczoraj, dzisiaj, jutro”.
Muzeum Pieców Kaflowych i Kultury Ogniowej w Łaziskach i Fundacja ochrony Zabytków Monumenta Pomeraniae zapraszają na wystawę "Nie święci garnki lepią". Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających w dniach od 26.11.2014 (początek: Targi STONE) do 06.01.2015 w Poznaniu w Holu Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Zduni mają przyszłość a moda na kominki przebrzmiewa – taka teza padła dziś w porannym programie „Informator ekonomiczny” w radiowej Trójce.
10 października 2014 roku w Muzeum Regionalnym w Wągrowcu odbędzie się spotkanie promocyjne książki "Urządzenia kultury ogniowej na terenie powiatu wągrowieckiego", której autorem jest Maciej Burdzy.
W zamku Drakuli
19-09-2014
Podróże … nieustannie jestem w poszukiwaniu miejsc do których chciałabym pojechać, zabrać rodzinkę i nieśpiesznie wyruszyć. Mam to szczęście, że udało mi się zaszczepić w dzieciach (i tu nastąpiłoby oburzenie bo to już wielkie chłopy) bakcyla zwiedzania i włóczenia się.
  1  2  3  4  5  6  7  8    

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: