Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem  >   Wygoda i nowoczesność

Historie z ogniem

Wygoda i nowoczesnośćKominki Opolskie

08-06-2020
drukuj

W pracy stawiam przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm. Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów począwszy od projektowania, poprzez sprzedaż wkładów kominkowych i pieców wolnostojących, aż po ich montaż i fachowe doradztwo. Zajmujemy się też kamieniarstwem, dlatego sami obrabiamy kamień i chętnie wykorzystujemy w naszych realizacjach najlepszej jakości materiały, często sprowadzane również z zagranicy.

Obie prezentowane realizacje zostały wykonane w woj. opolskim. Jedna z nich jest szczególnie ważna, ponieważ powstała w Domu Seniora w Mosznej i to właśnie w tym miejscu będzie tworzyć przyjazną i rodzinną atmosferę dla pensjonariuszy. Nasza firma była odpowiedzialna za stworzenie projektów i przedstawienie sugestii i pomysłów inwestorom. Ze względu na wygodę, łatwość obsługi i bezpieczeństwo, na których najbardziej zależało klientom, zaproponowaliśmy gazowe wkłady kominkowe marki Kratki.pl. W domu opieki dla osób starszych inwestorzy zdecydowali się na narożny, aż dwumetrowy model Leo. Kominek powstał w holu obiektu i z pewnością świetnie sprawdzi się i ogrzeje dużych rozmiarów wspólną przestrzeń. Dodatkowo będzie niebywałą i elegancką ozdobą, gdyż do jego wykończenia użyliśmy
granitu o nietypowej barwie, sprowadzonego z Hiszpanii.
Druga realizacja powstała w domu prywatnym. Jej sercem również został trójstronny wkład gazowy Leo. Kominek ten został wykończony czarnym granitem w wersji satynowej szczotkowanej. Budowa obu realizacji nie trwała długo, ponieważ efekt naszej pracy można było podziwiać już po około czterech dniach. Zarówno w przypadku jednej, jak i drugiej klienci byli bardzo zadowoleni z wykonania, a kominki spełniły ich oczekiwania. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w spełnieniu marzeń inwestorów.

 

 

 

Podziel się

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: