Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Doświadczenie i indywidualne podejście

Historie z ogniem

Doświadczenie i indywidualne podejścieDariusz Wylęgły Madar Kominki

19-02-2021
drukuj
 
Nasza firma to przede wszystkim bogate doświadczenie i nastawienie na indywidualne potrzeby każdego klienta.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Świat Kominków: Jak powstała prezentowana realizacja. Czy jest to projekt przygotowany przez Pana według wizji i sugestii klienta? 
 
Dariusz Wylęgły: Wszystkie projekty zawsze są wynikiem długiej rozmowy z klientem. Na podstawie przedstawionych oczekiwań podczas pierwszego spotkania w domu inwestora powstaje odręczny projekt. Klient akceptuje bryłę i wykończenie danej realizacji. Następnie przygotowujemy projekt w programie komputerowym. W swojej pracy zawsze doradzam klientom i przedstawiam sugestie tak, by palenisko pasowało do całości wnętrza. Tak też było w przypadku tej realizacji, której sercem został wkład kominkowy marki Unico, wykończony kaflami z kaflarni Karat.
 
ŚK: Prezentowana realizacja łączy nowoczesne palenisko narożne z tradycyjnym materiałem, jakim są kafle. Czy inwestorzy chętnie wybierają tego typu realizacje?
 
DW: Obecnie królują niezwykle nowoczesne rozwiązania. Kafle nie są często wybierane, jednak aktualnie dostępne są ich nowoczesne formy, które świetnie odnajdują się we wnętrzach z nutką rustykalizmu. 
 
ŚK: Posiada Pan wieloletnie doświadczenie w branży kominkowej. Co według Pana jest najważniejsze w pracy z różnymi klientami? Jak można sprostać oczekiwaniom oraz gustom klientów, aby spełnić ich marzenie o pięknym kominku? 
 
D.W: Zawsze zanim przejdę do konkretnej propozycji rozmawiam z klientem na temat charakteru i stylistyki wnętrza. Bardzo często inwestorzy w pierwszym kontakcie opierają swoje sugestie jedynie o zdjęcia z internetu. Z reguły odradzam im takie rozwiązanie i stawiam na rozmowę, gdyż dopiero po niej mogę poznać ich oczekiwania estetyczne oraz to, jakimi są ludźmi. Dopiero widząc miejsce na „żywo”, jestem w stanie obiektywnie doradzić i przedstawić klientom najlepsze rozwiązanie pod względem technicznym i estetycznym. Ważne jest także to, aby każdą współpracę traktować indywidualnie i starać się dopasować kominek zarówno do konkretnego wnętrza, jak i człowieka.  
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: