Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Ekologia, ekonomia i styl

Historie z ogniem

Ekologia, ekonomia i stylSzczecińskie Centrum Kominkowe Mariusz Henselowski

27-09-2021
drukuj

Zajmujemy się kominkami i piecami od wielu lat. Nie tylko dostarczamy naszym klientom najlepsze technologie od wiodących producentów, ale również doradzamy najlepsze rozwiązania.

 

Świat Kominków: W czym specjalizuje się Pana firma?
 
Mariusz Henselowski: Można powiedzieć, że zajmujemy się kominkami od A do Z. W swojej pracy doradzamy, które rozwiązanie wybrać, i tworzymy oferty dopasowane do każdego klienta. Przygotowujemy projekt, wykonujemy realizację kominka i oferujemy pomoc już po jego wykonaniu w razie jakichkolwiek problemów lub zapytań.
 
ŚK: Jakie produkty oferujecie swoim klientom?
 
MH: W swojej ofercie posiadamy kominki tradycyjne na drewno, kominki akumulacyjne, z płaszczem wodnym, gazowe, elektryczne i piecyki wolnostojące. W sprzedaży mamy kominki wielu renomowanych producentów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jesteśmy na bieżąco i stale poszerzamy swoją ofertę o nowe modele urządzeń.
 
ŚK: Jak wygląda współpraca z Waszą firmą od podstaw?
 
MH: Zazwyczaj na początku oglądamy miejsce inwestycji, proponujemy możliwości i następnie wykonujemy kominek. Na tym nie kończy się jednak nasza współpraca. Pokazujemy, jak i czym palić w kominku w sposób ekologiczny i ekonomiczny. Udzielamy też wszelkiego wsparcia po budowie i wykonujemy przeglądy kominka.
 
ŚK: Co jest najważniejsze w wyborze wymarzonego kominka?
 
MH: Zachęcamy klientów, aby ich wybór opierał się na indywidualnym guście i preferencjach. Staramy się pokierować inwestorem tak, by wybrał jak najlepsze rozwiązanie, czyli spełniające jego potrzeby, dopasowane do uwarunkowań architektonicznych, ekologiczne oraz przynoszące oszczędności. Co ważne, klient nie powinien kierować się chwilową modą, tylko głosem serca, bowiem kominek jest sercem domu, które ma godnie spełniać swoją funkcję przez długie lata. 
 
 

 

 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: