Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Świat Kominków - nowy numer

Świat Kominków - nowy numer

Rezydencje gwiazd
Świat Kominków poleca
04-11-2020
Lubimy podglądać gwiazdy. Aktorzy, muzycy z pierwszych stron gazet – interesuje nas nie tylko, co robią zawodowo, ale też co jedzą na śniadanie, jak dbają o sprawność fizyczną, gdzie wypoczywają i, oczywiście, jak mieszkają. Wiele znanych osób stara się zachować prywatność i nie zawsze możemy zajrzeć do ich rezydencji. Na szczęście niektóre z nich są bardziej otwarte. Luksusowe domy gwiazd są nie tylko przestronne, ale i ekskluzywnie wyposażone.
Polski Alarm Smogowy manipuluje danymi – to nieprawda, że kominki nie spełniają żadnych norm! Z niedowierzaniem zapoznaliśmy się z rozpowszechnianą przez Polski Alarm Smogowy nierzetelną informacją, że sprzedawane w Polsce kominki nie spełniają żadnych norm, m.in. w zakresie emisji pyłów. Dlatego sprzeciwiamy się podawaniu informacji opartych na niepotwierdzonych danych i manipulacji opinią publiczną i lokalnymi oraz państwowymi władzami.
Kominek. Ale jaki?
Świat Kominków poleca
02-11-2020
Kominek lub piec od wieków był centrum domu i życia rodzinnego. Obecnie nie jest już tylko zarezerwowany dla domów, ale z powodzeniem wiele rozwiązań kominkowych pozwala na wprowadzenie formy udomowionego ognia do mieszkań i budynków wielorodzinnych. Wachlarz dostępnych możliwości jest duży i pozwala na dostosowanie rodzaju i formy kominka do przeznaczenia budynku, jego architektury, potrzeb oraz oczekiwań użytkownika.
Kominek i jego szaty
Świat Kominków poleca
28-10-2020
Palenisko wymaga oprawy i to ona w dużej mierze determinuje finalny efekt i stanowi podkreślenie kominkowego ognia. Wybór konkretnego materiału powinien być spójny z charakterem i stylem wnętrza. Co więcej, powinien się komponować z innymi elementami wnętrza. Asortyment dostępnych materiałów jest niezwykle bogaty. Tradycyjne – jak kafle, albo nowoczesne – jak spieki. Surowe – jak beton, lub klimatyczny – jak cegła. Tych kilka skrajnych propozycji pokazuje, że wybór nie jest łatwy.
Świat Kominków nr 3/2020
nowość
28-10-2020
W kolejnym numerze 3/2020 magazynu "Świat Kominków" dostrzeżemy różnorodność kominkowego ognia w artykule "Kominek. Ale jaki?". Znajdziemy materiał na temat tendencji w wizji ognia oraz materiałów do wykończenia kominka. Poczytamy też o ogniu w luksusowych rezydencjach gwiazd. Szczególnie polecamy felieton naszego redaktora naczelnego "Ciepłe myśli o kominku".

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: