Kominki.org   >   Aktualności inne  >   Historie z ogniem

Historie z ogniem

Tradycja, doświadczenie i profesjonalizm
Kominki Łubniańskie Przemysław Madziewicz
27-09-2021
Nasza firma oferuje kompleksową usługę, dostosowując się do indywidualnych wymagań naszych klientów. Szeroki zakres usług i bogaty asortyment produktów, który zaspokaja różne wymagania techniczne, estetyczne i cenowe to nasz przepis na sukces
Ekologia, ekonomia i styl
Szczecińskie Centrum Kominkowe Mariusz Henselowski
27-09-2021
Zajmujemy się kominkami i piecami od wielu lat. Nie tylko dostarczamy naszym klientom najlepsze technologie od wiodących producentów, ale również doradzamy najlepsze rozwiązania.
W angielskim styl
Kominki Lexus Andrzej Słoninka
27-09-2021
Swoją przygodę z projektowaniem i budową kominków rozpocząłem ponad dwadzieścia lat temu. Przez ten czas wykonałem wiele realizacji i współpracowałem z wieloma klientami. Specjalizuję się w wyrobach z kamienia naturalnego - własny zakład kamieniarski i lata poświęcone obróbce kamienia i budowie kominków znacznie mi to ułatwiają. Lubię odważne realizacje, dlatego chętnie podejmuję się wyzwań, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.
Nasze autorskie rozwiązania kuchni zewnętrznych podbiły w tym roku serca wielu Klientów. W pełni spersonalizowane urządzenia do grillowania na świeżym powietrzu to najnowsza gałąź naszej działalności. Praktycznie nieograniczone możliwości form, materiałów i wyposażenia pozwalają zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Przykładowa kuchnia, w nowoczesnym stylu, wykonana została na wymiar z malowanej stali nierdzewnej, granitu, drewna i została wyposażona w grill.
Madar Kominki
27-09-2021
Historia naszej firmy sięga lat 90-tych. Pasję do kominków przejęłam od rodziców i jako magister inżynier energetyki obie moje prace dyplomowe dotyczyły kominków. Już na etapie studiów jeździłam po budowach by być nie tylko teoretykiem, ale też praktykiem. Z klientami umawiamy się osobiście najczęściej na budowie. Słuchamy oczekiwań inwestora i na miejscu wykonujemy szkic projektu, dobieramy formę, materiały wykończeniowe.
Jakość, tradycja, doświadczenie
Zakład Zduński Karnia Paweł Karnia
22-07-2021
Budujemy tradycyjne, ekologiczne piece kaflowe opalane drewnem. Jesteśmy zrzeszeni w Małopolskim Cechu Zdunów i Zawodów Pokrewnych, co gwarantuje niezawodne wykonanie usług na najwyższym poziomie.
Tradycja połączona z nowoczesnością
Konrad Pietrasik MM Kominki
22-07-2021
Jesteśmy firmą, która w swojej ofercie posiada nie tylko tradycyjne wkłady kominkowe, ale także nowoczesne piecokominki. Ponadto specjalizujemy się również w rekuperacji.
Wiedza i profesjonalizm
Rad-Kaf Marek Radecki
22-07-2021
Wykonujemy zarówno kominki, jak i realizacje zduńskie, w tym piece kaflowe oraz różnego rodzaju budowle ogrodowe.
Zdun od pokoleń i z powołania
Soul of Fire Bogdan Nikiel
22-07-2021
To moja pasja i zawód, który nie tylko nadaje życiu sens, ale także pozwala zarabiać. Wydawałoby się, że w obecnych czasach szalejącego postępu technologii i pogoni za zunifikowaną, ekonomiczną technologiczną tandetą, przetrwanie tak pradawnego zawodu jak zdun graniczy z cudem. Przez 40 lat mojej zawodowej kariery niejeden raz miałem wątpliwości, czy nie postawiłem na złą kartę, czy wciąż będę spotykał ludzi zainteresowanych tym, co robię, potrafiących docenić moje umiejętności i tradycję.
Kuchnia letnia jak marzenie
Bizmet Joanna Dudziak
22-07-2021
Wszyscy uwielbiamy rodzinne grillowanie na świeżym powietrzu. Ale co w sytuacji, kiedy standardowy grill to dla nas za mało? Warto wówczas pomyśleć o doskonałym rozwiązaniu, jakim jest kuchnia zewnętrzna. Dobrze zaplanowana i właściwie dostosowana do potrzeb kuchnia ogrodowa wyniesie ten przyjemny czas na zupełnie inny poziom komfortu i zapewni o wiele więcej możliwości.
1  2  3  4  5  6  7    

Świat Kominków

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach w serwisie podaj nam e-mail.

Logowanie

Załóż konto Przypomnij hasło
lub

Eksperci

Masz problem?

Zadaj pytanie ekspertowi kominki.org

Forum

Miejsce dyskusji o kominkach

wejdź na forum

Copyright © 2008-2018 kominki.org – kominki, wkłady kominkowe, piece, piecyki
CMS Edito Powered by: Ideo Realizacja: