Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Ogrzewaj dom drewnem i pelletami

Ogrzewaj dom drewnem i pelletami

Polski pellet drzewny od ponad dwudziestu lat cieszy się większą popularnością jako biopaliwo stałe stosowane do systemów grzewczych. Nasz kraj jest wiodącym producentem certyfikowanego pelletu drzewnego najwyższej jakości. W ostatnim Raporcie Bioenergy Europe zajmujemy piąte miejsce na świecie pod względem wielkości produkcji wyprzedzając takie kraje jak Francja, Włochy czy Hiszpania.
Jesteśmy firmą z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń grzewczych i chłodniczych. Powstałe w latach 50. w San Bonifacio (miasteczku niedaleko Werony) małe, rodzinne przedsiębiorstwo przerodziło się w międzynarodową grupę z kilkunastoma fabrykami m.in. we Włoszech, Niemczech i Hiszpanii. Produkowane przez nas urządzenia są wyjątkowym połączeniem tradycji i nowoczesności. Wyznaczają nowe standardy we współczesnej technice grzewczej i klimatyzacyjnej.
Ogrzewaj dom biomasą - przegląd kotłów na pellet
Świat Kominków poleca
05-10-2021
Zanim podejmiemy decyzję o zakupie kotła na pellet warto zdobyć niezbędne informacje o samym pellecie oraz sposobie jego wykorzystania. Należy pamiętać, że pellet to odnawialne źródło energii. Obecnie jest cennym surowcem wykorzystywanym na szeroka skalę przez producentów pelletu w Polsce i na całym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z przeglądem kotłów na pellet.
Blaze Harmony to rodzinna, czeska firma ukierunkowana na badania i rozwój w dziedzinie spalania biomasy: drewna i pelletu. Nasze produkty są doceniane nie tylko w Europie, w tym na wymagającym rynku niemieckim, ale też i Ameryce Południowej. Od trzech lat nasze innowacyjne produkty: kotły zgazowujące na drewno, kotły na pellet i kotły kombinowane na drewno i pellet są dostępne w Polsce. Oficjalnym przedstawicielem marki jest Blaze Harmony Polska. St
Można pokusić się o stwierdzenie, że wykorzystanie zrównoważonej energii jest kluczowym elementem współczesnego świata, a realizacja Europejskiego Zielonego Ładu to decydujący krok w celu osiągnięcia neutralności klimatycznej. Szczególne znaczenie w tym zakresie ma wzrost wykorzystania energii odnawialnej i poprawa efektywności energetycznej. Biomasa, jako odnawialne źródło energii, w znaczący sposób może przyczynić się do wsparcia Zielonego Ładu.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: