Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem

Historie z ogniem

Tradycja, piękno i funkcjonalność
EkoCentrum Spartherm Henryk Sekuła
17-02-2021
Prezentowana realizacja powstała w miejscowości Lusina pod Krakowem. Naszym klientem był pan Bartosz, który nie bał się oryginalnych rozwiązań. Razem z projektantem Michałem Madeją stworzył nietypowy i unikalny projekt, który łączy w sobie kilka urządzeń i ogrzewa cały dom. W jego skład wchodzi m.in. układ wodny podłączony do bufora i centralnego ogrzewania.
Jakość, tradycja, doświadczenie
Zakład Zduński Karnia Paweł Karnia
22-07-2021
Budujemy tradycyjne, ekologiczne piece kaflowe opalane drewnem. Jesteśmy zrzeszeni w Małopolskim Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych, co gwarantuje niezawodne wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Tradycja połączona z nowoczesnością
Konrad Pietrasik MM Kominki
22-07-2021
Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada nie tylko tradycyjne wkłady kominkowe, ale także nowoczesne piecokominki. Ponadto specjalizujemy się również w rekuperacji.
Wiedza i profesjonalizm
Rad-Kaf Marek Radecki
22-07-2021
Wykonujemy zarówno kominki, jak i realizacje zduńskie, w tym piece kaflowe oraz różnego rodzaju budowle ogrodowe.
Zdun od pokoleń i z powołania
Soul of Fire Bogdan Nikiel
22-07-2021
To moja pasja i zawód, który nie tylko nadaje życiu sens, ale także pozwala zarabiać. Wydawałoby się, że w obecnych czasach szalejącego postępu technologii i pogoni za zunifikowaną, ekonomiczną technologiczną tandetą, przetrwanie tak pradawnego zawodu jak zdun graniczy z cudem. Przez 40 lat mojej zawodowej kariery niejeden raz miałem wątpliwości, czy nie postawiłem na złą kartę, czy wciąż będę spotykał ludzi zainteresowanych tym, co robię, potrafiących docenić moje umiejętności i tradycję.
Kuchnia letnia jak marzenie
Bizmet Joanna Dudziak
22-07-2021
Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu. Ale co w sytuacji, kiedy standardowy grill to dla nas za mało? Warto wówczas pomyśleć o doskonałym rozwiązaniu, jakim jest kuchnia zewnętrzna. Dobrze zaplanowana i właściwie dostosowana do potrzeb kuchnia ogrodowa wyniesie ten przyjemny czas na zupełnie inny poziom komfortu i zapewni o wiele więcej możliwości.
Doświadczenie, piękno i trwałość
Witold Lorenz Lorenz Piece&Grillo-wędzarnie
22-07-2021
Solidnie wykonane piece cieszą swoim pięknem przez wiele lat. Te wykonane przez nas dzięki jakości materiałów stosowanych do ich budowy są nie tylko piękne, ale też niezwykle trwałe.
Profesjonalnie i ekologicznie
Kominki Stylowe Wojciech Paluch
22-07-2021
Stawiamy na najwyższą jakość i ekologiczne rozwiązania. Nasze paleniska to urządzenia spełniające rygorystyczne europejskie normy, w tym Ekoprojekt.
Innowacyjność i dbałość o ekologię
Kominki Raczyński Wioleta i Rafał Raczyńscy
22-07-2021
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
Realizujemy kominkowe marzenia
Kominki GP Wojciech Perek
03-03-2021
Nasze 25-letnie doświadczenie i liczne szkolenia sprawiają, że o kominkach wiemy prawie wszystko. Chcesz zrealizować marzenie o kominku? Zrób to z nami! Specjalnością naszej firmy i tym, co nas wyróżnia, są ręcznie rzeźbione marmurowe portale kominkowe oraz nowoczesne kominki gazowe.
1  2  3  4  5  6    

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: