Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem

Historie z ogniem

Konsekwencja gwarancją sukcesu projektu
Joanna Dudziak Adam Dudziak
25-01-2020
Dobrze zaprojektowane wnętrze to już połowa sukcesu. Wyzwaniem często jednak okazuje się sama realizacja projektu przy zachowaniu wizji architekta, jednoczesnym sprostaniu wymaganiom i możliwościom technicznym, oczekiwaniom Inwestora, a także, o czym nie wszyscy pamiętają, przy uzyskaniu satysfakcji i zadowolenia wykonawcy z zakończonej pracy. Podstawowymi składnikami okazują się dobra komunikacja, wzajemne zaufanie i konsekwencja.
Ogień w ogrodzie w roli głównej
Tomasz Kiszka Grillowędzarnie
24-11-2020
Jesteśmy firmą, która wykonuje zlecenia na terenie całej Polski i specjalizuje się w budowie profesjonalnych grillo-wędzarni. Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac i maksymalne zadowolenie klienta.
Zduństwo z pasją
Robert Karczmarski Ciepło i Styl
18-11-2020
Jestem mistrzem zduńskim z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wykonuję z pasją tradycyjne kominki, piece i kuchnie kaflowe, a także nowoczesne realizacje.
Kompleksowa obsługa i profesjonalizm
Kominki dla wymagających Wojciech Kaszkowiak
05-11-2020
Z zaangażowaniem i pasją realizujemy projekty w całej Polsce, bo kochamy udomowiony ogień, a kolejne realizacje i zadowoleni klienci dają nam satysfakcję.
Kominek w środku lasu
Kominki dla wymagających Wojciech Kaszkowiak
24-06-2020
Jesteśmy młodą, rodzinną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w nowoczesnych realizacjach, których sercem jest udomowiony ogień. Cenimy sobie pracę z klientami, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Ważna jest dla nas również jakość i profesjonalizm, dlatego oferujemy inwestorom wyłącznie produkty renomowanych marek. Zawsze staramy się doradzać oraz zapewniać kompleksową i dostosowaną do każdego klienta ofertę.
Kominek sercem domu
ROKFOL Maciej Rakowski
23-06-2020
Od 2008 roku działamy w branży kominkowej i zduńskiej. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i produkcji instalacji kominkowych. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy kominek aranżujemy i dopasowujemy do wystroju i klimatu wnętrza. Zajmujemy się również montażem i budową kominów ceramicznych.
Drewno, stal i wolność przestrzeni
Joanna Dudziak Adam Dudziak
15-06-2020
Kominek wolno stojący to rozwiązanie zdobywające coraz większe grono entuzjastów. Dzisiaj już nie tylko lofty w miejskim, industrialnym stylu są tłem dla tego typu rozwiązań. Wolność umiejscowienia kominka, również dzięki systemowym rozwiązaniom odprowadzania spalin, daje większe pole wyboru niż kiedykolwiek. Dotyczy to zarówno nowych domów, jak i remontowanych budynków. Podstawowym warunkiem jest świadomość takich możliwości oraz odpowiednie planowanie.
Wygoda i nowoczesność
Kominki Opolskie
08-06-2020
W pracy stawiam przede wszystkim na doświadczenie i profesjonalizm. Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów począwszy od projektowania, poprzez sprzedaż wkładów kominkowych i pieców wolnostojących, aż po ich montaż i fachowe doradztwo. Zajmujemy się też kamieniarstwem, dlatego sami obrabiamy kamień i chętnie wykorzystujemy w naszych realizacjach najlepszej jakości materiały, często sprowadzane również z zagranicy.
Kominek w stylu high-tech
Kominki Lexus Andrzej Słoninka
02-06-2020
Swoją przygodę z projektowaniem i budową kominków rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego – własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających inwestorów.
Projektowaniem i budową kominków, pieców i kuchni zajmuję się już od ponad 20 lat. Jestem zdunem z tytułem mistrza. W pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie, które umożliwia mi wykonywanie przeróżnych realizacji i pomaga w zaspokojeniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Praca jest moją pasją i staram się nią zarazić mojego syna, którego z wielką przyjemnością wprowadzam w tajniki rzemiosła. Specjalizuję się w budowie pieców kominkowych oraz pieców i kuchni kaflowych.
1  2  3  4    

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: