Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Ciągły rozwój kluczem do sukcesu

Historie z ogniem

Ciągły rozwój kluczem do sukcesuKomikom Małgorzata Zbytniewska

24-02-2021
drukuj
Stawiamy na najlepsze produkty i najwyższą jakość materiałów. Mamy bardzo duże doświadczenie i przez cały czas się rozwijamy.
 
Świat Kominków: Wasza firma działa w branży już od ponad 20 lat. Dlaczego warto korzystać z usług firmy z doświadczeniem?
 
Małgorzata Zbytniewska: Uważam, że firma z doświadczeniem zna kominki od podszewki i to jest jej największa wartość. Właściwie od początku działalności mamy okazję obserwować zmieniające się na przestrzeni lat trendy, technologie i materiały. Zawsze staramy się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży. Bierzemy udział w różnego rodzaju targach, szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów i producentów oraz innych wydarzeniach. Nieustannie się rozwijamy, a dzięki temu, że jesteśmy tyle lat w branży kominkowej, nie ma kwestii, którą klient mógłby nas zaskoczyć. Poza tym wykonanie takiej ilości realizacji wzbogaca doświadczenie, dzięki któremu nie boimy się żadnego nowego wyzwania. 
 
ŚK: W czym specjalizuje się Wasza firma, jakie usługi oferujecie swoim klientom?
 
MZ: Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych na rynku materiałów i urządzeń kominkowych wraz z kompleksową usługą. Zgłaszający się do nas klient nie musi się niczym martwić. Nie jesteśmy wyspecjalizowani w jednej, wąskiej dziedzinie, działamy raczej wszechstronnie. Kompleksowo i indywidualnie obsługujemy każdego klienta. W ofercie posiadamy zarówno wkłady, jak i piecyki wolnostojące na drewno, pellet czy gaz. Z kolei obudowy wykonujemy z różnych materiałów – od kafli po najbardziej wyszukany kamień naturalny. Posiadamy również duży salon wystawowy, w którym klienci mogą zakupić biokominki i kominki elektryczne. 
 
ŚK: Wykonujecie zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne realizacje. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze materiałów do zabudowy paleniska? 
 
MZ: Nie narzucamy naszym klientom konkretnego wzoru, chyba że nie mają jeszcze swojego pomysłu, wówczas staramy się delikatnie takiego klienta nakierować. Często zdarzają się osoby przychodzące do nas z gotowym projektem od architekta wnętrz lub zdjęciem wymarzonego kominka. Omawiamy wspólnie zalety i wady wybranych aranżacji, jednak nie narzucamy nic na siłę. Jeśli klientowi nie przeszkadza, że np. surowy piaskowiec będzie trudniejszy w utrzymaniu czystości, a jest to jego wymarzony materiał, robimy tak, jak sobie wymarzył (oczywiście zgodnie ze sztuką i wymogami technicznymi). Dla wielu osób kominek jest ,,spełnieniem marzeń’’.  Odpowiadając na potrzeby klientów, wykonujemy najróżniejsze, nawet najbardziej wymyślne formy kominkowe z wszelkich możliwych materiałów. Najczęściej kominki budowane są z  kamienia naturalnego, jakim jest marmur, granit, łupek, piaskowiec czy onyks, ale również z innych materiałów – jak cegła czy kafle. Te materiały są piękne, trwałe i ponadczasowe, a także idealnie nadają się na kominki!
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: