Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Tradycja, doświadczenie i profesjonalizm

Historie z ogniem

Tradycja, doświadczenie i profesjonalizmKominki Łubniańskie Przemysław Madziewicz

27-09-2021
drukuj

Nasza firma oferuje kompleksową usługę, dostosowując się do indywidualnych wymagań naszych klientów. Szeroki zakres usług i bogaty asortyment produktów, który zaspokaja różne wymagania techniczne, estetyczne i cenowe to nasz przepis na sukces. 

 

Świat Kominków: Zacznijmy od początku czyli jak zaczęła się Pana przygoda i historia z branżą kominkową? 
 
Przemysław Madziewicz: W 1989 roku po przemianach ustrojowych mój ojciec założył firmę zajmującą się kamieniarstwem i kominkami. Od początku była to firma rodzinna. Kominki i piece towarzyszą mi przez całe młodzieńcze życie, gdyż już w wieku czternastu lat pomagałem ojcu przy budowie kominków otwartych. Mieszałem zaprawę i łupałem cegły szamotowe robiąc tzw. „boniówkę”. W  2009 roku nastąpiła zmiana pokoleniowa i to ja przejąłem prowadzenie firmy „Łubniańskie Kominki” od mojego ojca, a w roku 2010 zdałem egzaminy na tytuł „mistrza zduńskiego”. W firmie ważną rolę zajmuje też moja mama, która obecnie zajmuje się kwestiami administracyjnymi.
 
ŚK: W takim razie jaki zakres usług i produktów oferujecie swoim klientom jako firma rodzinna?
 
P.M: Oferujemy swoim klientom pełen zakres produktów i usług. Piece i kuchnie kaflowe, kominki otwarte, opalane drewnem, gazowe, elektryczne, na bioetanol, blaty kuchenne oraz wyroby z kamienia naturalnego oraz spieków kwarcytowych, kominy spalinowe, piecyki wolnostojące – to wszystko klienci znajdą u nas. 
 
ŚK: Co wyróżnia Was na tle konkurencji, jakie są Wasze moce strony?
 
PM: Myślę, że przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wysoka jakość na każdym etapie realizacji, ponad 30-letnie doświadczenie, duży salon ekspozycyjny liczący ponad 400 m2, kompleksowość oraz wysoką jakość projektowania. Tak bym to opisał w skrócie. 
 
ŚK: Jakie realizacje wykonujecie? Czy jest coś, w czym głównie specjalizuje się Wasza firma?
 
PM: Nie boimy się żadnych wyzwań i dlatego nawet najtrudniejsze do wykonania projekty trafiają do nas. W ostatnich kilku latach obserwuję wzrost realizacji z zastosowaniem spieków kwarcytowych, gdzie wymagana jest duża precyzja montażu. Generalnie branża budowlana niechętnie pracuje z tym materiałem ze względu na duże ryzyko pękania tego materiału. Natomiast nasza firma się w tym wyspecjalizowała i uważamy to za swój atut. Naszą wizytówką są również kominki i piece akumulacyjne. Bardzo lubimy pracować też w „nowoczesnym zduństwie”. 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: