Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Pasja tworzenia

Historie z ogniem

Pasja tworzeniaKominki Focis Andrzej Zalewski

10-02-2021
drukuj
Nasza firma tworzy niezapomniany nastrój domowego ogniska. Dążymy do spełniania wszystkich potrzeb naszych klientów, stawiając na wysoką jakość usług. 
 
Świat Kominków: Jak zaczęła się Pana przygoda z branżą kominkową? 
 
Andrzej Zalewski: Moja przygoda z branżą kominkową rozpoczęła się dzięki mojemu tacie. Był rok 1990. Przy okazji remontu domu tata postanowił zbudować kominek z zamkniętą komorą spalania. Bardzo długo nie mógł znaleźć odpowiedniego wkładu i fachowca. Zakupu dokonał finalnie w jednej z profesjonalnych firm kominkowych z Francji. Zafascynowany urokiem i wydajnością cieplną kominka czerpał potrzebną wiedzę i jako jedna z pierwszych osób w Polsce postanowił zająć się tą branżą zawodowo. Ja chciałem pomóc tacie i tak trafiłem do branży. Do dnia dzisiejszego kontynuuje jego dzieło. 
 
ŚK: Jakie produkty i usługi oferujecie swoim klientom?
 
A.Z: Posiadamy szeroką ofertę produktową, która umożliwia nam wykonywanie różnych realizacji i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze słuchamy inwestorów, staramy się doradzić i spełnić ich marzenia o domowym ognisku. Uważam, że czym trudniejsza realizacja tym lepsza. Nietypowe realizacje najbardziej nas cieszą i dają największą satysfakcję. Mieliśmy już klientów, którzy chcieli, by cały kominek był wykonany np. ze szkła czy skóry. Zawsze po zakończonej pracy to co raduje nas najbardziej to uśmiech klienta. Wykonaliśmy już wiele pięknych realizacji kominków, nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w odrestaurowanych pałacach, restauracjach i hotelach.
 
ŚK: Co sprawia, że to właśnie z usług firmy Focis warto skorzystać? 
 
A.Z: Focis to po łacinie ognisko domowe. To właśnie dajemy swoim klientom – tworzymy dla nich niezapomniany nastrój domowego ogniska. Już od prawie 30 lat w naszym salonie każdego dnia rodzą się nowe pomysły i powstają indywidualne projekty kominków. W ofercie mamy produkty kilkudziesięciu renomowanych firm produkujących paleniska, natomiast jeśli chodzi o obudowy, jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie klienta. Dysponujemy bogatym zbiorem katalogowym i fotograficznym. Stawiamy na indywidualne podejście, bogate doświadczenie, estetykę wykończenia oraz otwartość na trudne realizacje. Nasza praca przerodziła się w pasję tworzenia, a wyróżnienia oraz nagrody upewniają nas, że stawiając na wysoką jakość, idziemy w dobrym kierunku. Owocuje to ogromnym zaufaniem klientów, którzy powierzają nam najbardziej wymagające realizacje. Naszym atutem są też wyszkoleni pracownicy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniają sprawne wykonanie projektów. 
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: