Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Świat Kominków - nowy numer

Świat Kominków - nowy numer

Ogień w trójwymiarze
nowość
08-06-2021
Żyjemy w ciekawych czasach. Nie tylko ze względu na ogrom możliwości, ale i na przenikające się trendy. Z jednej strony, możliwości techniczne pozwalają nam na coraz więcej, z drugiej – mamy nurty minimalistyczne i powrót do prostych w formie rozwiązań. Mimo tego ogromu zawsze w każdej dziedzinie znajdziemy niezaprzeczalne hity, które przez jakiś czas zdecydowanie się wyróżniają i dominują. W ostatnim czasie takim kominkowym hitem stały się paleniska trójstronnie przeszklone.
Trzeci element OZE
nowość
09-06-2021
Nic tak nie uspokaja, nic nie wprowadza takiego nastroju, jak ogień i ciepło kominka. Zdrowie psychiczne jest w obecnym czasie równie ważne, jak zdrowie i ciepło fizyczne. A może i ważniejsze! Również z tego powodu w domu uzbrojonym w dwa doskonałe rozwiązania, fotowoltaikę oraz pompę ciepła, powinien być trzeci element… kominek.
Grille, ogniska…
nowość
09-06-2021
Najbardziej znanym i chyba ulubionym sposobem Polaków nie tylko na ogień w ogrodzie, zaspokojenie kubków smakowych i spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest grill. Uwielbiamy przygotowywać przeróżne dania w towarzystwie najbliższych i znajomych oraz delektować się ulubionymi potrawami. W przypadku grilli możliwości jest wiele. Pierwszą kwestią, nad którą wypadało by się zastanowić, jest sprawa, czy chcemy nasz grill zbudować, czy kupić?
Gotowanie nie byłoby możliwe bez urządzenia, jakim jest kuchenka. Jednak tak jak w przypadku kominków, piecyków czy grilli, tutaj także do wyboru mamy różne rozwiązania. Wraz z rosnącą popularnością na gotowanie, otworzenie się kuchni na salon i wzrost poziomu życia, Polacy inwestują coraz większe pieniądze właśnie w kuchnie. Tylko od zasobności portfela i indywidualnych upodobań zależy, jakie urządzenie powinniśmy wybrać do swojego kuchennego królestwa.
Świat Kominków nr 2/2021
nowość
08-06-2021
W kolejnym numerze 2/2021 magazynu "Świat Kominków" zainspiruje nas ogień w trójwymiarze. Znajdziemy materiał na temat rozwiązań idealnych do małych domów oraz poznamy tendencje panujące w biokominkach i kominkach elektrycznych. Poczytamy też o grillach i ogniskach oraz kuchenkach na drewno. A co najważniejsze poznamy laureatów nagrody Płomień Roku 2020.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: