Reklama

Kaflarnia Kafel-Kar - połączenie tradycji z nowoczesnością

Szukasz pomysłu na kominek lub piec? Proponujemy kafle – materiał, który jest pomostem łączącym piękną, obecną w Polsce od wieków tradycję ze współczesnymi możliwościami i nowoczesnością.
Kaflarnia Kafel-Kar - połączenie tradycji z nowoczesnością
Nowa kolekcja ECHO

Tworzymy kafle, które sprawią, że stworzona przy ich użyciu forma domowego ognia będzie ozdobą na długie lata. Stworzony na ich bazie piec lub kominek będzie gromadził w swoim otoczeniu domowników i wzbudzi zachwyt gości. Będzie przyciągał swoim ciepłem jak magnes i stanie się domowym pupilem, do którego każdy chce się zimą przytulić. 

Nowa kolekcja CLASSIC

>>> Zobacz też: Piecyki "z ceramiką"

Jesteśmy młodym zespołem z wieloletnim doświadczeniem, które w połączeniu z kreatywnością i świeżością spojrzenia pozwala nam spełniać kaflowe marzenia.

W naszym portfolio znajdą Państwo zarówno kafle tradycyjne, jak i nowoczesne, gładkie i zdobione. Od lat naszą specjalnością jest ceramika do pieców stylizowanych, a najlepszą rekomendacją są piece odtworzeniowe, które przygotowaliśmy dla Muzeum Pałacu w Rogalinie. Nasze stylizowane piece są propozycją zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, którym dodadzą powagi i elegancji.

Poznaj nasze propozycje, zainspiruj się, by na koniec w chłodny zimowy wieczór z kubkiem gorącego kakao przytulić się do ciepłych kafli Twojego wymarzonego pieca. Zapraszamy!

 

Kaflarnia Kafel-Kar
15-378 Białystok, Hryniewicze 3B
tel. kom. 663 332 254
www.kafel-kar.pl
www.ceramicwall.pl 

e-mail: [email protected], [email protected]


Oceń

Reklama
Reklama ADS4media - platforma content marketingowa dla wydawców i reklamodawców