Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Doświadczenie i otwartość

Historie z ogniem

Doświadczenie i otwartośćKominki TOMA Marcin Duniewski

23-12-2020
drukuj
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. W pracy najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych usług.
 
 
Świat Kominków: Posiadacie wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków. Jakimi wartościami kierujecie się jako firma z długim stażem w branży kominkowej?
 
Marcin Duniewski: Przez te wszystkie lata naszym priorytetem przede wszystkim była i jest wysoka jakość wykonywanej pracy i materiałów wykorzystywanych do budowy kominków i pieców. Naszą misją jest spełnianie oczekiwań i potrzeb klientów, którzy marzą o pięknym i funkcjonalnym kominku w swoim domu.
 
Ś.K: Jaki zakres usług oferujecie swoim klientom, by sprostać ich gustom i oczekiwaniom?
 
M.D: Oferta naszych usług jest bardzo szeroka. Zajmujemy się sprzedażą palenisk żeliwnych, stalowo-szamotowych, pieców wolno stojących, wkładów kominkowych do centralnego ogrzewania oraz kafli. Zajmujemy się także wykonawstwem obudów kominkowych, instalacji DGP oraz kominków z płaszczem wodnym i towarzyszących im instalacji hydraulicznych. Budujemy również kominy systemowe, stalowe i ceramiczne. 
 
Ś.K: Co powoduje, że klienci wybierają Wasze usługi? Jakie są Wasze mocne strony?
 
M.D: Myślę, że nasze mocne strony to przede wszystkim otwartość na oczekiwania klienta poparta wiedzą i doświadczeniem. Urządzenia zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb inwestorów, dlatego z naszych usług korzystają zarówno osoby z ograniczonym budżetem, jak i ci, którzy szukają rozwiązań typu premium. Zawsze sporządzamy dokumentację przedwykonawczą, a na wykonane przez nas kominki udzielamy gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny. Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, tak jakbyśmy wykonywali je dla siebie. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: