Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem

Historie z ogniem

Konsekwencja gwarancją sukcesu projektu
Joanna Dudziak Adam Dudziak
25-01-2020
Dobrze zaprojektowane wnętrze to już połowa sukcesu. Wyzwaniem często jednak okazuje się sama realizacja projektu przy zachowaniu wizji architekta, jednoczesnym sprostaniu wymaganiom i możliwościom technicznym, oczekiwaniom Inwestora, a także, o czym nie wszyscy pamiętają, przy uzyskaniu satysfakcji i zadowolenia wykonawcy z zakończonej pracy. Podstawowymi składnikami okazują się dobra komunikacja, wzajemne zaufanie i konsekwencja.
Realizujemy kominkowe marzenia
Kominki GP Wojciech Perek
03-03-2021
Nasze 25-letnie doświadczenie i liczne szkolenia sprawiają, że o kominkach wiemy prawie wszystko. Chcesz zrealizować marzenie o kominku? Zrób to z nami! Specjalnością naszej firmy i tym, co nas wyróżnia, są ręcznie rzeźbione marmurowe portale kominkowe oraz nowoczesne kominki gazowe.
Doświadczenie, profesjonalizm i otwartość
Andrzej Słoninka Kominki Lexus
02-03-2021
Specjalizuję się w wyrobach z naturalnego i trwałego materiału, jakim jest kamień. W pracy stawiam na najwyższą jakość wykonywanych usług i zadowolenie klienta.
Bogata oferta i profesjonalne podejście
Kominki Raczyński Wioleta i Rafał Raczyńscy
01-03-2021
Jesteśmy firmą z doświadczeniem, obecną na rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy i montujemy. Posiadamy bogatą ofertę zarówno kominków, piecyków wolno stojących, jak i kotłów.
Kominki naszą pasją
Kominki Rudny Arkadiusz Rudny
26-02-2021
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zduńskiej. Stawiamy na nowoczesne realizacje z wykorzystaniem wysokiej jakości produktów i materiałów, dopasowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.
Ciągły rozwój kluczem do sukcesu
Komikom Małgorzata Zbytniewska
24-02-2021
Stawiamy na najlepsze produkty i najwyższą jakość materiałów. Mamy bardzo duże doświadczenie i przez cały czas się rozwijamy.
Doświadczenie i indywidualne podejście
Dariusz Wylęgły Madar Kominki
19-02-2021
Nasza firma to przede wszystkim bogate doświadczenie i nastawienie na indywidualne potrzeby każdego klienta.
Tradycja, piękno i funkcjonalność
EkoCentrum Spartherm Henryk Sekuła
17-02-2021
Prezentowana realizacja powstała w miejscowości Lusina pod Krakowem. Naszym klientem był pan Bartosz, który nie bał się oryginalnych rozwiązań. Razem z projektantem Michałem Madeją stworzył nietypowy i unikalny projekt, który łączy w sobie kilka urządzeń i ogrzewa cały dom. W jego skład wchodzi m.in. układ wodny podłączony do bufora i centralnego ogrzewania.
Pasja tworzenia
Kominki Focis Andrzej Zalewski
10-02-2021
Nasza firma tworzy niezapomniany nastrój domowego ogniska. Dążymy do spełniania wszystkich potrzeb naszych klientów, stawiając na wysoką jakość usług.
Doświadczenie i otwartość
Kominki TOMA Marcin Duniewski
23-12-2020
Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie kominków oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nam spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. W pracy najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych usług.
1  2  3  4  5    

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: