Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Profesjonalnie i ekologicznie

Historie z ogniem

Profesjonalnie i ekologicznieKominki Stylowe Wojciech Paluch

22-07-2021
drukuj
Stawiamy na najwyższą jakość i ekologiczne rozwiązania. Nasze paleniska to urządzenia spełniające rygorystyczne europejskie normy, w tym Ekoprojekt.
 
Świat Kominków: „Kominki Stylowe”to firma z wieloletnią tradycją. Dlaczego tak ważne jest to, aby wybierać profesjonalne firmy z doświadczeniem?
 
Witold Paluch: Działamy na rynku już bardzo długo. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój i innowacyjność. Cenimy sobie też dbałość o detale, staranność i przywiązujemy wagę do szczegółów. Ogromna ilość wykonanych przez nas realizacji przekłada się na doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Tylko firma z doświadczeniem jest w stanie wykonać bezpieczny i piękny kominek zbudowany zgodnie ze sztuką zduńską. 
 
ŚK: Jaki zakres usług i produktów oferuje Pana firma, co wyróżnia waszą ofertę? 
 
WP: Wykonujemy kominki kompleksowo zgodnie z życzeniem klienta, także według powierzonego projektu. Nasza oferta wyróżnia się tym, że sami wykonujemy ręcznie rzeźbione obudowy kominkowe, które tworzymy na indywidualne zamówienie. Dostosowujemy je do potrzeb inwestora i jesteśmy w stanie wykonać wszystko, czego klient sobie zażyczy. Gwarantuje to szybsze terminy, ponieważ nie musimy czekać na dostawy z zewnątrz. 
 
ŚK: Kominek zapewnia nie tylko ciepło, ale także niepowtarzalny klimat w domu. Jakie zasady muszą zostać spełnione, aby kominek był stylowy i dopasowany do wnętrza?
 
WP: Należy zwracać uwagę na odpowiedni układ wnętrza i wielkość pomieszczenia. Zawsze doradzamy, co można zrobić i co będzie pasowało. Dzięki sporemu doświadczeniu w 99% trafiamy w gust naszych klientów. Z inwestorami dopasowujemy materiały, z jakich wykonany jest kominek do dizajnu domu. Najczęściej jest to granit oraz modne ostatnio spieki kwarcowe. Stylowy kominek to również ekologiczny kominek, dlatego zawsze proponujemy paleniska spełniające rygorystyczne europejskie normy, w tym Ekoprojekt. 
 
ŚK: Dlaczego warto skorzystać z usług firmy „Kominki Stylowe”? 
 
WP: Przede wszystkim dlatego, że mamy dobry kontakt z klientami i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Wykonujemy realizacje na wkładach renomowanych firm, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość. Nie tylko wykonujemy usługę, ale także zapewniamy serwis po zakończeniu współpracy. Udzielamy porad, odpowiadamy na wszelkie pytania – zawsze można na nas liczyć. Ponadto wyróżnia nas możliwość indywidualizacji projektu i elastyczność. Dostosowujemy się do każdego pomysłu klienta, nawet tego najbardziej nietypowego i oryginalnego.  
 
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: