Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Wybieram wkład wodny

Wybieram wkład wodny

Wybieram wkład wodny
przegląd wkładów z płaszczem wodnym
07-11-2017
Kominek z płaszczem wodnym to rozwiązanie dla pasjonatów ognia. Jeśli w okresie zimowym palisz chętnie i często, będzie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pozwoli ogrzać równomiernie wszystkie pomieszczenia i wodę użytkową. Dedykowane są głównie do domków jednorodzinnych, by zapewnić wygodne ogrzewanie i spore oszczędności w postaci ciepła zakumulowanego w zbiorniku buforowym "na później".
Spartherm, Varia A-FDh
przegląd kominków z płaszczem wodnym
07-11-2017
Ogromna szyba daje przyjemność z oglądania płomieni z obu stron. To palenisko dwupłaszczowe z korpusem stalowym i wnętrzem wyłożonym szamotem. Posiada system czystej szyby i doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Spełnia normy BImSchV II i Ekoprojektu. Moc nominalna: 21 kW.
Spartherm, Ambiente a4
przegląd kominków z płaszczem wodnym
07-11-2017
Nieduże urządzenie o dużych zdolnościach grzewczych. Proces wymiany ciepła jest bardziej efektywny dzięki zastosowaniu płaszcza konwekcyjnego. Dostępny w wersji RLU. Posiada mechanizm czyszczenia wymiennika wodnego. Spełnia normy BImSchV II i Ekoprojektu.
Kratki, Lucy PW 20
przegląd kominków z płaszczem wodnym
07-11-2017
Stalowe palenisko wyłożone Acumottem z dekoracyjną szybą typu glass wytrzymującą temperaturę do 800°C, która optycznie powiększa front wkładu. W standardzie wężownica i doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Spełnia normy BImSchV II i Ekoprojektu.
Hajduk, Volcano W 12 i W 18
przegląd kominków z płaszczem wodnym
07-11-2017
W serii dostępne są warianty z drzwiami prostymi lub narożnymi. Seryjnie wyposażone w systemy: rozdziału powietrza do spalania, samooczyszczania szyby, ręczną płynną regulację prędkości spalania. Spełniają normy BImSchV II i Ekoprojektu.
BeF, Aquatic WH 450
przegląd kominków z płaszczem wodnym
07-11-2017
Wkład stalowy o mocy 6–8,5 kW i sprawności 82%. Na wodę przekazywane jest 4–6,5 kW. Wkład wyłożono masą żarobetonową carcon. Przeznaczony jest do pracy zarówno w układzie zamkniętym, jak i otwartym.
Lechma, Pl-500 Green SB
przegląd kominków z płaszczem wodnym
Stalowe palenisko narożne wyłożone wermikulitem z płaszczem wodnym o mocy 13,5 kW, z czego połowa przekazywana jest w wodzie. Osiąga sprawność 80%. wyposażone jest w giętą szybę z nadrukiem. Pracuje w układzie zamkniętym oraz otwartym.
Lechma, PL600 Prestige DUO
przegląd kominków z płaszczem wodnym
Kominek dwustronny, stalowy z paleniskiem wyłożonym wermikulitem, dostępny z drzwiami otwieranymi tradycyjnie na bok lub podnoszonymi do góry. Co ważne, wyposażony w podwójne szyby.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: