Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Tradycja połączona z nowoczesnością

Historie z ogniem

Tradycja połączona z nowoczesnościąKonrad Pietrasik MM Kominki

22-07-2021
drukuj
Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada nie tylko tradycyjne wkłady kominkowe, ale także nowoczesne piecokominki. Ponadto specjalizujemy się również w rekuperacji.
 
Świat Kominków: Firma MM Kominki istnieje od 2013 roku, ale w branży działacie prawie od 14 lat. Jakie usługi oferujecie swoim klientom?
 
Konrad Pietrasik: Na przestrzeni lat nasza firma zdecydowanie zwiększyła zakres działalności. Klientom oferujemy montaż wkładów kominkowych oraz ich profesjonalną zabudowę. Oprócz tradycyjnych wkładów kominkowych postawiliśmy na rozwój nowoczesnych form zduństwa – kominki akumulacyjne ciepłe, rekuperacja, rozprowadzenia ciepła DGP i wiele innych. Piecokominki to obecnie najzdrowsze i najtańsze ogrzewanie naszych domów, są najbardziej ekologicznym źródłem ciepła. W ofercie posiadamy również usługę wykonania rekuperacji. Montaż rekuperacji zapewnia użytkownikom budynku korzystanie z czystego, przefiltrowanego powietrza wolnego od kurzu, zanieczyszczeń czy smogu. Oczywiście na każdym etapie realizacji służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem i wiedzą, a po skończonej inwestycji zapewniamy serwis i gwarancję na wykonane usługi.
 
ŚK: Obecnie jesteście na etapie zmian. Jak będzie wyglądał Wasz nowy salon wystawowy?
 
KP: Jesteśmy na etapie otwarcia salonu wystawowego, w którym już teraz klient może obejrzeć i zobaczyć,  jak działa piecokominek i rekuperacja, wybrać kafle do obudowy pieca i podjąć inne ważne decyzje niezbędne do realizacji wymarzonego projektu. 
 
ŚK: Co wyróżnia Was na tle konkurencji? Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?
 
KP: Co nas wyróżnia? Przede wszystkim kompleksowe podejście do realizowanych projektów. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, wsłuchujemy się w jego potrzeby, czego oczekuje od nas jako wykonawców i od realizowanego przedsięwzięcia – czy jest to zabudowa kominka, kominek akumulacyjny czy rekuperacja. Myślę, że dla potencjalnego klienta ma znaczenie nasz profesjonalizm i wiedza, którą na pewno na przestrzeni lat zdobyliśmy. Jednym z aspektów, który nas wyróżnia na tle konkurencji, to tytuł Mistrza Zduna, który zdobyłem w 2019 roku w Małopolskiej Izbie Rzemiosła w Krakowie. Potrzeba było wielu lat praktyki oraz zdobywania wiedzy również w teorii, ale dzięki temu mogę teraz dzielić się swoją pasją oraz wiedzą ze współpracownikami i klientami. 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: