Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Mistrzowie zduńscy

Mistrzowie zduńscy

Wybieram firmę zduńską
portrety firm
30-08-2018
Od kilku lat w naszym kraju można zauważyć wyraźny wzrost zainteresowania zduństwem. Branża zduńska rozwija się, a nawet przeżywa druga młodość. Coraz więcej osób marzy o pięknych kominkach, piecach i kuchniach kaflowych w swoim domu.
Zdun-Bud Mieczysław Cebrat
portrety firm
30-08-2018
Zakład rzemieślniczo-zduński Zdun-Bud założony w 1994 roku z tradycjami rodzinnymi, wykonuje wszelkiego rodzaju kominki i piece kaflowe w oparciu o tradycyjne zduństwo, nowoczesne wzory i innowacje technologiczne. Od projektu po realizację.
Wiliński
portrety firm
30-08-2018
Nasza firma od wielu lat tworzy niepowtarzalny klimat w Państwa domach, budując kominki kaflowe i pieco-kominki. Są one subtelna syntezą tradycji i nowoczesności, czaru płonącego drewna i ekonomicznego ogrzewania. Kominki to nie tylko szyk i elegancja, ale też gwarancja domowej i ciepłej atmosfery.
Kominki Fany
portrety firm
30-08-2018
Zapraszamy do współpracy projektantów, salony kominkowe i klientów indywidualnych. Jeśli masz problem z realizacją kominka, prześlij zdjęcie lub projekt obudowy kominkowej - my go wykonamy. Specjalizujemy się w portalach francuskich, angielskich oraz w nowoczesnych formach. Wykonujemy obudowy z kafli, marmuru, trawertynu, granitu, spieków kwarcowych i konglomeratu. Nowością są obudowy kominkowe z onyksu. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski.
Kafel Joanna Gardyńska
portrety firm
30-08-2018
Sprzedajemy kafle ozdobne wytwarzane w Polsce. Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorystyki. Istnieje też możliwość zamówienia kafli z indywidualnym rysunkiem wykonanym przez artystę plastyka. Współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami z branży zduńskiej.
Faro
portrety firm
30-08-2018
W naszym salonie w Rzeszowie przy ul Połonińskiej 21 można zobaczyć nie tyko kominki francuskiej marki Cheminées Philippe, których jesteśmy jedynym importerem na Polskę, ale także innych wiodących producentów wkładów kominkowych (ich lista na: www.faro.az.pl). Projektujemy i realizujemy kominki zgodnie z wyobrażeniem inwestora.
CeramisArt Paweł Narowski
portrety firm
30-08-2018
Od kilkunastu lat z powodzeniem oferujemy klientom kompleksowe usługi w zakresie budowy zduńskich konstrukcji kaflowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Piec kaflowy, kuchnia kaflowa i kominek kaflowy nabierają w dzisiejszych czasach innego znaczenia. Liczy się indywidualizm, praktyczne rozwiązania, ekologia oraz fachowe wykonanie. CeramisArt - zdrowe ciepło w Twoim domu!. Dodatkowym atutem naszej firmy jest wykwalifikowana ekipa posiadająca uprawnienia mistrzowskie i czeladnicze.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Świat Kominków

 

Magazyn o kominkach i piecach