Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem

Historie z ogniem

Prezentowany przez nas kominek to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez klientów propozycji. Prosta, minimalistyczna zabudowa paleniska narożnego z wyeksponowaną wnęką na drewno i minimalistycznymi kratkami typu luft wpasuje się w każde wnętrze i nie zabiera dużo miejsca. Wiele takich projektów trafia do domów czy segmentów budowanych przez deweloperów. Podobnie było i tym razem.
Kominkami zajmuję się już od ponad 20 lat. Lubię wyzwania, dlatego chętnie podejmuję się budowy nietypowych realizacji, których niestety wykonuje się dosyć mało. Preferuję naturalne materiały, dlatego też do wykończenia palenisk często proponuję swoim klientom kafle, cegłę czy kamień. Przykładem takiej nietypowej realizacji jest nagrodzony przez magazyn Świat Kominków Płomieniem Roku 2018 w kategorii Firma Wykonawcza – Realizacja Roku kominek stworzony w oparciu o palenisko marki Brunner.
Okazuje się, że dopiero połączenie tradycji z nowoczesnością daje gwarancję jakości. A czy ktoś wie, co to jest demokratyczne mciepło? Właśnie ono pozwala zachować komfortowe strefy ciepła w domu, w którym mieszkamy. I nikt do tej pory nic lepszego od matki natury jeszcze nie wymyślił. Akurat tutaj każdemu po równo jest źle, bo jak można wyobrazić sobie przyjemny wypoczynek w pomieszczeniu, gdzie w każdym kącie panuje jednakowa temperatura.
Spełniamy marzenia
18-01-2020
Realizacjami kaflowymi zajmuję się od 2002 roku, kiedy to powstała moja firma. Każdy piec to inna historia, ponieważmdo każdej realizacji podchodzę indywidualnie, jednak jedno jest niezmienne – zawsze motywuje mnie chęć pomocy w spełnianiu marzeń klienta. Robię to z wielką przyjemnością, gdyż kafle są doskonałym materiałem do budowy wymarzonych domowych urządzeń grzewczych i od zawsze były w centrum mojego zainteresowania.
Kafle są w centrum naszego zainteresowania już od kilkunastu lat. Nasza firma powstała w 2002 roku i od tamtej pory specjalizujemy się w realizacjach kaflowych. Wykonujemy tradycyjne piece, kominki oraz kuchnie kaflowe. Przykładamy uwagę do szczegółów, dlatego wykorzystywane przez nas okucia oraz drzwiczki piecowe z szybą tworzone są zawsze na specjalne, indywidualne zamówienie.
Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacjach wykonywanych z kafli. Uwielbiamy kafle, gdyż są nie tylko piękne, ale też są wspaniałym materiałem przekazującym najzdrowsze dla człowieka ciepło. Przy każdym projekcie dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni pod każdym względem zarówno fachowości wykonania jak i piękna bryły. Każdy dom i każdy projekt ma swoją historię. Osobiście lubię kuchnie kaflowe z duszą, a realizacja, którą chcę przedstawić z pewnością do nich należy.
Przez wiele lat zajmowałem się budową dużych obiektów z żelbetu: lotnisk, mostów, stadionów piłkarskich itp. Jednak przypadkiem osiem lat temu po długich namowach pomogłem przyjacielowi zbudować w ogrodzie grillo-wędzarnię. Dziś mogę powiedzieć, że jest to nie tylko zajęcie, które angażuje moją wiedzę, umiejętności i czas, ale i pasja, która pozwala spełniać czyjeś marzenia.
Od 30 lat buduję piece kaflowe i kominki .Na początku pod okiem ojca ,wieloletniego mistrza zduńskiego, obecnie sam staram się przybliżyć ten wymagający zawód młodszemu pokoleniu. W ciągu upływu tego czasu miałem możliwość obserwacji wielu zmian zachodzących w stylistyce i funkcjonalności pieców. Dziś moje realizacje można spotkać w wielu regionach Polski.
Od wielu lat prowadzę firmę kominkową w Lublinie. Realizowałem różne projekty kominkowe, ogrodowe oraz sauny. Dziś chciałbym przedstawić ciekawą, dopracowaną i – muszę przyznać – pracochłonną realizację „kombajnu” ogrodowego. Umieszczony na dużej działce pod zadaszeniem „kombajn” umożliwia – zgodnie z życzeniem inwestorów – wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu, niezależnie od aury na zewnątrz.
W kompleksie przedstawionym na zdjęciu znajdują się: grill, rożen, wędzarnia, kuchnia z żeliwnymi blachami oraz typowy piec do pieczenia chleba. Na życzenie klienta możemy uzupełnić go typowym włoskim piecem do pizzy. Obiekt, malowniczo położony w ogrodzie Hotelu & Spa Jawor w Jaworzu koło Bielska-Białej, stanowi zaplecze dla imprez masowych, takich jak doroczny turniej tenisowy Beskid Cup z udziałem sporej grupy gwiazd estrady i sceny oraz tłumu widzów obserwujących zmagania na kortach.
  1  2  3  4    

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: