Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Doświadczenie, piękno i trwałość

Historie z ogniem

Doświadczenie, piękno i trwałośćWitold Lorenz Lorenz Piece&Grillo-wędzarnie

22-07-2021
drukuj
Solidnie wykonane piece cieszą swoim pięknem przez wiele lat. Te wykonane przez nas dzięki jakości materiałów stosowanych do ich budowy są nie tylko piękne, ale też niezwykle trwałe. 
 
Świat Kominków: Czym zajmuje się Pana firma? 
 
Witold Lorenz: Nasza firma zajmuje się budowaniem pieców chlebowych, pieców do pizzy, kuchni ogrodowych oraz grillo-wędzarni zarówno dla klienta indywidualnego, jak i restauratorów. Tworzeniem pieców zajmujemy się już od kilkunastu lat. Krok po kroku, zgłębiając tajniki zduństwa, doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz – co istotne – fachowym rzemiosłem. 
 
ŚK: Stawiacie na wysoką jakość. Z jakich materiałów są wykonywane wasze piece i kuchnie ogrodowe?
 
WL: Nasze piece budowane są z cegieł szamotowych, natomiast kuchnie z cegieł poniemieckich. Materiały przez nas używane to wysokiej jakości ogniotrwałe i dobrze izolacyjne surowce wytrzymujące bardzo wysokie temperatury.
Każdy piec budowany jest ręcznie od podstaw, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby nasze prace (zarówno piece, jak i zestawy kuchni ogrodowych) były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów.
 
ŚK: Dlaczego warto wybierać produkty waszej firmy. Jakie są wasze mocne strony?
 
WL: Przede wszystkim dlatego, że używamy do budowy wyłącznie trwałych i sprawdzonych materiałów. To nasz największy atut, w przeciwieństwie do tego, co można spotkać wśród innych dostępnych na rynku produktów wykonanych z wylewek.
W swojej ofercie posiadamy standardowe piece chlebowe, ale oprócz tego wykonujemy realizacje na życzenia klienta, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Cały czas wdrażamy nowe technologie budowy pieców, aby każdy model był perfekcyjnie wykonany, a potrawy przygotowywane w naszych piecach i kuchniach ogrodowych wyśmienicie smakowały. 
 
64-030 Machcin 19
tel. kom. 783 766 976 
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: