Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Bizmet – pomyśl ciepło o domu

Historie z ogniem

Bizmet – pomyśl ciepło o domu

27-09-2021
drukuj
Gorący trend 2021: 
Kuchnia outdoorowa
Nasze autorskie rozwiązania kuchni zewnętrznych podbiły w tym roku serca wielu Klientów.W pełni spersonalizowane urządzenia do grillowania na świeżym powietrzu to najnowsza gałąź naszej działalności. Praktycznie nieograniczone możliwości form, materiałów i wyposażenia pozwalają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Przykładowa kuchnia, w nowoczesnym stylu, wykonana została na wymiar z malowanej stali nierdzewnej, granitu, drewna i została wyposażona w grill gazowy. 
 
 
 
 
Joanna Dudziak - projektant
 
Dlaczego my?
Bizmet jest firmą rodzinną, a naszym największym atutem jest sprawdzony i doświadczony zespół. Dwa pokolenia inżynierów to nasza siła i duma. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem wszystkich oferowanych przez nas marek. Przestrzegamy rygorystycznych standardów i nie wybieramy dróg „na skróty”. Dostarczamy najwyższej jakości stolarkę budowlaną do budynków jednorodzinnych i obiektów u użyteczności publicznej. Projektujemy i montujemy kominki i systemy kominowe, ogrody zimowe, a także wyroby z kamienia naturalnego i inne nietypowe elementy wyposażenia budynków 
(np. okiennice, balustrady, zabudowy). Jesteśmy uparci i dlatego oferujemy wyłącznie te produkty, które zadowalają nas samych. Sprawdziliśmy i doskonale wiemy, co sprawia, że czasem małe szczegóły robią wielką różnicę.
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: