Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Ogień w dostojnej oprawie

Historie z ogniem

Ogień w dostojnej oprawieKominki Lexus Andrzej Słoninka

16-12-2020
drukuj
Moja przygoda z projektowaniem i budową kominków trwa już ponad dwadzieścia lat. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego – własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających inwestorów. Tak też było w tym przypadku. Inwestorzy odwiedzili wiele salonów kominkowych i różnych wykonawców, jednak nikt nie chciał podjąć się wykonania takiego kominka. W końcu w internecie trafili na moje projekty i tak rozpoczęła się nasza współpraca. 
Na pierwszym spotkaniu z klientami ustaliliśmy ich oczekiwania i wizję kominka – chodziło przede wszystkim o wykonanie go w całości z kamienia naturalnego i ciekawy kształt zabudowy paleniska. Finalnie powstał kominek opalany drewnem, którego sercem zostało palenisko marki Spartherm z dużym, płaskim przeszkleniem, obudowane granitem szczotkowanym o niezwykle ciekawej barwie. 
Prezentowana realizacja powstała we Wrocławiu. Inwestorzy byli bardzo zadowoleni z efektu mojej pracy, ponieważ idealnie zobrazowałem ich oczekiwania. Zależało im na nowoczesnym rozwiązaniu, nadającym wnętrzu oryginalny charakter, wykonanym z naturalnych materiałów i taki efekt udało nam się osiągnąć. Dla mnie współpraca z inwestorami również była przyjemnością, gdyż przebiegała bez zarzutu i odbyła się w przyjaznej atmosferze. 
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: