Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Ogrzewaj dom drewnem i pelletami  >   FERROLI ‒ pelletowe ogrzewanie Twojego domu

Ogrzewaj dom drewnem i pelletami

FERROLI ‒ pelletowe ogrzewanie Twojego domu

05-10-2021
drukuj

BRETA – termokominek na pellet z płaszczem wodnym

BIOPELLET Premium - kocioł z płaszczem wodnym do...

Jesteśmy firmą z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń grzewczych i chłodniczych. Powstałe w latach 50. w San Bonifacio (miasteczku niedaleko Werony) małe, rodzinne przedsiębiorstwo przerodziło się w międzynarodową grupę z kilkunastoma fabrykami m.in. we Włoszech, Hiszpanii. 
Produkowane przez nas urządzenia są wyjątkowym połączeniem tradycji i nowoczesności. Wyznaczają nowe standardy we współczesnej technice grzewczej i klimatyzacyjnej. Innowacyjne rozwiązania techniczne wdrażamy niemal we wszystkich produktach – począwszy od kotłów grzewczych przeznaczonych do mieszkań i niewielkich domów, poprzez pompy ciepła do grzania i chłodzenia, aż po duże kotły przemysłowe o mocy sięgającej 20 MW. Jednocześnie dbamy, aby urządzenia były nie tylko wydajne, oszczędne i niezawodne, ale także miały korzystną cenę, dzięki czemu nowoczesna technika jest dostępna dla szerokiego grona odbiorców.
 
Kotły i termokominki z płaszczem wodnym na pellet 
 
Ferroli Poland konsekwentnie od wielu lat stawia na rozwój sprzedaży urządzeń na pellet. Stale poszerzamy naszą ofertę produktową, oferując klientom paletę produktów dopasowaną do ich potrzeb. Kotły i temokominki z płaszczem wodnym zasilane pelletem to nowoczesne, automatyczne urządzenia grzewcze o ciekawym wyglądzie, przeznaczone do instalacji w kotłowniach oraz wnętrzach mieszkalnych. Urządzenia wymagają minimalnej obsługi i pracują również w przypadku nieobecności domowników – mogą działać w trybie automatycznym lub manualnym oraz być odpowiednio zaprogramowane. Pracują w układach grzewczych zamkniętych i otwartych. Co ważne, wszystkie urządzenia Ferroli spełniają normy czystości spalania określone dla paliw stałych i wymagania europejskiej dyrektywy ECODESIGN.
Urządzenia na pellet Ferroli (modele: BRETA, SALERNO, BIOPELLET) to urządzenia wyposażone w pompę obiegową, naczynie wzbiorcze i zawór bezpieczeństwa. Automatyka konkretnego urządzenia pozwala na ogrzewanie jednego obiegu grzewczego, a także podgrzewanie wężownicowego zasobnika ciepłej wody użytkowej. Wszystkie produkty opalane pelletem przystosowane są do spalania pelletu o średnicy do 8 mm i długości do 35 mm. 
 
Gwarancja na produkty Ferroli:
 
    • 5 lat przy uruchomieniu urządzeń przez autoryzowany serwis i spełnieniu warunków gwarancji
    • 3 lata przy uruchomieniu przez instalatora i spełnieniu warunków gwarancji
 
 
BRETA ‒ termokominek na pellet z płaszczem wodnym
BIOPELLET  Premium ‒ termokominek z płaszczem wodnym do stosowania w instalacjach grzewczych c.o. 
 
*1 - Kotły pelletowe Ferroli  spełniają wymogi programu "Czyste Powietrze", a modele  linii PRO (12-18-24-30) oraz PREMIUM (12-18) dodatkowo spełniają wymogi podwyższonego standardu i posiadają obniżoną emisyjność <20 mg/m3
 
 
 
 

Podziel się

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: