Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Doświadczenie, profesjonalizm i otwartość

Historie z ogniem

Doświadczenie, profesjonalizm i otwartośćAndrzej Słoninka Kominki Lexus

02-03-2021
drukuj
Specjalizuję się w wyrobach z naturalnego i trwałego materiału, jakim jest kamień. W pracy stawiam na najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.
 
Świat Kominków: Jak rozpoczęła się Pana przygoda z branżą kominkową?
 
Andrzej Słoninka: Swoją przygodę z projektowaniem i budową kominków rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. 
 
ŚK: W czym specjalizuje się Pana firma? 
 
AS: Zapewniam swoim klientom kompleksową ofertę obejmującą profesjonalne doradztwo przy wyborze kominka oraz solidne i rzetelne wykonawstwo. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego – własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających inwestorów. Wykonuję nie tylko kominki tradycyjne i portalowe, ale także nowoczesne. Ponadto zajmuję się wyrobem blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów kamiennych – zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W ofercie naszej firmy klienci znajdą również płytki i parapety z kamienia.
 
ŚK: Jeśli już mowa o inwestorach. Jakie cechy i umiejętności Pana zdaniem powinien posiadać profesjonalny fachowiec, by sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających?
 
AS: Uważam, że przede wszystkim trzeba lubić to, co się robi. Warto być także otwartym i kontaktowym oraz chętnie wprowadzać nowości, wtedy współpraca z ludźmi sprawia przyjemność. Finalny wygląd kominka zawsze jest efektem wizji inwestora, moich sugestii i naszych wspólnych rozmów. Kluczem do sukcesu jest komunikacja, dlatego warto umieć słuchać, aby odpowiednio doradzić i stworzyć projekt idealnie pasujący do oczekiwań i gustu klientów. 
 
ŚK: Wspomniał Pan, że trzeba lubić swoją pracę. Zatem co najbardziej lubi Pan w swojej? 
 
AS: Chętnie podejmuję się wykonywania realizacji z kamienia naturalnego, a nawet mogę powiedzieć, że uwielbiam „bawić się” marmurem. Najbardziej cieszy mnie ciekawy efekt końcowy i zadowolenie klienta. Jestem szczęśliwy, gdy współpraca przebiega bez zarzutu, a wykonany przeze mnie kominek podoba się klientowi i spełnia jego oczekiwania. 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: