Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Z miłości do zduństwa . . .

Historie z ogniem

Z miłości do zduństwa . . .Zdunmar Marcin Głogowski

09-12-2020
drukuj
Ze zduństwem jestem związany od dziecka. Już jako mały chłopiec z podziwem wpatrywałem się w pracę mojego dziadka i taty. To od nich nauczyłem się podstaw zduńskiego rzemiosła, które bardzo mnie zafascynowało i fascynuje do dziś. Nie mogło być inaczej – zostałem zdunem. 
Wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie, spora ilość wykonanych urządzeń kaflowych (pieców, kominków, kuchni), ciągły rozwój zawodowy, pogłębianie wiedzy i umiejętności, zwieńczone uzyskaniem tytułu mistrza zduńskiego – tak w dużym skrócie kształtuje się moje osobiste i zawodowe portfolio. Podstawą działalności mojej firmy jest świadczenie kompleksowych usług zduńsko-kominkowych oraz sprzedaż produktów branżowych.
Niezwykle ważnym aspektem naszej pracy jest wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania Klienta, wyszukanie możliwych rozwiązań, a po uzyskaniu akceptacji – ich urzeczywistnienie. Aby tego dokonać, starannie dobieramy odpowiednie produkty i metody.
Naszą specjalnością jest projektowanie i budowa kominków oraz pieców, które akumulują ciepło i długotrwale emitują je do pomieszczenia. Kafle są w tym zakresie nieocenione. Wypełnione odpowiednią masą akumulacyjną zapewniają to, czego większość naszych Klientów oczekuje – długotrwały czas oddawania ciepła do pomieszczenia. 
Jeśli chodzi o kominki, kluczowe znaczenie ma dobór odpowiedniego wkładu kominkowego – serca całego urządzenia. Wybieramy sprawdzone, certyfikowane, ekologiczne produkty, spełniające rygorystyczne normy. Staramy się, by każdy realizowany projekt był ściśle spersonalizowany i nawiązywał do stylistyki pomieszczenia, w którym powstanie.
Na przestrzeni lat wiele w branży uległo zmianie. Pojawiają się nowe produkty, technologie. Podążamy z duchem czasu, ale w sposób racjonalny i rozsądny. Nie rezygnujemy ze sprawdzonych technik i metod, które były niezawodne wiele lat temu i do dziś cieszą się uznaniem. Często wymagają one więcej pracy, ale my się jej nie boimy. Klient, korzystając z naszych usług, musi mieć pewność, że wybiera produkt ściśle przez nas wyselekcjonowany z wielu ogólnodostępnych na rynku.
Mamy tę przyjemność, że łączymy pasję z wykonywaną pracą, której celem jest zapewnienie Klientom bezpiecznego źródła ciepła w najlepszej możliwej postaci. Wprowadzamy jednak coś więcej niż tylko ciepło – niepowtarzalną aurę, którą roztacza rozpalony piec lub kominek. W chłodne jesienno-zimowe wieczory żarzące się drewniane polana, płomienie tańczące w rozgrzanym wnętrzu paleniska, otulające jego szybę, stwarzają unikalną atmosferę, której z niczym innym nie da się porównać. Budują nastrój rodzinnych, przyjacielskich spotkań oraz przyczyniają się do zachowania w naszej pamięci radosnych chwil, a tego nam wszystkim potrzeba. 
 
 
       
 
 
     
 
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: