Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Kominek sercem domu

Historie z ogniem

Kominek sercem domuROKFOL Maciej Rakowski

23-06-2020
drukuj

Od 2008 roku działamy w branży kominkowej i zduńskiej. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i produkcji instalacji kominkowych. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kominek aranżujemy i dopasowujemy do wystroju i klimatu wnętrza. Zajmujemy się również montażem i budową kominów ceramicznych.

 

Prezentowana przez nas realizacja powstała w centrum Polski, w województwie łódzkim. Projekt kominka wykonaliśmy na indywidualne zlecenie inwestora. Klient przedstawił nam swoją wizję i inspiracje zaczerpnięte z internetu, a my stworzyliśmy projekt dostosowany do jego potrzeb i oczekiwań. W efekcie fi nalnym powstał kominek podwieszany, oparty na narożnym wkładzie kominkowym czeskiej marki BeF. Do wykończenia realizacji wykorzystaliśmy granit oraz płytę MDF imitującą drewno, które okalają palenisko. Dodatkowo pod kominkiem zamontowaliśmy ozdobną płytę wykonaną z czarnego hartowanego szkła. Stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo, dlatego realizacje wykonujemy z najlepszych materiałów, jakie są dostępne na rynku.
 
Przy budowie kominka warto pamiętać też o wyborze odpowiedniego komina, gdyż zapewnia to jego prawidłowe działanie. W tej realizacji wykorzystaliśmy komin ceramiczny marki Best Komin. Uważamy, że warto wybierać kominy ceramiczne, gdyż spełniają one wszelkie wymagania techniczne, są odporne na wysokie temperatury i eliminują problemy związane z brakiem ciągu. Dodatkowo są łatwe w montażu – pamiętajmy jednak, aby zajmowała się tym fi rma, która specjalizuje się w takich rozwiązaniach. Budowa prezentowanej realizacji trwała około pięciu dni. Nasi inwestorzy byli bardzo zadowoleni zarówno z efektu wizualnego, jak i krótkiego czasu wykonania – teraz mogą cieszyć się przyjemnym i ciepłym sercem domu, które przyciąga domowników falującymi płomieniami i odgłosem spalanych polan drewna.
 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: