Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Zielone ciepło  >   II Konferencja „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie”

Zielone ciepło

II Konferencja „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie”27-28 września, Suwałki, Hotel Loft

20-08-2021
drukuj

27-28 września w Suwałkach w Hotelu Loft odbędzie się II Konferencja „Biomasa i paliwa alternatywne w ciepłownictwie”. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli branży ciepłowniczej, przedstawicieli branży biomasowej, firm projektowych i budowalnych specjalizujących się w usługach dla branży ciepłowniczej, instytucji finansowych, administracji rządowej i samorządowej oraz dostawców technologii do ciepłownictwa. 

 

Celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych wykorzystujących biomasę lub paliwa alternatywne w ciepłownictwie, przedstawienie scenariusza modernizacji instalacji z uwzględnieniem optymalnych rozwiązań, a także omówienie aktualnych regulacji prawnych. Podczas wydarzenia poruszone zostaną kwestię związane z dostępnością i jakością surowca, cenami biomasy i paliw alternatywnych oraz polityką kontraktacji dostaw surowca.
Spotkanie będzie łączyło w sobie sprawdzoną formułę wiedza + biznes umożliwiając uczestnikom nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.
 
Program wydarzenia oraz panele dyskusyjne będą koncentrować się na wykorzystaniu biomasy i paliw alternatywnych do transformacji ciepłownictwa. Przedstawione zostaną wytyczne rozwoju sektora zawarte w Europejskim Zielonym Ładzie, istniejące bariery technologiczne, logistyczne i prawne, a także aspekty techniczne i ekonomiczne modernizacji przedsiębiorstw cieplnych z udziałem biomasy i paliw alternatywnych. W trakcie konferencji – wizyta w ciepłowni biomasowej PEC Suwałki!

 

Organizatorem wydarzenia jest Biomass Media Group, wydawca magazynu „Biomasa w ciepłownictwie i energetyce”. 

 

Jednym z patronów medialnych konferencji jest magazyn "Świat Kominków". 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONFERENCJĘ TUTAJ. 

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: