Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   W angielskim styl

Historie z ogniem

W angielskim stylKominki Lexus Andrzej Słoninka

27-09-2021
drukuj
Swoją przygodę z projektowaniem i budową kominków rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego - własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. 
 
Realizacja przedsta wiona na zdjęciu powstała we Wrocławiu. Proces powstawania kominka to efekt mojej współpracy z klientami i projektantką, która wykonała wizualizację kominka. Następnie wspólnie ustalaliśmy i omawialiśmy tematy związane z budową. Inwestorom od początku zależało na tym, aby kominek zbudowany był z kamienia naturalnego. Finalnie realizacja została wykonana w oparciu o wkład kominkowy z podwójną szybą marki Hoxter z akumulacją. Postawiliśmy na model narożny, który wniósł do wnętrza odrobinę nowoczesności i pozwolił zaoszczędzić miejsce. Z kolei jeśli chodzi o materiały wykończeniowe, postawiliśmy na elegancję i szlachetność, dlatego wybraliśmy do obudowy kominka piękny marmur Crema Marfil, w połączeniu z czarnym granitem. W efekcie powstał piękny i elegancki kominek w stylu angielskim. Inwestorzy byli bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Zależało im na nowoczesnym, a zarazem prostym i szlachetnym rozwiązaniu, które będzie ciepłym i przyjemnym sercem domu. Taki efekt udało nam się wspólnie osiągnąć. Jestem niezmiernie zadowolony, że udało mi się idealnie zrealizować oczekiwania i potrzeby 
klientów, a współ praca należała do udanych.
 
W swojej pracy chętnie podejmuję się realizacji z kamienia naturalnego, a nawet mogę powiedzieć, że uwielbiam „bawić się” marmurem. Zawsze najbardziej cieszy mnie udany efekt końcowy i zadowolenie klienta. Jeśli marzycie Państwo o nietypowym i oryginalnym kominku, zapraszam do współpracy z moją firmą. Na pewno nie będą Państwo zawiedzeni!
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: