Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Kominek w środku lasu

Historie z ogniem

Kominek w środku lasuKominki dla wymagających Wojciech Kaszkowiak

24-06-2020
drukuj

Jesteśmy młodą, rodzinną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w nowoczesnych realizacjach, których sercem jest udomowiony ogień. Cenimy sobie pracę z klientami, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Ważna jest dla nas również jakość i profesjonalizm, dlatego oferujemy inwestorom wyłącznie produkty renomowanych marek. Zawsze staramy się doradzać oraz zapewniać kompleksową i dostosowaną do każdego klienta ofertę począwszy od wykonania projektu, przez wybór urządzenia dostosowanego do powierzchni domu, dobór niezbędnych akcesoriów do jego podłączenia, aż po budowę lub montaż.

 

Prezentowany przez nas kominek powstał w województwie wielkopolskim pod Poznaniem i był wyjątkową realizacją zarówno dla nas, jak i naszych klientów. Nasi inwestorzy postanowili spełnić swoje marzenie i zainwestowali w dom agroturystyczny w środku lasu. Bardzo zależało im na tym, aby sercem domu i najważniejszym miejscem gromadzącym wokół wczasowiczów był dużych rozmiarów, przytulny i ciepły kominek. Projekt realizacji na wszystkich etapach opracowywaliśmy wspólnie z klientami i finalnie zdecydowaliśmy się na realizację opartą na wkładzie marki Defro Home, połączonym z systemem DGP. Takie rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne w przypadku właścicieli domków rekreacyjnych, gdyż pozwala na równomierne i szybkie ogrzanie całego domu. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo energetyczne w przypadku braku prądu lub awarii ogrzewania elektrycznego, które jest podstawowym źródłem ciepła wspominanego obiektu. Oprócz walorów grzewczych kominek ten posiada również walory czysto estetyczne. Niewątpliwe jest ozdobą salonu oraz przywołuje
na myśl sielską, przytulną i rodzinną atmosferę. Obudowa paleniska została wykonana z płyt krzemianowo-wapiennych marki Varmsen, a następnie w całości zagipsowana. Wyjątkowego klimatu prezentowanej realizacji nadaje też ozdobny akcent w postaci żeliwnej kratki. Nasza inwestorka osobiście znalazła ją i zakupiła na jednej z aukcji internetowych.
 
Kominek powstały w krótkim czasie (w ciągu około trzech dni) to doskonały przykład na to, że proste w formie palenisko połączone z ciekawą wizją i niebanalnym pomysłem może być niezwykłym i charakterystycznym elementem wystroju wnętrza. Z pewnością umili on czas wczasowiczom oraz zapewni upragnione ciepło i piękny widok ognia. Największą radość sprawia nam zadowolenie klientów. W tym przypadku byli to przesympatyczni ludzie – pani Kasi i jej mąż, którzy prosto z Wrocławia przenieśli się do podpoznańskiej puszczy.
 
Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, mogliśmy spełnić ich marzenie o gorącym sercu domu w środku lasu.
 

 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: